2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Arkadaşlar aranızda progestanı vajinal fitil olarak kullan oldu mu, sabah akşam 200luk kullanıyordum ve zorlanıyorum açıkcası, bir de azda olsa biraz akıyor bu normal mi yoksa hiç akmaması gerekiyor, bu arada transferim salı günü
Çoğumuz fitil olarak kullandık, hatta ben günde 200luk üç kez kullanıyordum. Akmasi çıkmasi normal. Fitili koyduktan sonra bir süre Uzan. İçeride kalmasi mümkün değil bir süre sonra mecbur hepsi çıkıyor gerekeni alır bünye. Transferden sonrada 12. Haftaya kadar kullandım. Akıntıyı çoğaltır bu da normal.

Arkadaşlar aranızda progestanı vajinal fitil olarak kullan oldu mu, sabah akşam 2’şer tane kullanıyorum ve zorlanıyorum açıkcası, bir de azda olsa biraz akıyor bu normal mi yoksa hiç akmaması gerekiyor, bu arada transferim salı günü
Ben kullandım ve 3 aya kadar kullandım ,ama günde 3 defa 1'er tane ,yarım saat kadar uzanırdım sonra kalkardım akması normal

Çoğumuz fitil olarak kullandık, hatta ben günde 200luk üç kez kullanıyordum. Akmasi çıkmasi normal. Fitili koyduktan sonra bir süre Uzan. İçeride kalmasi mümkün değil bir süre sonra mecbur hepsi çıkıyor gerekeni alır bünye. Transferden sonrada 12. Haftaya kadar kullandım. Akıntıyı çoğaltır bu da normal.
Ben kullandım ve 3 aya kadar kullandım ,ama günde 3 defa 1'er tane ,yarım saat kadar uzanırdım sonra kalkardım akması normal
ilk denemem olduğu için tedirgin oldum akınca az bi aksilik de olsa bi şeyi yanlış yaparım korkusu oluyor, evet uzanıyorum bende en az yarım saat, cevaplar için teşekkür ederim çok sağ olun

Arkadaşlar merhaba,
Pazartesi günü dondurulmuş embriyo transferim oldu.2yaşında o da tüp bebek tedavisiyle olan bir kızım var.sorum şu ki artık yavaş yavaş kucağıma alabilir miyim?Bugüne kadar dikkat ettim ama artık en azından tuvalete oturtsam bir şey olur mu?
Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum:KK15:
Şimdiden teşekkür ederim.hepimize kolaylıklar ve pozitif sonuçlar diliyorum :KK54:
Için rahatlayacaksa benim kızım 15 aylikti tedaviye başladığımda. Ilk 3 gun dikkat ettim sonra hiç sakinmadim hala kucagimda :anne:

Arkadaşlar aranızda progestanı vajinal fitil olarak kullan oldu mu, sabah akşam 2’şer tane kullanıyorum ve zorlanıyorum açıkcası, bir de azda olsa biraz akıyor bu normal mi yoksa hiç akmaması gerekiyor, bu arada transferim salı günü
32.haftamdayım tedavinin başından bu yana her gün vajinal fitil olarak kullanıyorum. Akıntı olması çok normal. Bünye gerekeni alıp kalanı atıyordur. Günlük ped kullanıyorum ben sürekli. Fitil yerine kullanabileceğin jeller çok daha zor oluyor canm emin olabilirsin. Hap olarak ağızdan almak da mide bulantısı baş dönmesi yapıyor. En kullanışlısı vajinal fitil emin olabilirsin. Ve çok önemli bir ilaç sakın aksatma.

Arkadaşlar bugün 11. Günüm. Dün test sonucum 180 çıktı şükür.bugun kasiklarim ağrıyor.bir de sürekli yatmiyorum yemek yapıyorum.bikac bulasik yıkiyorum akşam igneye gidiyorum baya ayakta kalıyorum.ama dün pozitif gelince tedirginlestim bide bugün kasik ağrım var.nekadar hareket etmeliyim

Arkadaşlar bugün 11. Günüm. Dün test sonucum 180 çıktı şükür.bugun kasiklarim ağrıyor.bir de sürekli yatmiyorum yemek yapıyorum.bikac bulasik yıkiyorum akşam igneye gidiyorum baya ayakta kalıyorum.ama dün pozitif gelince tedirginlestim bide bugün kasik ağrım var.nekadar hareket etmeliyim
cnm bende gun icinde biraz hareketliyim transfer oldugumdan beri bulasik makinasini doldurup bosaltiyorum evi supuruyorum iki gunde bi hergun igneye gidiyorum yemek yapiyorum agir is yapmicaksin sadece bide kendini yormucaksin

cnm bende gun icinde biraz hareketliyim transfer oldugumdan beri bulasik makinasini doldurup bosaltiyorum evi supuruyorum iki gunde bi hergun igneye gidiyorum yemek yapiyorum agir is yapmicaksin sadece bide kendini yormucaksin
Ya ben yerleri supurmuyirum korkuyorum biraz kesinleşsin sonra yaparım diyorum.onceden doğal yollardan 6 haftalık düşüğüm var.

Ya ben yerleri supurmuyirum korkuyorum biraz kesinleşsin sonra yaparım diyorum.onceden doğal yollardan 6 haftalık düşüğüm var.
Kızlar yerleri supurmeyin derim. Ben 4 aydan sonra başladım supurge ye. Eşim yapiodu sağolsun. Bu kadar zahmetten sonra biraz daha sabır li olup dikkat etmekde fayda var.

X