2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar yerleri supurmeyin derim. Ben 4 aydan sonra başladım supurge ye. Eşim yapiodu sağolsun. Bu kadar zahmetten sonra biraz daha sabır li olup dikkat etmekde fayda var.
dogru soyluyosun cnm ama icim rahat etmiyor dinlenerek yapiyorum esim gece geliyor isten yardim edicek kimsede yok yormadan yapiyorum isleri

dogru soyluyosun cnm ama icim rahat etmiyor dinlenerek yapiyorum esim gece geliyor isten yardim edicek kimsede yok yormadan yapiyorum isleri
Canım zaten iki kişisiniz evde bizde oyleyiz kolay kolay kirlenmiyor ki, sen kendini yorma varsın kirlensin bir gün sağlığını toparlayıp istersen günlerce temizlik yaparsın :)

becidina becidina canım, bir arkadaşım ikizlere hamileydi dün doğum yaptı . Doğuma kadar doktorlar hep biri kız biri erkek dediler. Doğunca ikiside erkek oldu :) şoka girdiler sanki. Alışveriş yapmışlar baya pembe pembe . Aklıma sen geldin . Ortak renkler almaya çalış Allah'ın işi hicbirsey kesin olmuyor

Herkese hayırlı cumalar, güzel haberler alalım inşallah.

becidina becidina canım, bir arkadaşım ikizlere hamileydi dün doğum yaptı . Doğuma kadar doktorlar hep biri kız biri erkek dediler. Doğunca ikiside erkek oldu :) şoka girdiler sanki. Alışveriş yapmışlar baya pembe pembe . Aklıma sen geldin . Ortak renkler almaya çalış Allah'ın işi hicbirsey kesin olmuyor

Canım dr çok kesin söyledi ama kısmet sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil. Koca koca adamlar Pembe giyiyor bebekler için mi sorun olacak giyiverir :-) hem evden pek çıkamaz zaten bizim bebekler sorun olmaz. Sevmiyorum öyle çok renkli şeyleri zaten mümkün mertebe beyaz krem rengi olsun isterim almak bana nasip olursa tabi. Biraz renkli ip aldım battaniye örebilirsem diye.

Bugün garip bir mide ve karın ağrısı var çok tadım yok maalesef.

ogleden sonra idi randevu ama seminer varmis . ogleden once ye almak istediler ama biz uygun degildik . oyuzden yarin ogleden sonra ya attim bende. sen iyisin degil mi .senin pasayi benziyormu abisine

iyi yapmışsın canım sıkıştırmaya gerek yok geniş zamanda gidin paşayı görün aay ne güzel yaa benim daha çok var kuzumu görmeye

iyiyim şükür canım bu güne
bilmiyorum ki ultrasona göre kafa yapıları babası ve abisi gibi yüzü pek seçemiyorum

Canım gittin mi dr hayırlı haberlerle gel inşallah
Evet şimdi çıktım, ikisi de çok iyi, kanama alanı yok, aktif embriyo hareketlerini de gördük. Kanama nedeni bilinmiyor tabi kesin olarak. İğneye ve evde dinlenmeye devam dedi. 3 hafta daha evdeyim yani :KK43: aman iyi olsunlar da en önemlisi o.. iyi ki varsınız :KK200:

cogumuz yasadik canim 3ay hemde
.insallah bir sikinti olmadan sende bugunlere geleceksin.
Dün eşim ilk kez bebeğimizi hissetti :halay:tekmeleri başladı artık kızımın maşallah. Çok güzel bir duygu . Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah. Kimsenin kucağını boş koymasın. Bizlere de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. Çok şükür Allahım. :KK54::KK60:

X