2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba kızlar bende ilk defa tüp bebek deneyen biri olarak yazmak istedim. eylül ayında opu yapıldı ve 20 tane yumurtam toplandı bunların 11 tanesi sağlıklıydı ve 3. gün 4 embriyo 5. günde 1 embriyo olmak üzere toplamda 5 embriyom donduldu. 2 aylık aradan sonra reglime göre transfer yapılacak. geçen ayki adetimin 21. gününde lucrin 3,75 iğnesi vuruldum tek seferlik. benim gibi heyecanla bekleyenler burdamı:)

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Transferden sonra çatlatma iğnesi olan var mı? Kimi doktora göre embriyonun tutunmasını sağlıyomuş ama benim aklım karıştı hani bi zararı varsa diye bana da choriomon 5000 verdiler 20 ekimde vurulcaksın diye ama aklım karıştı..

Canlar size bir sorum olacak. Önümüzdeki ay biz de tüp bebeğe başlayacağız kısmetse. Dün doktorla görüştük. İğneler hakkında önden bilgi verdi ama daha alma, tedaviye başlayacağın zaman alırsın, şimdilik bekle dedi. Listenin en başına Gonal F 3000 ünite yazmış. Fiyatını sormak için tanıdık eczacıya gösterdim. 3000 ünite olmaz ki, bu yanlış yazılmış bence dedi. Bana yanlış gibi gelmedi ama bir de size sorayım dedim.

Bana da Ovitrelle verecekmiş. Normal sanırım.

ben kullandım canım transferin 5. günü yarım ölçü şeklinde bi de pozitifi alınca tekrar verdi 1 tane tam vuruldum. ben de çok anlam verememiştim ama çok şükür benimki tutundu. inşallah senin de güzel haberlerini alırız

gonal f 300'dür o canım.

Insallah canim ya icimi rahatlattin valla cok tesekkur ederim insallah sen de sag salim kucagina alirsin minigini :) ❤

Merhaba genelde 300 veriliyor ezcanenin dedigi gibi 3000 olmaz doktorunuzla tekrar teyit edin ama 300 dur o :) bu arada en son fiyati 230 lira gibiydi sanirim

Çatlatma iğnesi transferden 36 saat ince yapılır doktorumuz bize gece saat 12 de yapın demişti ... Transferden sonra çatlatma iğnesi çok mantıklı gelmedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…