2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

tek belirtim suan işten eve gider gıtmez yataga yatıp baygın bı sekılde uyumam öleki sabah işe geliyorum hiç kalkmadan

Canım inşallah birşey olmaz rabbim korusun bebeklerimizi bütün gece uyuyamadım hayırlısı olsun tabiki inşallah güzel haberler alırsın buraya da yaz olurmu Allah'a emanet ol

Canım selam benim de Bahçeci fulya dr mutlaka söyler aslında 5.gün ab gibi diye sen Embriyolog ile konuşmuş muydun acaba
SELAM CANIM EVET EMBRİYOLOG BİR BAYAN ARADI 6. GÜN DONDURULDU DİYE BİLGİ VERDİ KALİTESİNİ SORDUĞUMDA BİR KAÇ KEZ KEKELEDİ VE CEVAP VEREMEDİ TEREDDÜT ETTİM DÜN TEKRAR ARADIM VE EMBRİYOLOG 3BB OLDUĞUNU SÖYLEDİ İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ. SEN NE AŞAMADASIN?

cnm bende 5+1 bendede hic belirti yok arada kasik agrisi o kadar

Bende günde 1 kere iğne oluyorum progestan bide akşam jel var bir kaç gün akşam jeli yapmadım onun etkisi mi bilemiyorum hayırlısı olsun diyorum

tek belirtim suan işten eve gider gıtmez yataga yatıp baygın bı sekılde uyumam öleki sabah işe geliyorum hiç kalkmadan
benim henüz hiç vajinal bakılmadı. sabret o zaman arkadaşım inşallah hayırlı haberlerini alırız dua en güçlü dayanağımız. ben de aynı işten eve geldiğimde hemen atıyorum kendimi yatağa bi gün bi günü tutmuyo zaten. rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah

3BB olunca başındaki sayı embriyonun günü oluyor diye biliyorum. Kalitesini söylerken 6bb falan gibi söylemesi gerekmez mi?

Hayırlı olsun canım maşallah sağlıkla kucaklarsıninşallah. İsmin nedir. Listeme ekleyim senide

Canım emre tutgut benim dr. 20 ağustosta olmuştum transfer. Embriyolog biraz iç karartabiliyor. Bayram beydi beni arayan Embriyolog. Şimdi 10+5 olduk şükür. 1 tane 5.gün ab kalite transfer edildi bana. İnşallah senin için çok güzel gider süreç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…