2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

32. haftada ayrılmayacağım canım izne. çalışabilir raporu alıp 5 hafta daha çalışayım ki o 5 haftamı doğumdan sonra kullanabileyim diye.
Benim yerime birini alırlarsa beni işten çıkarırlar :) Öyle geçici biri alınacak bir pozisyon değil :) Ben de işimden ve şartlarından çok memnunum riske atamam. İdare edeceğiz bir şekilde.
39 yaşından küçük olma şartı hem tedavi hem ilaç raporu için var canım bildiğim kadarıyla.

Sonuçta doktoruna da bir ücret ödeyeceksin yine aşağı yukarı benim dediğim fiyata gelecek ... dr dişarıdan da gelse hastanenin dr u da olsa bi dr olacak ..hastanenin dr u diye bedava yapıverelim demiyorlar maalesef:) neyse bakalım bulacaz bi yol

Bilmiyorum canım... yani o kadar uğraştım ki, buraya kadar geldim sonunda. Akıntı olunca korktum, neyse ki sorun yokmuş, hamilelik konusunda tecrübesizim şimdilik :) alttan muayene ile duyduk... içimde 2 minik kalp atması değişik geliyor

Kızlar az önce lavaboda resmen beyaz bir parça geldi ya akıntım da yumurtlma akıntısı gibi . neden olabilir doktorum ilaçtandır diyor ama yapısı ilaç gibi değildi

Başına gelen var mı

!!kızlar çok acil ben pazartesi ilk beta yatırdım sonuç 233(total ) yazıyordu bugün yaptırdım evdeyim netten baktim sonuç <1000 (total) yaziyo ve ayrı bi sonuç daha var onda da 2492 (dilusyonlu) yazıyor
Yani ne demek bu anlamadım gerçekten dr ulaşamıyorum şuan. Yani dilusyonlu ne demek ve bnm sonuc 2492 mi yani ayrica oyleyse fazla yuksek degil mi bu da bi sorun mu? (

Anladım canım, bilgisayar başıysa uzak masaüstü vs. halletmek lazım. Ben de kendimce her ihtimale karşı B planları yapıyorum. Inşallah O aşamaya gelirim de, belki de gidebilirim. Allah yardımcımız olsun. Bu durumu işyerine de yansıtmadan yürütmeye çalışıyoruz. Haberlerde geçen doğum yapan annelere kısmı çalışma hakkı getirelecegi söyleniyordu. Yarim çalışma, yarısı da devletten karşılanacak. Çok beğendim ama çıkar mi göreceğiz ilerleyen zamanlarda.

Devlet bile yaştan dolayi umudunu kesiyor, herkese tanıdığı hakkı vermiyor.

Bugün 3.iğnem bugünkü nu yapmakta zorlandık, birkaç yerde ileri gitmedi. Siz iğnelerinizi kendiniz mi yaptınız. Hastaneye mi gittiniz.

400 lira para veriyorum odada 5 dk bile kalmıyorum artık cinler tepeme geliyor 5 dk da nasıl tüm organlarına baktı anlamıyorum ilaç olarak sadece imom diye bir şey verdi o kadar yüzüne çemkirecem artık
Muayene ücreti cokmus gerçekten başka bir hastane araştır bence

tugken canım yanlış hatırlamıyorsam sen Aydan Biri ye gitmiştin değil mi. Acaba muayene ücreti ne kadardı.

Hangi ildesin sen canım ? İstanbul'da özel hastaneye gidiyorum sezeryan doğum 1950₺ dediler. Muayene ücreti olarakta 75₺ veriyorum.

Kızlar az önce lavaboda resmen beyaz bir parça geldi ya akıntım da yumurtlma akıntısı gibi . neden olabilir doktorum ilaçtandır diyor ama yapısı ilaç gibi değildi

Başına gelen var mı
Crinone jel mı kullaniyorsun canım yada progesteron fitil vs. Onların kalıntısı geliyor muhtemelen

İğneleri kendim yaptım canm. İnşallah güzel sonuçlar alırsın sen de

Crinone jel mı kullaniyorsun canım yada progesteron fitil vs. Onların kalıntısı geliyor muhtemelen
Canım crinone kullanıyorum ama yani onun tortusunun kıvamıyla bu gelen parça ynı değil nasıl anlatsam hani yumurtlama döneminde yumurta akı akıntı olur ya onun topak hali gibiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…