2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

koru o kadar pahalı değil.daha pahalıları var. mesela memorial, acıbadem gibi.

Hangi ildesin sen canım ? İstanbul'da özel hastaneye gidiyorum sezeryan doğum 1950₺ dediler. Muayene ücreti olarakta 75₺ veriyorum.
Valla iyi hastaneymiş 1950 ye hiç yok burada en ucuz hastaneler 3200 den falan başlıyor düzgün bir yere gideyim dersen 7-8000 istiyorlar para basıyoruz sanki... Ankaradayım

Valla iyi hastaneymiş 1950 ye hiç yok burada en ucuz hastaneler 3200 den falan başlıyor düzgün bir yere gideyim dersen 7-8000 istiyorlar para basıyoruz sanki... Ankaradayım
Valla kuzum söylediginiz fiyatlar konusunda ağzım açık kaldı Rabbim yar ve yardımcınız olsun o kadar uçuk fiyat şaşırtti beni ben gebelik takibini tüp bebek drumda yapıyorum sigortalının diye muayene 60 TL ödüyorum sigortasız 80 TL sanırım bide doğum da sezaryen için 1500dü geçen aylarda şimdi taş patlasa 2bin ancak olmuştur sanırım sanırım şehir farkı fiyatları bunlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla gelsinler de canları sağolsun

koru o kadar pahalı değil.daha pahalıları var. mesela memorial, acıbadem gibi.
Korudan kimse memnun değil zaten memorial 6800, hrs 5000-8000 arası dr una göre fiyat değişiyormuş bayındır 7450 tobb 6600...... böyle gidiyor işte geçen gün eşimin iş yerinde bir bayan bi dr tavsiye etmiş tobb da Doğum yaptırıyormuş 9000 istedi takiple beraber. Eşim biz yarıyı geçtik az kaldı Doğuma demiş yüzüne bile bakmamışlar biZde böyle demişler

Öyle tabi canı sağolsun ama tüm paramı dr a verince çocuğumun ihtiyaçlarını neyle alacam onun rızkını dr lara bayılmaktan bunaldım kimse yüzüne bile bakmıyor valla nasılsa müşteri çok.. sizin yazdığınız fiyatlar çok uygun valla çok şaşırdım

buarada randevumuz cok guzel gecti. oglus buyuyor sanci kasilma cikmadi nst de. ohh daha ne isterim cok şükür
dogum seklimiz normal olacak insallah bir aksilik cikmaz ise. dogum odalari falan cok tatliydi gezdim bugun Avalon80 canim sende koruda yaoacaksin degilmi dogumu. cok sicak tatli odalar :))))

Maşallah cnm. Hayirlisiyla sağlıkla kucağına al oglusunu. Ayy az kaldı senin çok heyecanlı valla

kizlar doguma devlete nie gitmiyosunuz iyi bir doktor bulup ben simdi devlet hastanesinden iyi bir doktor bulup ona baslicam muayenelere dogumuda devlette yapicam

canim histeroskopi sonrasi adet gecikebilecegi icin doktorum bana adet sokucu vermisti. ama masallah benimki gununde geldi. ilaci kullanamadim bile. doktorumla gulusmustuk yuh yani hic sasirmiyor gununu diye:)))

Maşallah canımm çok sevindim çok şükür. Darısı bizlere

Maşallah canımm çok sevindim çok şükür. Darısı bizlere
amin insalllaaahhhhh
aydan hoca da cok tatli memnun kalirsiniz canim.biraz beklersiniz ama yogun . uzun uzun bakiyor oda anlatiyor konusuyor eksiyi artiyi. plasentasi asagida olan arkadasim gebelik basindan beri gittigi hastane ve doktorunu birakti.ne olur ne olmaz diye. bir prof a gidiyor simdi bu konuda uzman
dogumunu koruda yapacak. ora ile anlasmali imis doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…