2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kizlar progestan igneyle kan sulandirici igneyi ne zamn biraktirdi doktorunuz

kizlar progestan igneyle kan sulandirici igneyi ne zamn biraktirdi doktorunuz
progestan igneyi 5. haftada kese gorunce.
sulandirici igne ise 7.haftda trombofilipaneli testin sonucuna gore biraktik.
ama bu kisiden kisiye gore degisiyor. ilerlemis gebelik haftatarinda olanlar bile progestan igne fitil hala kullaniyor. dr un ne dediyse ona uy canim

Allah razı olsun canım benim inşallah bende sağlıkla kavuşurum Rabbim yardım etsin
Kanama olacak korkusuyla yaşıyorum artık sabır..

gunaydin canlar hayirli cumalar . rabbim hamileleri zamaninda sorunsuz sikintisiz dogum nasip etsin yavrulariyla saglikli kavusmak nasip etsin.
hamile kalmaya ugrasan arkadaslarimizada en hayirli ve en erken zamanda gebelik nasip etsin insallah
amin canım.
canım dr bana ikinci yükleme istedi 100lük
bebek 4 hafta önde görünüyor dikkat etmeliyiz dedi
senin ikinci test nasıl çıktı neler yaptın o süreçte

Günaydın kızlar ayrıntılı ultrasonda dr bana 5 dk baktı ama hep okuyorum 30-45 dk arası sürüyormuş bir de bana kan ilacı falan vermedi 23. Haftadayım bu durum bana biraz tuhaf geldi sizler hangi ilaçları kullanıyorsunuz ve ayrıntılı ultrasona giren arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz

Kizlar bugun asiri kasik bel agrim var histereskopi olali 8 gun oldu adetimede 8 gun var sizce sebebi ne olabilir. Adet olcakmsm gibi bir agri var sabahtir gecmedi

Canım en az 20dk sürer bence. Tüm organlarına bakılıyor. Ben kan ilacı-folik asit karışık şurup kullanıyorum. Vitamin karşıtı bir Dr um var başka ilaç vermedi.

Kizlar bugun asiri kasik bel agrim var histereskopi olali 8 gun oldu adetimede 8 gun var sizce sebebi ne olabilir. Adet olcakmsm gibi bir agri var sabahtir gecmedi

Adet olacaksın canım büyük ihtimalle. Histeroskopiden sonra adetin düzensiz olabilir deyip cycloproginova diye ilaç vermişti bana DR.

Bu dönemlerde adet erken gecikmeli gelebilir sancı durup çoğalabilir henüz bir hafta olmuş biraz daha sabret düzene girmesi için.

canım ayrıntılı ultrason doktordan doktora değişiyor. Özellikle kendi doktoruna yaptırdıysan zaten bebeğin gelişimini bildiği için 5 dk bakıp bitirmiş olabilir. Beni ayrıntılı için başka bir radyolog doktora yönlendirdi kendi doktorum. Onun muayenesine gittim yaklaşık yarım saat sürdü. Tek tek tüm organlarını gösterdi anlattı. Plasentasına, suyuna, rahim ağzına kadar baktı. Parmaklarını tek tek saydı falan. Sonra bir de rapor yazdı kendi doktoruma vermem için.
Kan ilacı vermemesinin sebebi kan değerlerinin iyi olması olabilir. Benim tahlilde düşük çıkmıştı 12.haftadan beri kan ilacı kullanıyorum. Ama sık sık tahlilini yenile bir anda düşebiliyor kan değerlerin. Onun yanında omega 3 katkılı multivitamin ve magnezyum ilacı kullanıyorum.

Canım en az 20dk sürer bence. Tüm organlarına bakılıyor. Ben kan ilacı-folik asit karışık şurup kullanıyorum. Vitamin karşıtı bir Dr um var başka ilaç vermedi.
400 lira para veriyorum odada 5 dk bile kalmıyorum artık cinler tepeme geliyor 5 dk da nasıl tüm organlarına baktı anlamıyorum ilaç olarak sadece imom diye bir şey verdi o kadar yüzüne çemkirecem artık

Masalh masalh rabbim saglikla kucaginada verir insalh

Kan tahlilini ben istedim biliyor musun ben neden kan ilacı kullanmıyorum dedikten sonra bi tahlil yaptır dedi normalde folik asit ilk 3 ayda kullanılıyor ben aradığımda sekreteri açtı 5 ay kullan dedi yanında hiç bir ekstra vitamin YÖK sonra gidince ben niye vitamin kullanmıyorum deyince ay sen hala folik asit mi kullanıyorsun onu kes imom kullan dedi ayrıntılı için kimseye göndermedi zaten o da ayrı bir şey Bazen bu adama muhtaç olduğum için çok üzülüyorum zaten 30 binden fazla tüp bebek için harcadım şu an doğumu özelde yapacak durumum kalmadı Gazi’ye yönlendirsin diye mecbur bunda devam ediyorum 12. Haftadan sonra kendin gittiğinde bakmıyormuş gazi Ağlicam artık

canım memnun olmadığın bir doktor için 400 lira muayene ücreti de çok fazla değil mi? Daha uygun muayene ücreti olan bir hastaneye gidip o muayene ücretlerini biriktirip 2.000-2.500 TL'ye rahatlıkla doğum yapabilirsin. Neden kendini böyle strese sokuyorsun ki?

Adet olacaksın canım büyük ihtimalle. Histeroskopiden sonra adetin düzensiz olabilir deyip cycloproginova diye ilaç vermişti bana DR.
Ya genelde ztn hep duzensiz gecen ay 1 hafta gec oldu bu tedavide duzeni hep sasdi gebelde hep gec oluyorum gunu gecince yada tatlusalla ama. Ozelliklede sordum adet duzeni degisirmi fln die oda gecikirse ararsin dedi ama bakalim ara ara agri oluyorduda bugun daha fazla yani hayirlisi hakkimzda saol cnm

Aynı beni anlatmışsınız. Ben de iğnelere yeni başladım. Ilerde napicam diye düşünüyorum.
Bu süreçte çalışmanıza ara verdiniz mi? Izin alma durumları oldu mu? Yoksa transferden sonra hemen ise mi döndünüz. Ben bu süreçte uzun süreli istirahat gerekirse işleri nasıl yürüteceğimi düşünüyorum.

Bu rapor ilaç raporu mu? Özel tüp bebek merkezinin yazdığı ilacı devlet karşılıyor mu?

2500 e hiç hastane yok maalesef çok araştırdım 7000-8000 civarında fiyatlar bir lokman hekim 3600 dedi orada da ablam Doğum yapmıştı çocuğu ölüyordu az kalsın dr hatasından ve hiç hijyenik bir yer değil benim daha önce karnımda bir bebeğim ölmüştü beni ultrasona alırken daha önce muayene olan hastanın yattığı bebeklerin altını açtığımız bezler varya onun üzerine yatırdılar ağrı ve kanamadan birşey diyemedim ama çok iğrendim ne yapacağim şaşırdım artık tedavi sürecinde bu kadar harcama yapmasaydık hiç düşünmez 7-8000 i verirdim ama aldığımızı dr lara vermekten usandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…