2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar selam ne var ne yok nasılsınız? Umarım her şey yolundadır. Ben rüyamda tekrar tüp bebek yaptiryordum :KK48: k9afayi bozdum iyice
canım bence sen 2 sene sonra bir tane daha patlatırsın :KK48: Benim de 5 tane dondurulmuşum var. Bazen eşime diyorum ki bebiş 1 yaşına geldiğinde gidip 2 embriyo transferi yaptırasım var. Kafayı yedin galiba diyor :KK70:

Evet bende çok dikkat ediyorum ama bugün anneme gittim dönerken markete falan uğradım şimdi sol kasigim ağrıyor uzandım kaldım öyle.. demekki her zaman dikkat etmemiz lazım . Bugün anladım gercekten
Aynen cnm bnde supurge yaptım geçen resmen aşağıya vurdu agrisi. Eşimde kızdı hafta sonu ben yapıyorum sen niye durmuyorsun diye :KK12:bizim endişelerimiz doguruncaya kadar bitmiycek. Hayirlisiyla kavusuruz inşallah. Yapmayın ca içime sinmiyor yapınca böyle. Artık bikaç ay daha dayanacaz napalım o_O

canım bence sen 2 sene sonra bir tane daha patlatırsın :KK48: Benim de 5 tane dondurulmuşum var. Bazen eşime diyorum ki bebiş 1 yaşına geldiğinde gidip 2 embriyo transferi yaptırasım var. Kafayı yedin galiba diyor :KK70:
BENİM KIZKARDEŞİMİNDE 3 DONDURULMUŞU VARKEN OĞLU 9 AYLIK İKEN DOĞAL YOLDAN GEBE KALDI DONDURULMUŞLAR ZİYAN OLDU :)))

BENİM KIZKARDEŞİMİNDE 3 DONDURULMUŞU VARKEN OĞLU 9 AYLIK İKEN DOĞAL YOLDAN GEBE KALDI DONDURULMUŞLAR ZİYAN OLDU :)))
valla ben de nasıl olsa normal yoldan olmuyor bir de süt koruyor falan diye doğumdan sonra korunmayı düşünmüyorum. Öyle bir gebelikle karşılaşırsam dumur olurum galiba :) embriyoları ilk 1 yıl ücretsiz dondurmuşlardı. Martta uzatıp uzatmama konusunda karar vermemiz lazım. Galiba uzattırıcam:)

bana inşallah 100lük yaptırmaz yaa
aslında seninde sınırda çıkmış benim gibi bahçeci grubunda gebelik diyabet yazısı okudum tokluk sınırı 50lik yüklemede 140 yazıyordu

amin canım. evet dikkat etmemiz gerekiyor paşam nasıl gece uykuların nasıl benim uyku kalitem düştü
evet canim 140 sinir. insallah yaptirmaz. beklemek cok kotu yoruyor . 100luk testte 4 kez falan kan aliniyor.
iyiyiz canim annem geldi pazar gunu camasirlari utuledi.hazirladi falan bugun valize koyup kapatacagiz :)
oglusda iyi cok sukur sikintimiz yok insallah yarin kilo alimi gelisimid3 guzel cikar. rahim agzi uzunlugunda degisim yoktur umarim.
uykularimin kalitesi dusuk canim. 2 saate bir mutlaka kalkiyorum bacaklar agriyor. karin yan taraflari agriyor
gece zip zip zipliyor tekmeleri donmeleri acitiyor :) ama her vurusta sukur ediyorum:KK66:
senin pasa nasil

Hanımlar 2 negatif ICSI tedavimin gerçekleştiği Ankara GENART TÜP BEBEK MERKZ ile epeydir bir yazışma vardı aramızda;
öncelikle nasip deyip karalamak gibi olmasın diye ince düşünmüştüm ama öyle değilmiş..buradan arkadaşlar yazalimki bilelim nerde ne yapılıyor demişlerdi buna dayanarak sonunda bugünki dönüşlerini paylaşıcam ;
Uzun süre kibarligimi bozmadan orada gordugum tum islemler hakkinda bir sonraki tedaviye yön verici olsun diye gayet hakkim olan bir epikriz raporu istedim hem tel hem maille talep etmeye devam ettim..sürekli ilgisiz ve olumsuz dönüşler alınca yazılı kanıtlı cimer e bilgilendirme hakkimla ilgili şikâyet bildirimi yaptım ve 1 ay sonraki dönüsleri;
gönderilen beldege hangi transferde kaç embriyo koyduklarını bile rapor edememişler daha doğrusu yanlış yazmışlar ya da bu doğruysa bize yalan beyan verilmiş..
Şimdi iş daha ciddilesecek oraya gidecek olan arkadaşların aklında olsun.

Aynen cnm bnde supurge yaptım geçen resmen aşağıya vurdu agrisi. Eşimde kızdı hafta sonu ben yapıyorum sen niye durmuyorsun diye :KK12:bizim endişelerimiz doguruncaya kadar bitmiycek. Hayirlisiyla kavusuruz inşallah. Yapmayın ca içime sinmiyor yapınca böyle. Artık bikaç ay daha dayanacaz napalım o_O
Bende öyleyim canım içime sinmiyor , benim eşim de Allah razı olsun her işi yapar söylemem yeter ama ben bazen durmuyorum işte. Bugün ders oldu ellemem daha :)

valla ben de nasıl olsa normal yoldan olmuyor bir de süt koruyor falan diye doğumdan sonra korunmayı düşünmüyorum. Öyle bir gebelikle karşılaşırsam dumur olurum galiba :) embriyoları ilk 1 yıl ücretsiz dondurmuşlardı. Martta uzatıp uzatmama konusunda karar vermemiz lazım. Galiba uzattırıcam:)
Bende Allah kısmet ederse doğumdan sonra önlem almayı düşünmuyorum olacaksa da olsun zaten peşpeşe :) bu kadar tüp bebek sıkıntısı çekince dogal yoldan olursa canıma minnet. Eğer olmazsa da çok ara vermek istemiyorum dondurulmuşlarla kardeşi olması için tedaviye baslayacagim

Hanımlar 2 negatif ICSI tedavimin gerçekleştiği Ankara GENART TÜP BEBEK MERKZ ile epeydir bir yazışma vardı aramızda;
öncelikle nasip deyip karalamak gibi olmasın diye ince düşünmüştüm ama öyle değilmiş..buradan arkadaşlar yazalimki bilelim nerde ne yapılıyor demişlerdi buna dayanarak sonunda bugünki dönüşlerini paylaşıcam ;
Uzun süre kibarligimi bozmadan orada gordugum tum islemler hakkinda bir sonraki tedaviye yön verici olsun diye gayet hakkim olan bir epikriz raporu istedim hem tel hem maille talep etmeye devam ettim..sürekli ilgisiz ve olumsuz dönüşler alınca yazılı kanıtlı cimer e bilgilendirme hakkimla ilgili şikâyet bildirimi yaptım ve 1 ay sonraki dönüsleri;
gönderilen beldege hangi transferde kaç embriyo koyduklarını bile rapor edememişler daha doğrusu yanlış yazmışlar ya da bu doğruysa bize yalan beyan verilmiş..
Şimdi iş daha ciddilesecek oraya gidecek olan arkadaşların aklında olsun.
Biz resmen evlat teslim ediyoruz tüp bebek merkezi ne nasıl açıklama bile yapamazlar :KK43: peşine düş sonuna kadar birileri böyle ugrasmazsa devam ederler aynı şekilde

Bende Allah kısmet ederse doğumdan sonra önlem almayı düşünmuyorum olacaksa da olsun zaten peşpeşe :) bu kadar tüp bebek sıkıntısı çekince dogal yoldan olursa canıma minnet. Eğer olmazsa da çok ara vermek istemiyorum dondurulmuşlarla kardeşi olması için tedaviye baslayacagim
Canım ben 35 yaşındayım. Bir de yoğun çalışıyorum. Doğumda sadece 16 hafta izin kullanabileceğim sonra tekrar işe başlayacağım. İkinci çocuğu zor yaparım gibi geliyor da kısmet bakalım.

Aynıyız galiba :) bende burda arkadaşlara hep moral veriyordum belirti aramayın diye şimdi ben okudukça moralim bozuluyor en iyisi çok okumamak ve tevekkül etmek❤️

ALLAH büyük takdir ondan elbette. Dilerim ben de evlatla müjdelenenlerden olurum 1 hafta sonra..Rabbim isteyen herkesi müjdelendirsin sağlıkla :dua:

Canım ben 35 yaşındayım. Bir de yoğun çalışıyorum. Doğumda sadece 16 hafta izin kullanabileceğim sonra tekrar işe başlayacağım. İkinci çocuğu zor yaparım gibi geliyor da kısmet bakalım.
Ben kardeşlerimin çok faydasını gördüm canım , yarın öbür gün anne baba göçüp gidiyor ama kardeş herseyine koşuyor çevremde çok şahit oldum. O yüzden tek çocuklara üzülüyorum .
35 yaş hiçte geç değil :) sen hemen peşine yaparsan ikiz gibi büyürler annesi Allah verir kolayligini

ALLAH büyük takdir ondan elbette. Dilerim ben de evlatla müjdelenenlerden olurum 1 hafta sonra..Rabbim isteyen herkesi müjdelendirsin sağlıkla :dua:
İnşâAllah canım inşâAllah ❤️
Bu arada sana da çok çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda kavusursun yavruna:dua:
Amin canım inşâAllah
Senin test günün ne zaman?

canım bence sen 2 sene sonra bir tane daha patlatırsın :KK48: Benim de 5 tane dondurulmuşum var. Bazen eşime diyorum ki bebiş 1 yaşına geldiğinde gidip 2 embriyo transferi yaptırasım var. Kafayı yedin galiba diyor :KK70:[/QUOTE
Şimdilik 3. Yü düşünmüyorum ama çevremdeki herk3s aynı şeyi söylüyor eşim bile:KK48:sanırım ben de o potansiyel var:oha:

Ben kardeşlerimin çok faydasını gördüm canım , yarın öbür gün anne baba göçüp gidiyor ama kardeş herseyine koşuyor çevremde çok şahit oldum. O yüzden tek çocuklara üzülüyorum .
35 yaş hiçte geç değil :) sen hemen peşine yaparsan ikiz gibi büyürler annesi Allah verir kolayligini
ben de kardeşim için hep iyi ki var diyorum. Çok büyük destekçim. Çalışmasaydım kesinlikle ikinciyi de düşünürdüm. Bakalım zaman neyi gösterecek, nasip.

18 ekim canım . Ama ben 17 akşamı yaptıracağım belli olur erken olmaz herhalde :)
sizin kaçıncı gün oluyor test gününüz bizden 9. Gün istediler
Benimde 9.günüm 15 ekim Pazartesi test günüm bilmiyorum bende belki bi gün önceden yaptırırım çünkü eşim yanımda olsun istiyorum yalnız olmak o anda çok zor

Kizlat
sizin kaçıncı gün oluyor test gününüz bizden 9. Gün istediler
Benimde 9.günüm 15 ekim Pazartesi test günüm bilmiyorum bende belki bi gün önceden yaptırırım çünkü eşim yanımda olsun istiyorum yalnız olmak o anda çok zor
Kizlar bence hangi tarih verilmisse o zaman yaptorin cunku oncesinde arada bir deger cikarsa kafaniza takarsnz bn bu sferki tedavimde sabredip doktordan ogrencm Allah isin verirde o gunleri gprursem

X