2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Na

Nasil yani yasak derken numralarimizi vercz whatsap uzerinden konuscaz kndimiz. Neyse fikirdi sadece hani orasi daha iyi olur die dusunmusdum
Canım forum kuralları gereği yasak ayrıca iyi bir şey olmuyor denendi. Burası gayet iyi ayrıca konuştuklarımiz başkalari okuduğunda faydalı olabiliyor. Ben çok faydalandim topiklerden.

Ne gzel bugun hissettin yavrularini sukur. Dinlen canim sakin hic birsey yapma ayaklarini hafif kaldir yat Allah sifa versin insallah gececek dahada guzel haberlerini alicaz.
Amin canım sağolasın kalp atışlarını yazmısım 2 transfer oldu ama teki tuttu Rabbim sağlık versin Rabbim herkese yaşamayı kucağınada almayı nasıp etsın eşimede iyi oldu zırt pırt artık taşımıcak benı doktora

kızlar sımdı jelı yaptım kıpkırmızı kanlı geldı gerı cok korkuyorum ya hemsıreye yazdm ama dönmedi
Korkma canım hemen kanama alanından gelmemişte olabilir. Belki tahriş falan olmuştur ondandır dur bakalım hemşiren ne cevap verecek.

Korkma canım hemen kanama alanından gelmemişte olabilir. Belki tahriş falan olmuştur ondandır dur bakalım hemşiren ne cevap verecek.
dönmediler zorlamadım da jeli ya yastık koydum ayagımn altına yatıyorum Allahım yavrularımızı bıze bagıslasın

dönmediler zorlamadım da jeli ya yastık koydum ayagımn altına yatıyorum Allahım yavrularımızı bıze bagıslasın
O bikere zorlamadan olmaz canım sürekli kullanınca farkında olmadan tahriş olabiliyor. Silinince peçeteye falan geliyor mu.
Uzat ayaklarını dinlen tuvalet yemek dışında kalkma.

Kızlar ben jeli uygularken birazcık çok az el kremi sürüyorum etrafına gitgide hassas oldu canım yanıyor bir de esrofemi günde 4 adet alıyorum birer tanede coraspirin ve folik asit siz ilaçları kaçar tane alıyorsunuz ve dr gidince rahim kalınlığını sormama gerek var mi ? Hani inceyse Allah korusun tutunamassa

Canım bence el kremi kullanma ya da doktoruna sor doğru bişey olduğunu düşünmüyorum ben. Valla toplamda 15 adet falan kullanıyodum ilaç ama hafta büyüdükçe yavaş yavaş bırakmaya başladım bazı ilaçları. Rahim kalınlığı ile ilgilide doktorum şimdiye kadar hiçbişey demedi bende sormadım. Zaten doktorun ters giden bişey olursa gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Belki el kreminin bi zarari dokunur. Bence yapmayin sonucta vajen icine kimyasal bir madde giriyor. Onun yerine jelin ucu kırılınca bir miktar disari cikiyor (cikmazsa da hafifce sıkın azicik). O çıkan jeli kirdiginiz parcayla jelin cubugunun ucuna yayin. Ayni etkiyi verir. Uygulamayi acisiz ve kolay hale getiriyor.

Ay insallah cnm ya iyi olmaniza sevindim bebisinle. Icine neden sinemedi sinmediyse baska yerde yaptrcak olman iyi en azindan aklinda kalmaz
Kendi dr um ameliyattaydi başka bir uzman baktı 10 dk sürmedi yani normalde herseyine detaylı bakılması gerekiyor.ikili testte bile daha güzel bakıldı öyle diyim sana. Evet cnm renkli ultasonla başka bi yerde baktiricam yoksa aklımda kalıcak.

Ederim cnm Allah yardimcin olsun. Bilmem mi maddi olarak da zor gerçekten ben iki senede 18 bin harcadım. En kötüsü de Manevi olarak cok yipraniosun. Rabbim kimseye evlat hasretini de acısını da yasatmasin. İnşallah sende buraya yakında hamıleyım yazacaksınız bn inanıyorum.

Kızlar merhaba bende tupbebetü tedavisine basladim ama bugün yarıda kesildi bende pkos var doktor ohss olmamdan korktuğu için düşük dozda başladı ignelere yumurtam gelismedi oda ovulasyon donemime denk gelmediği icin kesti çok üzüldüm ne yapacam bilmiyorum adette tekrar başlıyacak (

Vajina kolay enfeksiyon kapabilen çok hassas bir bölge kesinlikle el kremi sürmemelisin

Canım demekki hayırlısı böyleymiş üzülme lütfen , bir sonraki ay doktor ona göre bir program belirler. Çok fazla bir zaman yok arada

Düşük doz çalıyorlar pkos olunca, ohss ileri seviyede hayatı bile r tehdit edebilir diye. Bir sonraki sefere artırır biraz dozu dr. Üzülme hayırlısı böyle imiş. Ben düşük doz ile bile ohss oldum gerçekten çok zor oluyor hastanede yattım falan. Yani hayırlısı olsun. Pkos hastaları tüp bebekte pozitif i kolay görür umutlu ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…