2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Prulotonu transfer öncesi başladım hala da 3 güne bir vuruluyorum. İnş kanama görmeden geçer gider. Kanama ne kadar da olsa insana bi panik yaşatıyor modunu düşürüyor. Allah yardımcımız olsun

Gozun aydin canim cok sevindim kucaginada almak nasip olur insallah saglikla sihatle darisi basimiza

Co
Prulotonu transfer öncesi başladım hala da 3 güne bir vuruluyorum. İnş kanama görmeden geçer gider. Kanama ne kadar da olsa insana bi panik yaşatıyor modunu düşürüyor. Allah yardımcımız olsun
Canim cok gecmis olsun Rabbim şafi adiyla sifa versin insallah bebegine saglikla kavusmayi nasip etsin Allahim. Bizim icin stres hic bitmicek sanirim her asamada bir panik korku

Canım ne güzel bebişin sağlıklı ilerliyor maşallah kanama olmaz inşallah sen güzel düşün kafana takma rabbim korusun amin inşallah cümlemizin güzel haberlerini duyarız sen bol bol su iç dinlen sen iyi ol ki bebeğinde mutlu olsun Allah'a emanet ol

Canım geçmiş olsun ben 5. Gün olmasına rağmen yapmadım test yanıltabilir gününü bekle kan ver boşuna üzme kendini rabbim yardımcın olsun hayırlı haberlerle gel inşallah

Esin çalışmıyor mu canım ? İşten ayrılınca eşin sigortasindan otomatik faydalaniyorsun

Co

Canim cok gecmis olsun Rabbim şafi adiyla sifa versin insallah bebegine saglikla kavusmayi nasip etsin Allahim. Bizim icin stres hic bitmicek sanirim her asamada bir panik korku
Aynen öyle canım her muayenede kalbim yerinden çıkıyor. Doktor daha muayeneye başlamadan diyorum ilk bakınca problem yoksa hemen iyi olduğunu söyleyin nolur bana diyorum. Yazık kadıncazda rahatlatıcam diye uğraşıyor ama İyi olduğunu duymadan rahat yok bana.

Amin canım herbirimiz güzel haberler paylaşalım inş burada. Çünkü evlat sahibi olamamayı da yaşadım sahip olup kaybetmeyi de yaşadım hepsininde ne kadar zor olduğunu biliyorum Bazen buradan böyle şeyler paylaşmak diğer yaşayamayan arkadaşlarım için haksızlık gibi geliyor. Bi taraftan da diyorum benim gibi olan birine Umut olurum belki diyorum.

Kizlar benim size bir onerim var kabul edermisnz bilmiyorum tabi edenlerlede olabilir. Ben diyorumki burda surekli konusuyoruz bir whatsap grubumu kursak aklima geldi birden sizce nasil olur ?

Tmm canım soracam bikac yere benim isim gerçekten stresli çok hemde .Bide çok uzak memleketle çalıştığım yer arası otobüsle 20 saate yakın..hayırlısı bi söylicem artık dr .düşük yapınca insan tedirgin oluyor

gittim canım çok şükür kalp atışlarını dinledik maşallah 6+2 kanama alanları varmış 2 hafta sonraya gidecem o zamana kadar yatıcam Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah
Geçmiş olsun canım dikkat et ben sık sık dr gitmeyi düşünmüyorum kalp atışı ne zamn belli olur acaba en erken nezamn gideyim

gittim canım çok şükür kalp atışlarını dinledik maşallah 6+2 kanama alanları varmış 2 hafta sonraya gidecem o zamana kadar yatıcam Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah
Ne gzel bugun hissettin yavrularini sukur. Dinlen canim sakin hic birsey yapma ayaklarini hafif kaldir yat Allah sifa versin insallah gececek dahada guzel haberlerini alicaz.

Canım 2 ekimde transferin olmuş 3.gün embiriyosu zaten idrarda o kadar erken çıkmazki boşuna helak etmişsin kendini
Ayrıca ohsse gebelik belirtisi için rahat etsin :)
25 temmuzda 3.gün 2 adet embriyo transferim oldu 5.gün hastane bi kaç tahlil istedi onların yanında betayada baktırdım 0.42 çıkmıştı sonuç tabi ben ümitsizliğe kapıldım hemen
12.gün testi tekrarladım şok oldum resmen 270 çıkmıştı değerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…