2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım dokuz ay kanama yaşayarak doğuran kişiler çok yeni nesil çoğunlukla illa birkaç kez kanama yaşıyor ya da bana öyle geldi. İnşallah geçer. Proluton ihmal etme dinlen geçecek inşallah. Kanama olduktan sonra ben tekrar progestan fitil kullanmaya başladım sadece gece bir adet 200luk okuduklsrimdan ise yarar diye düşündüm.
Prulotonu transfer öncesi başladım hala da 3 güne bir vuruluyorum. İnş kanama görmeden geçer gider. Kanama ne kadar da olsa insana bi panik yaşatıyor modunu düşürüyor. Allah yardımcımız olsun

Eki Görüntüle 2196082 iyi aksamlar kızlar idrar testleri yanıltmadı.bugun 10.günüm kan testi de pozitif cıktı rabbime binlerce şükürler olsun değerim 233 cıktı.Rabbim herkese nasip etsin inşallah canı gönülden dilegim. Sonuç bekleyenler olursa örnek olsun diye attım resmleri .hayirli haberlerle gelin insallah
Gozun aydin canim cok sevindim kucaginada almak nasip olur insallah saglikla sihatle darisi basimiza :dua::KK200:

Co
Prulotonu transfer öncesi başladım hala da 3 güne bir vuruluyorum. İnş kanama görmeden geçer gider. Kanama ne kadar da olsa insana bi panik yaşatıyor modunu düşürüyor. Allah yardımcımız olsun
Canim cok gecmis olsun Rabbim şafi adiyla sifa versin insallah bebegine saglikla kavusmayi nasip etsin Allahim. Bizim icin stres hic bitmicek sanirim her asamada bir panik korku :KK61:

Kızlar biz geldik :KK25:
Allahıma binlerce şükür olsun ki kuzum çok iyi. 10+1 iz aslında bugün 11+3 gözüküyor dedi. Hiç durmadı neredeyse kalbini zor dinledik:KK73: Kötü tarafı kanama alanlarım hala duruyor 1 aylık heyet raporu verdi duruma göre bidahaki gittiğinde de duruyorsa 6.aya kadar yatış verecekmiş sanırım. Kuzum iyi olsunda kumrular gibi yatarım kuluçkaya daha kalkmam valla :KK48: hem corasprin hem hibor kullanıyodum normalde corasprini kesti kanama alanları yüzünden. Rabbim hepimizi doktor kapısından hayırlı haberlerle çıkartsın:dua:
Canım ne güzel bebişin sağlıklı ilerliyor maşallah kanama olmaz inşallah sen güzel düşün kafana takma rabbim korusun amin inşallah cümlemizin güzel haberlerini duyarız sen bol bol su iç dinlen sen iyi ol ki bebeğinde mutlu olsun Allah'a emanet ol

kızlar ben 2 ekımde transfer oldum 3.güm embriyosu 1 kalite ohss oldugum için hastaneye gidiyorum sürekli kontrolle , kızlar bebegim tutunur demi gidip geliyorum dolmusa falan biniyorum bir sey olmaz dei cok korkuyorum 2 denemem bu
biirde idrar testi yaptım negatf aglamaktan hellak oldum ne olu tutmusmudur
Canım geçmiş olsun ben 5. Gün olmasına rağmen yapmadım test yanıltabilir gününü bekle kan ver boşuna üzme kendini rabbim yardımcın olsun hayırlı haberlerle gel inşallah

Kızlar ben de size bir şey danışayım. Ben evlenip Ankaraya geldiğimden beri hemen tüp bebek çalışmaları olacağı için çalışmadım. İşsizlik maaşı aldığım için sgk dan sağlıkta yararlandım. Şimdi maaş bitince, sağlıktan yararlanamıyorum. Hayatımda ilk defa işsizim, hiç bilgim yok :) Bu işsizken kendimizin ödediği genel sağlık sigortası ile normal sgk lı gibi her şeyden faydalanabiliyor muyum? Bugün aradım sgk ya gidip Genel Sağlık Sigortası başlatman lazım dediler...
Esin çalışmıyor mu canım ? İşten ayrılınca eşin sigortasindan otomatik faydalaniyorsun

Co

Canim cok gecmis olsun Rabbim şafi adiyla sifa versin insallah bebegine saglikla kavusmayi nasip etsin Allahim. Bizim icin stres hic bitmicek sanirim her asamada bir panik korku :KK61:
Aynen öyle canım her muayenede kalbim yerinden çıkıyor. Doktor daha muayeneye başlamadan diyorum ilk bakınca problem yoksa hemen iyi olduğunu söyleyin nolur bana diyorum. Yazık kadıncazda rahatlatıcam diye uğraşıyor ama İyi olduğunu duymadan rahat yok bana.

Canım ne güzel bebişin sağlıklı ilerliyor maşallah kanama olmaz inşallah sen güzel düşün kafana takma rabbim korusun amin inşallah cümlemizin güzel haberlerini duyarız sen bol bol su iç dinlen sen iyi ol ki bebeğinde mutlu olsun Allah'a emanet ol
Amin canım herbirimiz güzel haberler paylaşalım inş burada. Çünkü evlat sahibi olamamayı da yaşadım sahip olup kaybetmeyi de yaşadım hepsininde ne kadar zor olduğunu biliyorum:KK43: Bazen buradan böyle şeyler paylaşmak diğer yaşayamayan arkadaşlarım için haksızlık gibi geliyor. Bi taraftan da diyorum benim gibi olan birine Umut olurum belki diyorum.

Kizlar benim size bir onerim var kabul edermisnz bilmiyorum tabi edenlerlede olabilir. Ben diyorumki burda surekli konusuyoruz bir whatsap grubumu kursak aklima geldi birden sizce nasil olur ? :olamaz::KK39:

Evet canım çalışıyorum ve çalıştığım yer çok büyük değil muhasebesine sadece ben bakıyorum. Allah razı olsun patronumdan müdürümden önce sen dediler Her zaman raporlarımı hiç sorun etmediler. Bende otruduğum yerden bilgisayar başından halledebildiğim kadar halletmeye çalışıyorum. İlk transfer zamanında 10gün sonrasında da 2 hafta vermişti doktorum bugünde 1 ay heyet raporu verdi. Benim kanama alanım var durum normal olsaydı da verir miydi bilmiyorum ama verirdi heralde ilk başta işin yorucu mu stresli mi istersen rapor yazıyım demişti. İşinin yorucu stresli olduğunu söylesen verir belki biraz zorla dene bakalım şansını.
Tmm canım soracam bikac yere benim isim gerçekten stresli çok hemde .Bide çok uzak memleketle çalıştığım yer arası otobüsle 20 saate yakın..hayırlısı bi söylicem artık dr .düşük yapınca insan tedirgin oluyor

IMG-20181008-WA0002.jpg
kizlar 9.gunum

gittim canım çok şükür kalp atışlarını dinledik maşallah:nazar: 6+2 kanama alanları varmış 2 hafta sonraya gidecem o zamana kadar yatıcam Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah :nazar:
Geçmiş olsun canım dikkat et ben sık sık dr gitmeyi düşünmüyorum kalp atışı ne zamn belli olur acaba en erken nezamn gideyim

gittim canım çok şükür kalp atışlarını dinledik maşallah:nazar: 6+2 kanama alanları varmış 2 hafta sonraya gidecem o zamana kadar yatıcam Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah :nazar:
Ne gzel bugun hissettin yavrularini sukur. Dinlen canim sakin hic birsey yapma ayaklarini hafif kaldir yat Allah sifa versin insallah gececek dahada guzel haberlerini alicaz. :nazar::KK36:

kızlar ben 2 ekımde transfer oldum 3.güm embriyosu 1 kalite ohss oldugum için hastaneye gidiyorum sürekli kontrolle , kızlar bebegim tutunur demi gidip geliyorum dolmusa falan biniyorum bir sey olmaz dei cok korkuyorum 2 denemem bu
biirde idrar testi yaptım negatf aglamaktan hellak oldum ne olu tutmusmudur
Canım 2 ekimde transferin olmuş 3.gün embiriyosu zaten idrarda o kadar erken çıkmazki boşuna helak etmişsin kendini
Ayrıca ohsse gebelik belirtisi için rahat etsin :)
25 temmuzda 3.gün 2 adet embriyo transferim oldu 5.gün hastane bi kaç tahlil istedi onların yanında betayada baktırdım 0.42 çıkmıştı sonuç tabi ben ümitsizliğe kapıldım hemen
12.gün testi tekrarladım şok oldum resmen 270 çıkmıştı değerim :nazar:

X