2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

bende merak ediyorum canim. bir arakas daha vardi ilk dogum yapan nick hatirlayamadim.
normalde hic panik yada korkum yok ama dun dogum yapan arkadastan sonra sanki biraz panikledim gibi
Diğer arkadaş ta drepsi76 idi. Sezeryan kimine göre zor geçiyor çoğu kişi de ertesi günü ayaktaydım diyor sanırım vücuda göre değişim gösteriyor. Hiç panik yok sen çok iyi bir anne olacaksın o an ağlamaktan sevgiden başka gözünün bir şey göreceğini sanmıyorum. Hemen kucağına versinler diye bekleyeceksin. Bizler güçlüyüz en kolay iş o an. Düşünsene ilaçlar tedaviler umutsuzluk..ve son biraz kesik atıyorlar ve oradan mucizen sana geliyor

ca i. allah razi olsun cok haklisin neler yasadik tedavi surecinde. mutlu sonda yasanilanlar da insallah bizim icin guzel ani olarak kalir. camasirlari yikadik bitti ama utusu kaldi.annem gelecek pazar gunu o utu yapacak :) cantayi hazirladigimda kaygilarim bitecek galiba.onunda stresi var ister istemez.

Oyy küçük erkeğin çamaşırlarını nasıl ütüleyeceksiniz yaa ne tatlı telaşlar. Çantayı da zevkle hazırlarsın sen şimdi keyifle dizersin eşyaları. İnşallah sağlıkla huzurla kullanırsınız hepsini

minicik minicik kiyafetler .gecen gun yazmisim minik utu lazim bunlara:) cok guzel telaslar canim insallah seninde saglikla bugunleri yasadigini gorecegiz.

minicik minicik kiyafetler .gecen gun yazmisim minik utu lazim bunlara:) cok guzel telaslar canim insallah seninde saglikla bugunleri yasadigini gorecegiz.
Amin inşallah canımm. Tüm isteyen kardeşlerim de dahil hepimiz o günleri yaşarız inşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzum

Rabbim sabır versin üzülme.öyle dertler var ki belki Rabbim suan vermeyerek sizi bir tehlikeden koruyordur.swn inancını yüksek tut .Rabbim zamanı geldiğinde sana kalbindeki verecek seni hoşnut kilacak
Sagol canım inşallah Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. Rabbim kimseye buyuk acılar yaşatmasın. Hakkımızda hayırlısı

Çok güzel heyecanlar bunlar maşallah, Allaha şükür çoğu bitti azı kaldı. Sezeryan mı normal doğum mu düşünüyorsun canım?

Canım ben 6+2 de gittim kalp atışı görünüyordu . Sonra 2 hafta sonra yine gel demişti . O zamanda dinlemistik
Bi yanım biran önce git öğren diyor bir yanım bekle diyor canım ben öncekini kalp atışını dinlemek için gittigim günü kaybettim o yüzden hem tedirginim hemde kararsız hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleme:
Aaa 5 aylik olmussun halada mi soylemedi ama olsun heyecanli bekleyis 9 ay ogrenmeyenlerde var saglikli olsunda insallah onemli deil gerisi canim
Yok canım göstermedi zaten ben 20den önce söylemem kesin konuşmam dedi. Of inşallah sağlıklıdır da hiç umurumda değil inan. Allah yardımcım olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…