2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çok güzel heyecanlar bunlar maşallah, Allaha şükür çoğu bitti azı kaldı. :dua: Sezeryan mı normal doğum mu düşünüyorsun canım?
evet canim gecip gidiyor ya gecmez dedigimiz gunler allaha sukur insallah sende saglikla ilerleyip kucagina alacaksin.
normal dusunuyorum eger hersey yolunda giderse. hakkimizda hayirlisi:))))

evet canim gecip gidiyor ya gecmez dedigimiz gunler allaha sukur insallah sende saglikla ilerleyip kucagina alacaksin.
normal dusunuyorum eger hersey yolunda giderse. hakkimizda hayirlisi:))))

İnşallah canım :dua: arkadaşlarının hafta hafta atladığını görünce ne çabuk geçmiş zaman diyor insan, kendimize zaman geçmiyor sanki :) Ben de tabi kısmet olursa normal düşünüyorum, buradaki arkadaşların fikirlerini de merak ettim.

İnşallah canım :dua: arkadaşlarının hafta hafta atladığını görünce ne çabuk geçmiş zaman diyor insan, kendimize zaman geçmiyor sanki :) Ben de tabi kısmet olursa normal düşünüyorum, buradaki arkadaşların fikirlerini de merak ettim.
hep oyle deniyor canim baskalari icin su gibi akip geciiyor sanki ama bizler icin zaman duruyor. ben arkama soyle bir donup baktigim zaman tedavi baslangici ,tedavi, transfer ,gebelik baslangici ,testler ,taramalar falan derkeeeeennnnnn cok cabuk gecti diyorum suan kendime. ama yasarken zaman cabuk gecsin diyordum hep:) hamilelikte ohss,lekelenme kasilma sikintili surec yasadim kimi gunler ama yinede cok keyifli yaa. bin sukur. i nsallah kucagimizada saglikla alalim.

Seninki de bana kız gibi geliyor canım hatta benimkide kızmış gibi geliyor bana daha 9+5 im :KK48:
Anne hisseder derler ama hangisi olursa olsun sağlıklı olsunlar da. Bende erkek hissediyorum kendime. Belki de etrafımdakiler sürekli öyle kafama soktuğu içindir bilemiyorum

Anne hisseder derler ama hangisi olursa olsun sağlıklı olsunlar da. Bende erkek hissediyorum kendime. Belki de etrafımdakiler sürekli öyle kafama soktuğu içindir bilemiyorum
En başta önemli olan o canım rabbim hayırlısını sağlıklısını versin hepimiz için :dua: Benimde benim dışımda herkes erkek hissediyor ben ilk kalp atışını duyunca kız gibi hissettim. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin erkek kız farketmez tabiki de ama insan merak ediyor yine de işte :KK45:

canım ben de normal istiyordum. Hatta onun için 2 arkadaşımı normal doğum yaptıran ve hatta doğumlarının neredeyse yüzde 80-90'ını normal yaptıran bir doktor seçtim. Ama gebeliğimin başlarında doğum konusunu konuşurken çok istersen normal yaparız ama fikrimi sorarsan tüp bebek olduğu için sezeryanı öneririm dedi. Tüp bebekle dünyaya gelen bebekler tıp dilinde "kıymetli bebek" olarak adlandırılıyormuş ve riske atılmak istenmiyormuş. Sezeryan doğum bebek için daha az komplikasyon içeriyormuş. Doktorum bana ince ince anlattı. Ben de diretmenin anlamsız olduğunu düşündüm. Sezeryan yapacağım inşallah. Zaten doktorum geçen randevumuzda sezeryan da olsa 37-38 lerde almadığını 39.haftanın sonuna kadar beklediğini hatta o hafta kilosu yeterli değilse 40.haftada aldığını söyledi. Doktoruma güveniyorum ne derse onu yapacağım artık :)

Bi yanım biran önce git öğren diyor bir yanım bekle diyor canım ben öncekini kalp atışını dinlemek için gittigim günü kaybettim o yüzden hem tedirginim hemde kararsız hayırlısı olsun inşallah
Önceki hatırlatma kendine canım o melek oldu, asla şimdiki hamileliğin ile kiyaslama. Bu günlerin tadını çıkar keyfini sür. Çok emek verdin, çok sıkıntı yaşadin şimdi senin mutlu olma zamanın :) inşallah kalp atışı da duyacaksin , tekme de yiyeceksin sırasıyla hissedeceksin bebişi

Doğum konusunda bende çok düşünüyorum canım erken ama .. bir yanım normal olsun sonra dikişle uğraşma kalk ayağa diyor. Bir taraftan da benim sol tarafta dermoit kistim var sezeryan olsun o da alınsın kurtul diyorum..

Canım bende hep kız hissediyorum dedim. Çevrede hep senin kız olacak diyordu . Doktor erkek diyince sanki sürpriz yumurtadan çıkmış gibi bir garip oldu :) hislere çok guvenme

X