2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Rabbim emeklerinin karsılığını göstersin canım

Kızlar ilk ultrason randevunuzu transferden kac gun sonraya verdiler? Benim bugun 16. Gunum. Kan vermistim sabah sukur degerim ikiye katlamis yine. Ama randevuyu 2 hafta sonraya verdiler. Kalp atisini mi bekliyorlar acaba

Rabbim sabır versin üzülme.öyle dertler var ki belki Rabbim suan vermeyerek sizi bir tehlikeden koruyordur.swn inancını yüksek tut .Rabbim zamanı geldiğinde sana kalbindeki verecek seni hoşnut kilacak

Kızlar ilk ultrason randevunuzu transferden kac gun sonraya verdiler? Benim bugun 16. Gunum. Kan vermistim sabah sukur degerim ikiye katlamis yine. Ama randevuyu 2 hafta sonraya verdiler. Kalp atisini mi bekliyorlar acaba
2 hafta sonra çağırıyorlar canım. Hem kalp atışını hem bebişi görürsün inş

doktor tercihi tamamen. kimi iki hafta sonrw cagiriyor kese+kalp atisi icin.kimide haftasina cagiriyor kese gormek icin sonrada kalp icin tekrar cagiriyor. kese gormek icin acele etmeye gerek yok.

@sma903 nasılsın canım bebekle alışabildiniz mi yeni hayatınıza
bende merak ediyorum canim. bir arakas daha vardi ilk dogum yapan nick hatirlayamadim.
normalde hic panik yada korkum yok ama dun dogum yapan arkadastan sonra sanki biraz panikledim gibi

Test yaptıktan 15 gün sonra gitmiştim canım anca görünüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…