2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sağol canım rabbim sanda kolay doğumlar nasip etsin inşallah kolay doğum olur
Amin canım hepimize inşallah, maşallah çok iyi kiloları miniklerin bugün daha iyiyim inşallah dün ağrın vardı.
kizlar bugun 6.gunum dayanamadim test yaptim dunde yapmistim hayalet cizgi cikti ikisindede dikkatli bakinca goruluyor umutlanimmi
Canım ben beşinci gün test yapmaya başlamıştım beş gün pes peşe yaptım benim 5. Gün transferiydi. Kanı zamanında onuncu gün verdim teste devam edebilirsin koyulaşır mi bakarsın ya da erken kan vermek onu iki günde bir tekrar etmek gerekir. İnşallah sağlıklı gebeliktir.
Hoşgeldin canım Rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Gerekli açıklamayı @kinalikadin arkadaşım yapmış bende onun gibi devam ettim. Spor diyet düzenli beslenme takviye vs. İstediğini sor biri mutlaka yanitlar.
Bende de pkos var yumurta çok oluyor ama gelişmiyor kendiliginden ilaca cevap kolay verirsin. Adetli ya da değil tedavi süreci hep alttan muayene daha net görüntü alınır.
Ofis histeroskopi tavsiye ederim bazen sadece işlem asamasinda görülen şeyler oluyor polip mesela. Araştır ve dr ile konuş bunu derim. Eşin sigarayı bıraktıktan birkaç ay sonra etkisini gormeye başlar. Benim eşimde bıraktı.

cnm 8.gun bidaha yapicam koyulasma varsa kan vericem

ins cnm oyle yapicam

Allah hayırlı bir tedavi süreci nasip etsin hemen pozitifi görün inşallah. Bizde sperm sayısı, hız ve morfoloji sorunu ile tüp bebek yaptık. İlk sperm testinde sayı sadece "3" çıkmıştı. Ürolojiye randevu aldık ve 1 ay içinde keçiboynuzu kürü uyguladık eşimin ikinci testi altı milyon çıktı .. artmıştı ama hız ve morfoloji hala iyi değildi . O sebeple tüp bebek yaptık. Ama bence keçiboynuzu kürü çok fayda sağladı lütfen uygulayın

bizim de ilk testte sadece 4 adet sperm vardı. 1 ay keçiboynuzu kaynattım eşime sonra 6 milyon çıktı. Tüp bebek tedavisine başladık. Eşim 1 ay daha keçiboynuzu ve ona ek olarak emodex ve teatrio gıda takviyeleri kullandı. Yumurta toplama günü eşimden örnek alındığında sayı 15 milyondu. Keçiboynuzunun gücüne ben de inanıyorum :) Ya şimdi düşünüyorum da neler atlattık ne stresli günlerdi. İlk testte 4 sayısını gördüğümde dünya başıma yıkıldı ve altında tek ben kaldım sanmıştım:)

Ayyy inşallah ya. İnan elim kolum bağlı bekliyoruz yaramazımızı. Ne tatile çıkabiliyoruz ne yüksek ödemeli şeyler yapabiliyoruz. Evi değiştireceğim bebeğimi bekliyorum. Tedavi nasıl sonuçlanır paramı başa harcamayayım diye bekliyoruz. Gerildik eşimde yoruldu rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah.

Sayıda problem Yok çok şükür ama hız yükselmiyor kullanmadık şey bırakmadım k.boynuzu hariç onu da denerim.

Bende öyle canım baktım 3 yazıyor sayfanın geri kalanı boş. Niye boş buralar dedim sayı yok gibi birşey diğer değerleri olcemedik dediler. Nasıl bozulmuştum.. valla neler atlattık gercekten

Maddi olarak da süreç zorluyor epey. Bizde çok para harcadık maalesef zorlandığımız çok oldu. Bir de zamanla yarışıyoruz bekleyecek lüx yok Allah hepimizin yardımcısı olsun yaşamayan bilemez. İnşallah ilk denemede olur uğraşmadan cnaım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…