2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Onu Allah bilir cnm cok yazani okudum agrisi sizisi olmadan pozitif olan herkezin vucudunda ayni tepkiyi vrmez insallah olumludur zor beklemek aniyorum insan surekli kuruyor herseydr birsey ariyor
Benimde ilkinde cok agrim olmusdu ozllikle sol kasikda he hele belim.kopcakdi sanki ama surekli adet olcam adet agrisi diyip.durdum tutdu ama kimyasal oldu agrim olmasada hic agrim olmadi tutmadi kesin dicekdim yani her iki turlusude hep stresss

Canım ben jel kullanıyorum hergun onun kalıntısı bende de geri geliyor 3 gündür ve kahve beyaz siyah 3 renk geliyor sıkıntı olur mu bende bilmiyorum

Benden bir ay boyunca siyah ip gibi pihtilar ve camur gibi akinti geldi her seferinde doktora gittim ama Allaha sukur bebegim saglikliydi. İceride kanama alanin vs varsa ondan da geliyor olabilir

Çok haklısın canım insan karın kasık ağrısı falan oldu mu hemen bi tedirgin oluyo.
Diğer ağrıları dediğin gibi çekmeye razıyım diyosun :)
Bebeklerimiz iyi olsun varsın başımız ağrısın.
Canım bide baş ağrısına omuz boyun baş masajı çok faydalı oluyomuş

İnşallah bundan sonrada hiç olmaz canım az kaldı doğuma Allahın izniyle.
Bende tedirginim erken başlama konusuda canım biraz daha sabredip öyle başlasam mı diyorum.
Vücudum şimdiden kaşınıyo çatlağım olcak belli ne kadar faydası olur bilemem deneyip görcez :))

Oyy maşallah canım çok iyi almışsın inşallah doğuma kadarda hiç çatlamaz:)
Evet canım çok haklısın bünyeyle alakalı daha önce kilo alıp vermelerimde çatlağım oluyodu.
Hamileliktede olucak muhtemelen çünkü şimdiden tatlı tatlı kaşınıyo cilt yapım kuru.
Napayım cildimi mi değiştireyim en kestirme sonuç

Canım crinone jel hala kullanıyor musun? Onun kalıntısına benziyor bahsettigin
Progesteron fitil kullandım canım ben 3,5 hafta önce bırakmıştım ama kanama falan olunca iki gün önce geceleri bir tane fitil atmaya başladım ondan sanırım önceden dikkatimi çekmedi belki de oluyordu bilemedim.
Canım ben jel kullanıyorum hergun onun kalıntısı bende de geri geliyor 3 gündür ve kahve beyaz siyah 3 renk geliyor sıkıntı olur mu bende bilmiyorum
Yok canım sıkıntı olacağından değil merak benim ki garip geldi kanama olmasın şarıl saril yeter. Sancı da tabii.
Ordada riskli gebeligemi gidiyosun canım olmazsa zekai tahirde riskli gebelik var orayada bi görün istersen
Evet canım riskli gebeliğe gidiyorum. Ne bileyim Zekai Tahir den çok kötü yorum geldiği için belki gidesim gelmedi. Muayene için 122 tl ücret veriyorum doçent için. Sen memnun isen isim verirsen deneyebilirim.
Progestan kalıntılarıdır diye tahmim ediyorum benden de geliyordu ara ara canım
Bir gün kullandım öyle bir şey olmuş olabilir canım daha önce dikkat etmemiş olabilirim. Gebe olunca daha çok dikkat ediyor insan

simdiden basla canim etkisini gorursun : )

Benden bir ay boyunca siyah ip gibi pihtilar ve camur gibi akinti geldi her seferinde doktora gittim ama Allaha sukur bebegim saglikliydi. İceride kanama alanin vs varsa ondan da geliyor olabilir
Canım bende anlıyamadım öncekinde bukadar köyü renk gelmemişti hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Kızlar ben grip oldum maalesef sizlerde dikkat edin salgın varmış zencefil bal karışımı yapıyorum.
Bu arada her hapşrmamda ya da öksürmemde sağ kasık üst göbek deliği biraz altında titreme seyirme oluyor sanki içerde kelebek hızlı hızlı çırpınıyor gibi bu bebek mi. Sizde de oldu mu böyle bir durum A anneveoglusu tugken ruhum_mavi

Çok geçmiş olsun canım rabbim seni ve bebişini korusun sarımsak yiyebilirsen o da iyi gelir inşallah ilerlemeden geçer gider Allah'a emanet ol

Tesekkur ederim canim hayirlisi insallah klomenle 3 ay kendimize bir sans verecegiz sonrasinda hic dusunmeden tup bebek .

Çok geçmiş olsun canım rabbim seni ve bebişini korusun sarımsak yiyebilirsen o da iyi gelir inşallah ilerlemeden geçer gider Allah'a emanet ol
Saol canım benim Allah razı olsun tavuk suyu çorbası yapacam birazdan onun da çok iyi geldiğini duymuştum ilerlemez inşallah sende Allaha emanet ol kuzum

Çok geçmiş olsun canım, tam hastalık havası dikkat et çabucak iyileş inşallah. Kötü olursan mutlaka dr a görün gerekiyorsa ilaç kullan uzun süren hastalık hem seni hem bebeğini yorar. Bol bol c vitamini al, zencefil limon bal ile demleme çay yap iç. Çabucak geçer inşallah.

Saolasın canım arkadaşım inşallah ilerlemeden atlatırım şimdilik ilaçsız geçirme çabasındayım umarım daha kötü olup dr luk olmam. Toz zencefil bal karıştırıp yiyorum bir kaşık. Çayını denememiştim saol

Çok geçmiş olsun, tavuk çorbası, bol karabiber bol limon yap çabucak geçsin inşallah. Etrafta herkes grip, kaçacak yer arıyorum ben de. Bir de hiç düşünmeden (ki kendileri de hamilelik geçirmiş) hasta hasta eve gelmiyolar mı, tartışmamak için çok zor tutuyorum kendimi...

Hiç sorma aman diyorum gitmiyorum uzak duruyorum kimin umurunda ben grip olmuşum acı çekiyormuşum. Aynen dediğin gibi yapayım canım saol Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…