2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Saolasın canım arkadaşım inşallah ilerlemeden atlatırım şimdilik ilaçsız geçirme çabasındayım umarım daha kötü olup dr luk olmam. Toz zencefil bal karıştırıp yiyorum bir kaşık. Çayını denememiştim saol
Ben bulantı için kullanıyorum taze zencefilli az miktarda sıcak suya koyup demliyordum iliyinca bol limon sıkıp az da bal damlatip içiyordum iyi oluyordu. İnşallah dr gerek kalmaz kendiliğinden çabucak geçer. :KK200:

Hiç sorma aman diyorum gitmiyorum uzak duruyorum kimin umurunda ben grip olmuşum acı çekiyormuşum. Aynen dediğin gibi yapayım canım saol Allah razı olsun
Ya gerçekten bazı insanlar garip umursamaz. Hastanede yattığım geçen hafta yanında ki kadında ben gibi kanamalı hamile. Teyzesi geldi çok yaşlı değil baya baya oturdu burnunu çekiyor hapsuruyor grip oldum diyor saatlerce kaldı oda da bir de perde çekili aramızda sap sup öpme sesi duydum. Kadının düşük tehlikesi var zaten bir de onu öpüyor. Düşüncesiz bu insanlar anlamak güç.

Kızlar ben grip oldum maalesef sizlerde dikkat edin salgın varmış zencefil bal karışımı yapıyorum.
Bu arada her hapşrmamda ya da öksürmemde sağ kasık üst göbek deliği biraz altında titreme seyirme oluyor sanki içerde kelebek hızlı hızlı çırpınıyor gibi bu bebek mi. Sizde de oldu mu böyle bir durum @anneveoglusu tugken tugken @ruhum_mavi
Canım çok dikkat et kendine eski insanlar kat kat giydirip terletir terle attırırlarmış vücuttan soğuk algınlığını gribi falan daha sonra hemen üstelirini değiştirirlermiş.
Bide üstüne bol limonlu tavuk suyu çorbası Rabbim şifa versin tez vakitte atlatırsın inşallah :KK200:

tatlim ne olur korkma benimkide 30 mm fazlasiyla goturur dedi dr. sende emin ol sonhaftalari goreceksin. buarada evde yalnizmisin. eger yaninda yardimci olanlar varsada ayrica dert etme ben her isimi kendim yapiyirum esimle
Tsk ederim cnm bnm yüreğime su serptin inş tek temennim zamanında gelmesi. Ailem bursa da cnm bn kirklarelinde yim. Eşim le yapıyoruz sağolsun. Ben yemek bulaşık çamaşır yapabildiğim kadar yapıyorum.

minik hareketkerini cok erken 14 de falan hissettim ama tekmelerde ilk zmanlar hafif hafif vuruyor haftalar gectikce sertlesiyor .19 .haftalardi galiba.
simdi disardam baksan gorunuyor :süslü::süslü::confused:
Maşallah cnm :nazar: bizimde pitpitlari elimi koymadan hissedebiliyorum artık . Koyunca oraya toplanıyor :anne:. Bakalım sert tekmeyi ne zaman yiycem Kızim dan :KK70:

Kızlar ben grip oldum maalesef sizlerde dikkat edin salgın varmış zencefil bal karışımı yapıyorum.
Bu arada her hapşrmamda ya da öksürmemde sağ kasık üst göbek deliği biraz altında titreme seyirme oluyor sanki içerde kelebek hızlı hızlı çırpınıyor gibi bu bebek mi. Sizde de oldu mu böyle bir durum @anneveoglusu tugken tugken @ruhum_mavi
canim cok gecmis olsun hemen atlatirsin insallah.
evet alt tarafta oluyor ilk hareketler gozunaydin canim :KK73:

Progesteron fitil kullandım canım ben 3,5 hafta önce bırakmıştım ama kanama falan olunca iki gün önce geceleri bir tane fitil atmaya başladım ondan sanırım önceden dikkatimi çekmedi belki de oluyordu bilemedim.

Yok canım sıkıntı olacağından değil merak benim ki garip geldi kanama olmasın şarıl saril yeter. Sancı da tabii.

Evet canım riskli gebeliğe gidiyorum. Ne bileyim Zekai Tahir den çok kötü yorum geldiği için belki gidesim gelmedi. Muayene için 122 tl ücret veriyorum doçent için. Sen memnun isen isim verirsen deneyebilirim.

Bir gün kullandım öyle bir şey olmuş olabilir canım daha önce dikkat etmemiş olabilirim. Gebe olunca daha çok dikkat ediyor insan
Kuzum bi tane riskli gebelik var 1 kere gittim zaten bu gidişimde bakiyim bi aynı doktormu

becidina becidina Canim sen hangi hastanenin riskli gebelik bolumune gidiyorsun ? Ben birde Ankara Univ. Cebeci Kadin Dogumdan randevu aldim yarin sabahta oraya gidecegim. Hic olmazsa dosyami actirayim belki ileride lazim olur dedim

Saolasın canım arkadaşım inşallah ilerlemeden atlatırım şimdilik ilaçsız geçirme çabasındayım umarım daha kötü olup dr luk olmam. Toz zencefil bal karıştırıp yiyorum bir kaşık. Çayını denememiştim saol
Cnm cok gecmis olsun. Dikkat et lütfen inş en kisa zamanda atlatirsin. Bnm dr um grip aşısı önerdi bronşitim var kışın çabuk hastalaniyorum. İstersen sende dr una sor. Belki o da önerir. Kış gelmeden onlemimizi alalım inş hayirlisiyla bi daha olmazsin. :KK200:

Ben bulantı için kullanıyorum taze zencefilli az miktarda sıcak suya koyup demliyordum iliyinca bol limon sıkıp az da bal damlatip içiyordum iyi oluyordu. İnşallah dr gerek kalmaz kendiliğinden çabucak geçer. :KK200:
Saol canımm taze zencefil alayım da yapayım bari bende inşallah canım benim:KK19::KK200:

becidina becidina Canim sen hangi hastanenin riskli gebelik bolumune gidiyorsun ? Ben birde Ankara Univ. Cebeci Kadin Dogumdan randevu aldim yarin sabahta oraya gidecegim. Hic olmazsa dosyami actirayim belki ileride lazim olur dedim
Canım turgut özal hastanesini sami ulus almış bide oraya git bence özel hastane gibiymiş 28 den sonra almiyolarmi ben geç kaldim

Ya gerçekten bazı insanlar garip umursamaz. Hastanede yattığım geçen hafta yanında ki kadında ben gibi kanamalı hamile. Teyzesi geldi çok yaşlı değil baya baya oturdu burnunu çekiyor hapsuruyor grip oldum diyor saatlerce kaldı oda da bir de perde çekili aramızda sap sup öpme sesi duydum. Kadının düşük tehlikesi var zaten bir de onu öpüyor. Düşüncesiz bu insanlar anlamak güç.
Aa gerçekten yazık. Böyle cahil düşüncesiz kafalara sinir oluyorum. Amaan ne olacak havalarında gezmiyorlar mı of. Uzak dursan bir çeşit kurtulamıyorsun yine. Şimdi uğraş dur artık

Canım çok dikkat et kendine eski insanlar kat kat giydirip terletir terle attırırlarmış vücuttan soğuk algınlığını gribi falan daha sonra hemen üstelirini değiştirirlermiş.
Bide üstüne bol limonlu tavuk suyu çorbası Rabbim şifa versin tez vakitte atlatırsın inşallah :KK200:
Allah razı olsun kuzum ya inşallah şifa olur banda tavuk suyu çorbası. Evet terlemekte iyi geliyor ne deneyeceğimi şaşırıdm bende. :KK200:

Saol canımm taze zencefil alayım da yapayım bari bende inşallah canım benim:KK19::KK200:
Meyve çayları iyi geliyor bana canım kuru elma , kusburnu , ihlamur , evde olan taze meyveler , limon hepsini kaynatıp içiyorum .. hamilelikte zararı olmaz herhalde kuşburnu ve Ihlamurun.. çok geçmiş olsun dikkat et bebise ve kendine canım Allah şifa versin

Cnm cok gecmis olsun. Dikkat et lütfen inş en kisa zamanda atlatirsin. Bnm dr um grip aşısı önerdi bronşitim var kışın çabuk hastalaniyorum. İstersen sende dr una sor. Belki o da önerir. Kış gelmeden onlemimizi alalım inş hayirlisiyla bi daha olmazsin. :KK200:
Amin kuuzm Allah korusun hiç hasta olmazsın inşallah çok zor bende hemencik atlatırım inş:KK200:

Meyve çayları iyi geliyor bana canım kuru elma , kusburnu , ihlamur , evde olan taze meyveler , limon hepsini kaynatıp içiyorum .. hamilelikte zararı olmaz herhalde kuşburnu ve Ihlamurun.. çok geçmiş olsun dikkat et bebise ve kendine canım Allah şifa versin
Saol Allah razı olsun kuzum ıhlamur yapmıştım onu içtim şimdi tavuk haşladım çorbasını yapıp içecem Allah yardımcımız olsun:dua::KK200:

X