2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

1.07 cm yazıyor normal dime görmemek kadın stres yaptı beni keske gıtmeseydim kaşındm
Normal canım seninki gayet iyi maşallah benimki bir hafta geriden geliyor geç tutunma olabilir dedi doktor bir de kese varsa dış gebelik yoktur... Yolk sac varsa bebek vardır haftaya görünür o da hayırlı olsun inşallah kucağına almak nasip olsun

dış genelik yoktur dime yok olabiliyor mu kendı kendıne kanama olmadan benm 7.gün 160 9.gün 406 11. gün 908 çıktı değerim bu doktorlar niye olumsuzdan giriyorlar hep bana dese ki yolk sac şu demek şu şu demek olumsuzluklardan girince kafam uçtu resmen en korkulan şey boş gebelik ve dış gebeliktir kadın iki ihtimalide kucagıma koyu gönderdi beni

Bazen doktorlar kötüden başlıyor senin ne halde olduğunu anlamıyor sen gönlünü ferah tut her şey yolunda gider inşallah

Tek gebelikse vajinal ultrasonla bhcg 1000-1500, karından ultrasonla 4000-5000 olunca genelde gözüküyormuş. Bence erken gitmişsin. ben de dayanamayıp erken gitmiştim, 3 adet keseye benziyor ama henüz bebek gözükmez, haftaya kesin bişi söyleyebilirim demişti. Hiç öyle yok dış gebelik, yok boş gebelik demedi valla. Sonuçta erken gitmişsin takma kafana. Bir daha da o dr a gitme bence. Hamileye nasıl davranılır bilmiyor mu, sorunlu bi tip galiba....

anlamadım ki bende beta sonucum cıkmıs 14986 çıkmıs 2 kat artıs duzenlı gıtseydı 25 eylulde 908 çıkmıstı şuan 38000 filan çıkması lazım değil miydi? tek gıtsede yinede bozulmus 2 kat artmamıs gıbı

İnşallah cumaya leke falan kalmaz canım stresin son bulur biran önce toparlanırsınız.
Çok zor sınavlardan geçiyoruz Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin,cümle isteyen kardeşime yaşatsın bu güzel duyguyu inşallah
Arada gazım çok olduğu zaman dediğin gibi ağrı yapıyo canım bende çözümü ayaklarımı sırtımı sıcak tutmakta buldum sende kendini olabildiğince sıcak tut canım

Çok mutlu oldum canım böyle güzel haberleri duyunca miniklerimiz ben burdayım diyolar
Rabbime bin şükür bugünleri gösterdi bize,tüm kardeşlerime yaşatsın inşallah bu güzel duyguyu isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Canım sen boşuna stres yapıyosun 5.gün değerim 0.49 12.gün 270 14.gün 755 çıktı.
23.gün kese görmeye gittim kendi hesabıma göre betanın 12binde falan olması gerekiyodu.
Doktor karından muayene etti kesemizi gördü ilk sorduğum dolu mu boş mu oldu yolk sacı var bebeğe ait bulgularda var oldu. Ogün için kalp atışını görmem gerek bi kan alalım bakalım değere dedi benim hesabıma göre 12bin falan olması gerekirken sonuç 38binlerde çıktı doktor 3 gün sonra tekrar gelin kalp atışlarını duymam gerekirdi bu değerle dedi.
3 gün sonra gittik çok şükür bebeğimizide gördük kalp atışalrınıda stres yapma ben 38.binde bebeği tam göremedim en büyük etkende karından bakılmasıydı birde benim rahim duvarım arkada doktor eğer görmeseydim alttan bakıcaktım dedi

benım çıkması gerekenden yarı yarıya az çıkmıs hatta bıraz daha az cıkmıs. vajınal bakıldı bana.

benım çıkması gerekenden yarı yarıya az çıkmıs hatta bıraz daha az cıkmıs. vajınal bakıldı bana.
Canım 14bin olarak artmış her zaman iki kat artma kuralı yok %60ı sağlıklı buluyo doktorlar.
Kesen görülmüş dış gebelik ihtimalin ortadan kalkmış.
Yolk sacın görülmüş boş gebelik ihtimalinde ortadan kalkmış stres yapıp hem kendini gem miniğini üzüntüye sokma annesi

kizlar ben hergun 3 kattan merdiven cikip iniyorum igneye gidiyorum bebisin tutunmasini engellermi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…