2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben de bu sayfayı Şubat ayindan beri takip ediyorum. O zaman negatif sonuç almistim. 2.denemede pozitif oldu çok şükür. Ama her aşama cok stresli ve yalniz olmadigini bilmek rahatlayiyor. Yazınızı okuyunca tesekkur etmek için yazmak istedim. Bizlere umut olduğunuzu dusunuyorum. Hem hamile kalınca burayı terketseydiniz bana gore o zaman kirici olurdu.iyi ki varsınız

Ayrica bazen başka sayfalarda tam da yaşadığım seyi anlatan bir paylaşım buluyorum heyecanla okuyorum konu pat bitiyor aaa ne oldu şimdi sonuc neydi diye kalakaliyorum. Burda sonuçlar hep belli herkes içtenlikle bir başkasına faydali olmaya çalışıyor. Kendi adima ben mutlu oluyorum burayi okudukça

Hormon ve yapilan özel kan testlerim iyi çıktı simdi Dr histereskopi ve kromozom analizi istedi.. sizlere de yapilmismiydi bilgi verebilecek olan var mı
Evet banada yapıldı canım iyi ki de yapılmış rahim filminde görünmemişti polipler oluşmuş hepsi temizlendi histereskopide. Merak etme histereskopide de laparoskopide de çok iyiler. Rahmini görmek istemiştir benim iki kere yapıldı aytaç hoca yapmıştı. Daha tedaviye başlamadan bu tetkikleri yapmaları daha mantıklı direk başlasa yine tutmama ihtimali var. Beni 6 ay başlatmamıştı hulusi hoca vitamin başlatmıştı laparoskopi+histereskopi yaptı bir çok test tetkik yaptırdı ümminolojiye yolladı herşey tamam olunca tedaviye aldı boşyere zaman kaybı ve para kaybına gerek yok iyi görmeden başlatmam dedi hep saolsun. Soru işaretin olmasın bence..

Amin inşallah canım Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin bu çok zor bir sınav çeken bilir. Allah evladını sizlere bağışlasın maşallah cnaım benim

Her satır kalbime işledi. Hayran kaldim bukadar ince düşünmene. Teşekkürler. Herşey icin
Gözlerim doldu ya Allah razı olsun be canım gönlüne göre versin.. Ben teşekkür ederim. Kalpten yazıyorum herşeyi inşallah başarabiliyorumdur. İyi ki varsınız..

Maşallah canımm Allah bağışlasın kucağına alman da nasip olur inşallah. Ben teşekkür ederim çok incesin saol. Bir iki denemede herşey bitti sanan kardeşlerim e biraz umut olabildiysem çok mutlu olurum. Çok zor süreçlerden geçtiğimi sürekli tekrarlıyorum ki önceki sayfalarda okumayan yeni gelenler olabilir onlarda görsün diye yazayım 4 aşılama 5 tüp bebek sonucu gebe kalabildim ve dr un zor hastasın sen diye tekrarlamaları oluyordu. Laparoskopi 2 histereskopi hsgler sayısız muayene tedavi iptalleri..kimse pes etmesin biraz sabır..Allah razı olsun sizde iyi ki varsınız canlarım

Bende dikkat ediyorum biri geliyor bir soru yöneltiyor aa hemen cevaplayayım diyorum bir bakıyorum oo bizim kızlar cevap yazmış hemde biri cevap vermiş ben durayım diyen yok o konuyla ilgili bilgi sahibi olan herkes cevap veriyor. Bu konuda arkadaşlarımız saolsunlar birlik içindeler.

Günaydın güzel anne adayları. Cuma günümüz hayırlı olsun inşallah. Bugün bol bol dua edelim birbirimize. Hamile arkadaşlarım sağlıkla bebislerini kucaklarina alsınlar, transfer olacak arkadaşlar bebişleriniz size sıkı sıkı tutunsunlar Allah'ın izniyle. Benim gibi test günü bekleyen arkadaşlarım bize de bol bol sabır versin inşallah beklemek cok zor

inşallah canım..

canim benim iyi kalpli icten arkadasim.ne mutlu bana size kendimi dogru ifade edebilmisim.sizleri cok seviyorum. sende en basindan beri umudunu yitrdigin tek bir mesajini gormedim hep inancla yeniden ayri bir muttluluk v3 olgunlukla yoluna devam ettin buda herbirimiz icin asla yikilmadan yoluna devam edebilmenin en gizel ornegiydi. hepinizden allah razi olsun.saglikla kucaklarimiza alalim.sorunsuz sekilde. hamile kalmak icin maddi manevi emek sarfeden yada durum dahilinde edemeyen butun kadinlar insallah en yakin zamanda hamile olurlar.

canım çok teşekkür ederiz verdiğin bu umut dolu paylaşımların için .
bildiğin gibi bu yaşanılanlar oldukça zor insanı çok yıpratıyor.ben normalde çok pozitif sıcakkanlı bir insandım ama bu olumsuzluklar beni çok yıprattı.umarım senin gibi bizde mutlu haberler alırız.

merhaba arkadaşım benim de transferin 3.günü hayırlısı olsun hakkımızda

gunaydin hayirli cumalar kizlar Rabbim butun duaalarimizi kabul etsin.
bizde suan kontrole gidiyoruz.hayirli haberleerle donerim insallah 10 dk yol normalde yarim saat oldu hala ankamall onundeyiz cok trafik var
günaydın hayırlı cumalar canım. Hayırlı güzel haberlerle gel inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…