2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

gunaydin hayirli cumalar kizlar :KK68: Rabbim butun duaalarimizi kabul etsin.
bizde suan kontrole gidiyoruz.hayirli haberleerle donerim insallah :KK200: 10 dk yol normalde yarim saat oldu hala ankamall onundeyiz cok trafik var :kahve:
İyi haberlerle gel canımm Allah yardımcın olsun:KK200:

canım çok teşekkür ederiz verdiğin bu umut dolu paylaşımların için .
bildiğin gibi bu yaşanılanlar oldukça zor insanı çok yıpratıyor.ben normalde çok pozitif sıcakkanlı bir insandım ama bu olumsuzluklar beni çok yıprattı.umarım senin gibi bizde mutlu haberler alırız.
Amin kuzum inşallah:dua:hep dua ediyorum inşallah güzel haberlerimizi alırız hep birbirimizin:KK200:

İyi haberlerle gel canımm Allah yardımcın olsun:KK200:
günaydın hayırlı cumalar canım. Hayırlı güzel haberlerle gel inşallah :KK200:
kizlar cok sukur sanci kasilma cikmadi. 2 hafta sonra kontrol var. ilaclara aynen devam ve yatmayada:)))) saglikli olsunlarda heeseye raziyiz
drum bugun eyvah tugba doguruyor diye okadar cok korktumki anlatamam dedi. kasilmalarla birlikte bebek kanalada inmeye baslamisti cunku. suan rahatladi biraz daha yukarda kafasi .allaha sukur atlattik. hersey insallah zamaninda olur . dualariniz dilekleriniz icin bin kez tsekkurler:KK200:

kizlar cok sukur sanci kasilma cikmadi. 2 hafta sonra kontrol var. ilaclara aynen devam ve yatmayada:)))) saglikli olsunlarda heeseye raziyiz
drum bugun eyvah tugba doguruyor diye okadar cok korktumki anlatamam dedi. kasilmalarla birlikte bebek kanalada inmeye baslamisti cunku. suan rahatladi biraz daha yukarda kafasi .allaha sukur atlattik. hersey insallah zamaninda olur . dualariniz dilekleriniz icin bin kez tsekkurler:KK200:
Maşallah yaa şükürler olsun kuzucum inşallah herşey güzel olacak:dua::KK200:

ah canım yaa bununla gelmiş geçmiş olsun inşallah. şimdi iyi olmana çok sevindim. Zamanında gelsin bizim sıpalar valla çok kızıyorum onlara, ne aceleleri varsa :sinirli:

ah canım yaa bununla gelmiş geçmiş olsun inşallah. şimdi iyi olmana çok sevindim. Zamanında gelsin bizim sıpalar valla çok kızıyorum onlara, ne aceleleri varsa :sinirli:
sagol canim. valla yaa. yat iste oh ne guzel acikma usume barinma derdin yok dur iste. dogunca poposunu biraz isirsak mi napsak:KK49:

Kızlar Dlk2606 Dlk2606 ohss olmuş hastanede yatıyor yarın da test günü dua bekliyor inşallah güzel haberlerini alırız kuzumun:dua:
ah geçmiş olsun Dlk2606 Dlk2606 dualarımız onunla :dua: benim doktorum transferden sonra ohss olunması çoğu zaman gebelik işaretidir demişti hadi inşallah yaaa :KK200: yarın güzel haberler versin bize.

Evet banada yapıldı canım iyi ki de yapılmış rahim filminde görünmemişti polipler oluşmuş hepsi temizlendi histereskopide. Merak etme histereskopide de laparoskopide de çok iyiler. Rahmini görmek istemiştir benim iki kere yapıldı aytaç hoca yapmıştı. Daha tedaviye başlamadan bu tetkikleri yapmaları daha mantıklı direk başlasa yine tutmama ihtimali var. Beni 6 ay başlatmamıştı hulusi hoca vitamin başlatmıştı laparoskopi+histereskopi yaptı bir çok test tetkik yaptırdı ümminolojiye yolladı herşey tamam olunca tedaviye aldı boşyere zaman kaybı ve para kaybına gerek yok iyi görmeden başlatmam dedi hep saolsun. Soru işaretin olmasın bence..
Aynen canım genel durumumu beğendi çok şükür eksikleri de tamamlayalım dondurmaya falan gerek kalmayabilir dedi çok sevindim..
Allahım seninde isini rast getirsin ve gönlüne göre versin inşallah..
Cok gec saate kaldigim icin detayli görüsemedik histereskopi icin gün aldım direk birde immünoloji ye görüneceğim bende (burda hangi tahliller neler yapılıyor?

ah geçmiş olsun Dlk2606 Dlk2606 dualarımız onunla :dua: benim doktorum transferden sonra ohss olunması çoğu zaman gebelik işaretidir demişti hadi inşallah yaaa :KK200: yarın güzel haberler versin bize.
Amin inşallah kuzum yaa. Bende öyle biliyorum gebelik belirtesi olarak görülüyor umarım öyledir.

Son düzenleme:
Kızlar Dlk2606 Dlk2606 ohss olmuş hastanede yatıyor yarın da test günü dua bekliyor inşallah güzel haberlerini alırız kuzumun:dua:
Canım benim çok geçmiş olsun inşallah ağrısı sıkıntısı tez zamanda geçer rabbim sen bu mübarek günde hayırlı haberler almayı nasip eyle inşallah pozitifi alınca ağrısı kalmaz amin

X