2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Uğur bey immünoloji dr u odasında bir kaç soru soruyor ve bir kaç tahlil istiyor acaba rahim bebeği kabul etmiyor mu ya da bağışıklıkla ilgili bir sorun var mı bakılıyor. Sorun görsede görmesede hulusi hocaya bildiriyor sonuçları ona göre tedavi uygulanıyor. Gözden bir şey kaçmıyor. Benim bir değerim düşük çıkmıştı hemen görüşmüşler transferden 4 gün önce dr leucositim diye bir iğne var onu rahimime enjekte etti bir tümü. Her detay önemli hulusi hocaya göre. Zaten transfer sonrası rutin herkese leucostim iğne veriliyor göbekten hergün. Neyse o zamanlar gelsin ne takılıyorsa kafana bana sorabilirsin gerekirse gelebilirim bile. Allah senin tüm işlerini de rast getirsin inşallah

Kızlar cümleten hayırlı cumalar rabbim hastalara şifa dertlilere deva versin. transfer olmayı bekleyenler sorunsuz birşekilde transfer olsun. hamileler sıkıntısız bir gebelik geçirsin ve sağlıcakla yavrularını kucaklarina alsın. Benim gibi yarını dört gözle bekleyen yani test gününü kardeşlerim inşallah pozitifi alırız her birimiz ve sağlıklı devam eder surecimiz inşallah amin amin amin

Amiiin Allah bekleyen herkezd hayirli haberler duymayi nasip i muvasar etsin insallah. Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin.

İnşallah inşallah yarın pozitif sonuç alırsın Rabbim kabul etsin güzel gönlünden geçenleri

amin amin .insallah saglikla tutunmustur pozitif haberi almayi nasip etsin rabbim amim.

Çok sevindim, çok geçmiş olsun tekrar

Ben dün muayene oldum biraz tahliller verdim bugün sonuçlanacak tekrar gorusucez ama tedavinin dogru zamanlanması icin bir kaç ay sonra dedi aralık ocak gibi insallah

Aa ciddimisn bende aralık ayında gidecem tekrar mart ayında gitmiştim bizi Kaan aydosa yönlendirdi kaan kaç ay ilaç tedavisi verirse öyle gelin dedi bizde aralıkta nasip olacak inşallah gitmek

merhaba bende gogsen beyin hastasiydim. ilk denemede hamile kaldim . insallah darisi basina. sikinti yapma hic kendine bilinmeyen bir surec bu. simdiden duzenli saglikli beslen karbonhidrat tuketme.bolbol dinlen ve suyu asla ihmal etme.
Gerçekten mi canım hayırlı olsun insallah bizde de yardım eder

Ohhh çok şükür bugün iyi haberler geliyor sağlıkla zamanında doğsun inşallah tüm minnaklar

Yarın seninde güzel haberlerini almak nasip olur inşallah canım benim

Sagol canımcım çok heyecanlıyım ama bi o kadar da üstümden çok büyük yük kalktı. 8. Denemede olması burayı okuyan herkese umut olur umarım..
Rabbim 8 denemenin mükafatını ikizler ile taclandıracak inşallah sağlıkla kucağına almakta nasipse olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…