2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin cnm inş kucaklayip koklayacagimiz günleride yaşarız. Evet ya banada geçmiyor inanirmisin bnm bi arkadas var benden 6 hafta önde onunda geç başlamış merak etme sende yakinda tekmeyi yersin diyor inş sıra bizde cnm bari ilk tekmeyi gündüz yesekde gece bu neydi demesek onun gece 3 de olmuş ilk .

kizlar 6. aydan sonraya bisey birakmayin alisveris anlaminda. hem yorgunluk oluyor hemde hic beklenilmeyen degisiklikler. 4 -6arasi en ideal.
sanırım bu konuda haklisin cnm. İnan şimdiden yorulmaya başladım. Ben yavaştan alıyorum artık bu hafta sonuda inş banyo için bornoz havlu seti, tulum falan alayim diyorum. Biliyormusun önceden bebek eşyaları ni görünce uzulurdum hediye alırken Rabbim bana da nasip eder mi derdim çok şükür etti. İnş kavustugumuz günleride görürüz.

kiyamam sana cok sukur geldi gecti diyelim. insallah sagsaglim kucaklarimizaa alalim. hamile kalmak isteyen arkadaslarda en kisa zmanda saglikla hamilleik haberi versin bize.

kiyamam sana cok sukur geldi gecti diyelim. insallah sagsaglim kucaklarimizaa alalim. hamile kalmak isteyen arkadaslarda en kisa zmanda saglikla hamilleik haberi versin bize.
Amin cnm inşallah. hep dua ediyorum gece yatmadan yada namaz kılarken Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin bekleyen isteyen herkesin yardımcısı olsun. Biz anlıyoruz birbirimizin halinden çünkü yaşadıklarımız ortak birbirinden sorun olarak farklı olsada isteğimiz dileğimiz hep aynı.

amin dualarin kabul olsun canim guzel yureklim

33 yaşındayım beklemek çok da mantıklı gelmedi sonuçta ne kadar bekliceğimi bilmiyorum bu ay aşılama yapıcak doktorum ondan sonra tüp bebek yaptırırım
Mantıklı olan bu aşılama da sonuç almazsanız , maddi durum elverdiğince tüp bebek denersiniz Allah yardımcınız olsun

kızlar merhaba bnm transferımn 17. gunu bugun hala sag kasıgıma agrı gırıo gıbı oluo normal mı acaba sonucta beta 2 kat arttı hep dış gebelık fılan degıldır dıme cok korkuyorum

kızlar merhaba bnm transferımn 17. gunu bugun hala sag kasıgıma agrı gırıo gıbı oluo normal mı acaba sonucta beta 2 kat arttı hep dış gebelık fılan degıldır dıme cok korkuyorum
Hayır canım korkma stres yapma bebek yer açıyordur bende de olmuştu sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Çok iyimiş iyi güldüm resmen tekmelenmeyi bekliyoruz ahh ahh dua edelim kuzum bol bol Allah o günleride göstersin inşallah

O ağrılar çok normal benimde çok oluyordu batma kramp sancı hele de rahimde. Ağrılar normal hiç merak etme canım sağlıkla devam etsin inşallah

Arkadaşlar canlarım kusura bakmayın lütfen bebeklerle ilgili vs fazla konuşuyorum ne kadar zordur bilirim beklemek imrenmek uzaktan hayal etmek.. bu acıları çok yaşadım sizlerinde hamile kalmanız için ayrı ayrı çok dua ediyorum inanın. Belki bu yazılanları okuyup üzüleniniz vardır haklı olarak. Bende etrafımda bebek haberi alınca sevinirdim ama içim hep acırdı herhalde olmayacak derdim kabullenmiştim artık çektiğim üzüntüyü en iyi siz tahmin edersiniz. Hala da tuhaf bakışlar var etrafımda sanki tedaviyle hamile kalmak acayipmiş gibi sanki benim değilmiş gibi bakışlar laf sokmalar...kaç yıl olmuş daha yeni hamile kalabilmişimler..ne laflar ne bakışlar..aranızda bebekle ilgili konuşunca üzülmüyor değilim ne kadar da olsa insan imreniyor çünkü bizler çok acı çekiyoruz yıpranıyoruz tedavilerimiz zorlu..ama inanın bende çok çok sıkıntılardan sınavlardan geçtim buraya yazsam sığmaz. Bu yazıyı yazıyorum çünkü hiçbirinizin üzülmesini istemem iyi ki hamile kalmışım gibi sürekli bunu ortaya atan bir kadın gibi görmeyin diye yazıyorum. Hala daha çok mutluyum diyemiyorum sizler varken bu duyguyu yaşamak için çabalayan negatif sonuçlarla karşılaşan acı çeken dostlarım varken tam olarak mutlu olamam buruğum..hep dualarımdasınız keşke hepimiz bu duyguyu aynı anda yaşayabilsek keşke. Allahım dularımızı kabul etsin..

kinalikadin Dykdyk ya tesekkur ederm sabahtan berı dış gebelik yazıları okuyorum cok korktum tek taraflı olunca
Yok artık ne dış gebeliği tek taraflı ağrı baştan itibaren 12. Haftaya kadar oldu bende hep. O ağrılar yerleşme ağrısı kuzum hiç korkma yazı falan da okuma nete bıraksan hep abartı. Sakin ol iyi düşün iyi olacak inşallah

Benim de baya ağrım olmuştu canım korkmana gerek yok iyidir bebiş.. zaten hâlâ da ağrılarım oluyor yapacak bişey yok katlaniyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…