2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Rabbim evladınızı sağ salim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Darısı bu güzel duyguyu yaşamayı bekleyen bizlerin başına olsun inşallah

İnş sende güzel haberlerle geliceksin cnm. Allahın izniyle hersey yolundadir. En başta sağlık tabiki ama cinsiyeti merak ediyor insan öğrenince ciciler alırsın bebise ben 10 lu hastane çıkışı aldım bide kislik pembe battaniye ama o kadar tatlı ki açıp açıp bakıyorum arada ne kdr minikler. Rabbim giydirmeyi nasip etsin inşallah kuzulara...

Çok tatlısın yaa pembe battaniyenin içinde de pamuk şekeri gibi durur o annesiiiii inşallah sağlıkla doğarlar o günleri görmek nasip olur. Zaman geçmiyor hiç sanki bir an önce ayrıntılıyı da atlatıp şu tekmeleri yesek bizde

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha olmaz hiç dinlen bol bol canım benim

kizlar 6. aydan sonraya bisey birakmayin alisveris anlaminda. hem yorgunluk oluyor hemde hic beklenilmeyen degisiklikler. 4 -6arasi en ideal.

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha olmaz hiç dinlen bol bol canım benim
inşallah kuzucum. Kan akışı arttığı için kalp çarpıntısı sık görülebiliyormuş. Zaten hamilelikte yaşanabilecek her şeyi yaşadım neredeyse neyse bugünümüze de şükür

33 yaşındayım beklemek çok da mantıklı gelmedi sonuçta ne kadar bekliceğimi bilmiyorum bu ay aşılama yapıcak doktorum ondan sonra tüp bebek yaptırırım

Benim de yaşım 33. Tüp bebekte bile garanti yok her transfer arasında 4-5 ay bekliyorum 3. transferim yapılacak. Zaman kaybetmeden başlamanı öneririm. Umarım aşılama güzel sonuç verir hiç gerek kalmaz tüp bebeğe.

33 yaşındayım beklemek çok da mantıklı gelmedi sonuçta ne kadar bekliceğimi bilmiyorum bu ay aşılama yapıcak doktorum ondan sonra tüp bebek yaptırırım
aynen oyle. bekleyip daha da stres sinir yapilacagina hic degilse tedavi ile allahin izni sayesinde hersey mumkun. insallah asilamaniz saglikla tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…