2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

tugken tugken kinalikadin kinalikadin canlar çok şükür epidural anesteziyle sezeryan dogum yaptım bebek de bende iyiyiz su an Allahi ma bin şükür çok şükür çok ağladım Allah.kimseye aratmasin rabbim,,36.6haftaliktik dün kilomuz da 3 kilo 50 cm,,çok güzel küçücük sıcacık,,sezeryan yapacak olursanız sakın genel anestezi almayın,,ayrıntılı anlatırım,,inşallah dualarım sizinle,,sıkıntısız güzel süreçlerle geçsin hamilelikleriniz kilo falan takmayın 3numara buyumustu ayaklarım inanılmaz terledim terliyorum çoğu ödem gitti zaten,,göbek falan kalirsa kalsinumrumda değil tek derdiniz emzirmek oluyir sutum gelsin diye sabaha kadar dua ettim geldi çok şükür,,emmesede.meme bırakmamaya başladı ilk günden yalancı.emzik verme derler ya ben verdim çok sevdi :))kucagada alıştı ayrı duramıyor uyanık.oldugunda hala anne karnında hissediyor sanırım,,öpüyorum sizi çok inşallah sıra.sende tugken tugken rabbim hepinizi duz kurtarsın allah nazarlardan saklasın
Rabbim evladınızı sağ salim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Darısı bu güzel duyguyu yaşamayı bekleyen bizlerin başına olsun inşallah

Ayyy inşallah hissederiz kuzummm:KK200:inan kız erkek hiç farketmez sağlıklı olsun yeterki. Dr 20 de kesin söylerim dedi benim heyecanım o değil iyi mi değil mi onu bir öğrensem. Sen iyi haberi vereceksin bak buraya yazıyorum:KK48:
İnş sende güzel haberlerle geliceksin cnm. Allahın izniyle hersey yolundadir. En başta sağlık tabiki ama cinsiyeti merak ediyor insan öğrenince ciciler alırsın bebise :KK49:ben 10 lu hastane çıkışı aldım bide kislik pembe battaniye ama o kadar tatlı ki açıp açıp bakıyorum arada ne kdr minikler. Rabbim giydirmeyi nasip etsin inşallah kuzulara...:KK60:

İnş sende güzel haberlerle geliceksin cnm. Allahın izniyle hersey yolundadir. En başta sağlık tabiki ama cinsiyeti merak ediyor insan öğrenince ciciler alırsın bebise :KK49:ben 10 lu hastane çıkışı aldım bide kislik pembe battaniye ama o kadar tatlı ki açıp açıp bakıyorum arada ne kdr minikler. Rabbim giydirmeyi nasip etsin inşallah kuzulara...:KK60:
Çok tatlısın yaa pembe battaniyenin içinde de pamuk şekeri gibi durur o annesiiiii:KK68: inşallah sağlıkla doğarlar o günleri görmek nasip olur. Zaman geçmiyor hiç sanki bir an önce ayrıntılıyı da atlatıp şu tekmeleri yesek bizde:KK70:

canım gidemedim dün akşam aşırı bir çarpıntım oldu. Kendi doktorumu aradım tansiyonuna bak normalse uzan biraz geçer dedi. Tansiyonum normaldi ama çarpıntı uzun sürdü. Bu akşam gitmeyi düşünüyorum Allah izin verirse. Haber ederim sana da canm.
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha olmaz hiç dinlen bol bol canım benim:KK200:

kizlar 6. aydan sonraya bisey birakmayin alisveris anlaminda. hem yorgunluk oluyor hemde hic beklenilmeyen degisiklikler. 4 -6arasi en ideal. :KK68::KK68:

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha olmaz hiç dinlen bol bol canım benim:KK200:
inşallah kuzucum. Kan akışı arttığı için kalp çarpıntısı sık görülebiliyormuş. Zaten hamilelikte yaşanabilecek her şeyi yaşadım neredeyse :KK48: neyse bugünümüze de şükür :dua:

33 yaşındayım beklemek çok da mantıklı gelmedi sonuçta ne kadar bekliceğimi bilmiyorum bu ay aşılama yapıcak doktorum ondan sonra tüp bebek yaptırırım

Benim de yaşım 33. Tüp bebekte bile garanti yok her transfer arasında 4-5 ay bekliyorum 3. transferim yapılacak. Zaman kaybetmeden başlamanı öneririm. Umarım aşılama güzel sonuç verir hiç gerek kalmaz tüp bebeğe.

33 yaşındayım beklemek çok da mantıklı gelmedi sonuçta ne kadar bekliceğimi bilmiyorum bu ay aşılama yapıcak doktorum ondan sonra tüp bebek yaptırırım
aynen oyle. bekleyip daha da stres sinir yapilacagina hic degilse tedavi ile allahin izni sayesinde hersey mumkun. insallah asilamaniz saglikla tutar

X