2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah yardımcın olsun canım inşallah. Benimde uzun protokol tedavim yarıda kesildi sadece 2 tane yumurta üretebildi vücudum bende lucrin kullandım zaten lucrin li tedavi uzun protokol tedavisi demek oluyor. Daha önce 3 tüp bebek denemem de kısa protokoldü ve yeterli miktarda yumurta oluştu ve toplandı. Büyük ihtimal lucrin (baskılama ilacı) sana da yaramadı kısa protokolle denenir tedavin korkma bu sefer daha iyi yumurta oluşabilir zaten her ay yumurtaların kalitesi sayısı farklılık gösterebiliyor sakın üzme kendini. Bu arada amh fsh e2 prolaktin lh progesteron tsh bakıldımı hormon değerlerin nedir yazabilirsen yardımcı olmaya çalışırım nacizane. İnşallah herşey yoluna girer stres yapma

kinalikadin çok teşekkür ederim canım gerçekten bu duyguları yaşayan biliyor. Allah hepimizin yüzünü güldürsün ins.
ilk duyunca çok üzüldüm ağladım tabi süreçleri de yeni yeni öğreniyoruz yaşayarak, birbirimizin tecribeleri de ışık oluyor açıkçası.

hormon tahlili adetin 2. günü resimdeki gibi (ekran alıntısı)

5 gün gonal f 225 kullandıktan sonra ki ise aşağıdaki gibi. Çok teşekkür ederim şimdiden.

5 gün Gonalf e rağmen e2 yani estradiol yükselmemiş her bir yumurta için e2 değeri 200 dür 5 tane yumurta oluştu ise örneğin 1000 gibi bir değer çıkmalı ancak senin yumurtalıklar cevap vermemiş bu tedavide ama bu hep böyle olacak demek değildir. Fsh değerin yok listede prolaktinde birazcık düşük fsh değerin de önemli. Sana tavsiyem organik arı sütü bal polen kullanman ayrıca avakado tüket akdeniz usülü beslen nohut fasulye tüket yumurta vsdaha aklıma geldikçe yazarım ve dr dan takviye gıda içerikli ilaç yazmasını iste. Spor yap bol su. Sigara kahve çay kesnlikle uzak dur yürüyüş yap bunları 3 ay boyunca düzenli birşekilde yapmalısın. Sakın kendini salıp olmayacak herşey bitti moduna sokma elinden geleni yaparsan tedaviye cevabın farklı olacaktır bu söylediklerim çok önemli.

Merhaba kizlar.biz de evraklari hazrliyoruz.pazartesi rahim filmi cekildim temiz cikti.bizim sorunumz esimin spermleri en son ki test de sifir cikti.3 mart da tekrar vericek.Rabbim hepimizin kucagini doldursun insalllah

kinalikadin Ay okadar iyi geldi ki söyledikleriniz Allah razı olsun.
benim çok hormonlar hakkında bilgim yok fsh aşılamalarda istemişlerdi ama en son adetliyken yapılmadı.
tavsiyeleriniz çok önemli benim için bunlara dikkat edeceğim.
çok teşekkür ederimmm

Merhaba kizlar.biz de evraklari hazrliyoruz.pazartesi rahim filmi cekildim temiz cikti.bizim sorunumz esimin spermleri en son ki test de sifir cikti.3 mart da tekrar vericek.Rabbim hepimizin kucagini doldursun insalllah

Merhaba canım hayırlı olur inşallah tedaviniz Rabbim ilk denemenizde poztifi gösterir size inşallah herşey gönlünüzce olsun eşinizin değerleride yükselir inşallah stres yapmamaya çok dikkat edin biz dede aynı sıkıntı vardı bi hastanede verdi eşim 0 çıkmıştı sonra başka hastanede verdik yükselmişti 15 gün arayla iki defa test verdi yükselince başlamıştık tedaviye sizinde öyle olur inşallah

Ne demek canım yeter ki biraz olsun yardımım dokunsun. Bizlerin yediklerimiz içtiklerimiz çok çok önemli spor yapmak şart canım. 3 ay kendini bakıma al ben teatrio kapsül ve duosvit dha ve probiyotik kullanıyorum dr um yazdı bunlar takviye edici sadece ilaç değil ayrıca organik arı sütü polen bal kullanıyorum haftada 2 ya da 3 gün avakado tüketiyorum balık yiyorum spor yapıyorum inşallah faydası olur sanada Rabbim yardımcımız olsun kafana takılan her ne olursa çekinme yaz burada hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz bizi biz anlarız canım

Allah yardımcın olsun inşallah hayırlı ve güzel sonuçlar alırsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…