2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba canım hayırlı olur inşallah tedaviniz Rabbim ilk denemenizde poztifi gösterir size inşallah herşey gönlünüzce olsun eşinizin değerleride yükselir inşallah stres yapmamaya çok dikkat edin biz dede aynı sıkıntı vardı bi hastanede verdi eşim 0 çıkmıştı sonra başka hastanede verdik yükselmişti 15 gün arayla iki defa test verdi yükselince başlamıştık tedaviye sizinde öyle olur inşallah :dua:

Ne demek canım yeter ki biraz olsun yardımım dokunsun. Bizlerin yediklerimiz içtiklerimiz çok çok önemli spor yapmak şart canım. 3 ay kendini bakıma al ben teatrio kapsül ve duosvit dha ve probiyotik kullanıyorum dr um yazdı bunlar takviye edici sadece ilaç değil ayrıca organik arı sütü polen bal kullanıyorum haftada 2 ya da 3 gün avakado tüketiyorum balık yiyorum spor yapıyorum inşallah faydası olur sanada Rabbim yardımcımız olsun kafana takılan her ne olursa çekinme yaz burada hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz bizi biz anlarız canım:KK200:

Teşekkürler canım kinalikadin kinalikadin
Allah sana da en tez zamanda güzel haberlerler vermeyi nasip etsin inş. ben de kendime bir beslenme programı hazırlayayım en iyisi kampa alayım kendimi :)

Merhaba canım hayırlı olur inşallah tedaviniz Rabbim ilk denemenizde poztifi gösterir size inşallah herşey gönlünüzce olsun eşinizin değerleride yükselir inşallah stres yapmamaya çok dikkat edin biz dede aynı sıkıntı vardı bi hastanede verdi eşim 0 çıkmıştı sonra başka hastanede verdik yükselmişti 15 gün arayla iki defa test verdi yükselince başlamıştık tedaviye sizinde öyle olur inşallah :dua:
Bizim bir sene once iyidi degerler gecnlerde yaptrdk 0 ckti.tekrr vericek insallah bz de sizin gbi guzl soncla karsilasiriz canim

Teşekkürler canım kinalikadin kinalikadin
Allah sana da en tez zamanda güzel haberlerler vermeyi nasip etsin inş. ben de kendime bir beslenme programı hazırlayayım en iyisi kampa alayım kendimi :)
Aynen bencede:KK48:. Amin inşallah canım ya bizlerede anne olmak nasip olur

Kizlar iyi geceler sizlere bisey onermek isterim bu pozitif cikan arkadaslar neler yapti nelere dikkat etti onlar bi yazsa bizde kaydetsek ona gore bilgi paylassak mesela surekli yatmak mi yoksa yorulmadan aktif olarak dolasmak mi neler yiyip icmemiz gerek falan simdiden birikim yapmak istiyorum

Kizlar iyi geceler sizlere bisey onermek isterim bu pozitif cikan arkadaslar neler yapti nelere dikkat etti onlar bi yazsa bizde kaydetsek ona gore bilgi paylassak mesela surekli yatmak mi yoksa yorulmadan aktif olarak dolasmak mi neler yiyip icmemiz gerek falan simdiden birikim yapmak istiyorum
Merhaba canım ben çig kabak çekırdegı 1 dılım ananas havuc suyu tukettım 3 gun sureklı yattım somrasında bı ıs tutmadım uzandım 9.gun ılık suyla 5 dkda banyo oldum cevız badem incir de tukettım kivi yedım hergun kahvaltıda yumurta yedım çok sukur gordıum pozitif ı yarın 3.kez deger ölçtürecem

Merhaba canım ben çig kabak çekırdegı 1 dılım ananas havuc suyu tukettım 3 gun sureklı yattım somrasında bı ıs tutmadım uzandım 9.gun ılık suyla 5 dkda banyo oldum cevız badem incir de tukettım kivi yedım hergun kahvaltıda yumurta yedım çok sukur gordıum pozitif ı yarın 3.kez deger ölçtürecem
Cok tskler cnm cvp icin allahim kucagina almayi da nasip etsin peki herhangi bir belirti oluyo mu testten once

Bizim bir sene once iyidi degerler gecnlerde yaptrdk 0 ckti.tekrr vericek insallah bz de sizin gbi guzl soncla karsilasiriz canim

Aynen bizimde öyleydi geçen sene gayet iyidi sonra ben hsg çektirdim temiz çıktı sonra şu zamana kadar yatırdığımız bütün testlerin olduğu dosyayı kaybettim doktor onlar olmadan bir yere yönlendiremem dedi tekrarlansın testler dedi eşim de tekrarlayacaktı verdi testi sonra 0 çıktı birden şok olduk bizde hemen tüp bebek doktoruna başvurduk dosyanın kaybolması vesile oldu öğrenmemize işte inşallah pozitif sonuçlar alırsın Allahın izniyle :dua:

Merhaba kızlar yarin sabah opu var cok heyecanlıyım. :dua: ilk kez yaşayacağım icin tabi biraz da tedirginim...
merhaba cnm alllahm hayırlısıyla girip çıkmanı nasip etsin hic heycanlanma zatn anasteziyle yapıyolar hissetmiyosun bile benm opudan snraa cok sancm oldu igne yaptılar tabi kişiden kişiye degisiyo hayırlısı olur inşallah

Canım hayırlı olsun şimdiden ben de sanırım salı yaptıracağım opu. Sana çatlatma için iğne verdi mi? Şuan hangi aşamadasın gonal f i kestin mi?
Canim ben fostimon kullandım persembe gecesi son kez yaptim ignemi. Cuma sabah cetrotide yaptim aksam da çatlama iğnelerimi oldum. Bu gün iğne yok yarin sabah 8:30 da opu var.

merhaba cnm alllahm hayırlısıyla girip çıkmanı nasip etsin hic heycanlanma zatn anasteziyle yapıyolar hissetmiyosun bile benm opudan snraa cok sancm oldu igne yaptılar tabi kişiden kişiye degisiyo hayırlısı olur inşallah
Sagol canim ınsallah guzel geçer ve ağrım olmaz anestezi yapıyorlar evet ama yine de heyecan yaptım.:KK19:

X