2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım nerdeyse dondurma ucretı falan 9 10 bını buluyo madem 6 aydır calısıyomussun devam et sınavdan sonra gıdersın tedaviye
Çokmuş gerçekten. Rapor falan olmuyormu bide senn ozel demi yaptırdın o nedenle mi öyle. Benim gördüğüm fiyatlar GATA da 2000 diye duymuştum. Orası iyimi bilmiyorum onu da

Çokmuş gerçekten. Rapor falan olmuyormu bide senn ozel demi yaptırdın o nedenle mi öyle. Benim gördüğüm fiyatlar GATA da 2000 diye duymuştum. Orası iyimi bilmiyorum onu da
Ankara novartya yaptırdım canım ben arastır ıstersen ozellerde pahalı sadece ılaclaron karsıladıgı kadarını dusuyolar mesela 2000 lık ılac alıyosun 700 tlsını karsılıyo onu gerı verıyo

Kizlar amh nedir bunca doktora gittim ne onlar soylediler nede ben sordum nasil öğreniliyor
Amh yumurta rezervini gösteren bir değer. Yaşına göre belirli değerleri olması gerekiyor. Eğer değer düşükse Bebek sürecini hızlandırmayı öneriyorlar genelde. Ama tek başına amh değerine değil diğer hormon değerleri ve ultrason muayenesine göre durumunu değerlendiriyorlar canım

Kızlar bugün adetin 7. günüydü ilk kontrolüme gittim. Yumurtalar güzel de bir çikolata kisti oluşmuş. Doktor opu sırasında içini boşaltır bakarız, eğer çikolata kistiyse transferi 4 ay sonraya erteleriz dedi. Yorumlarınızı bekliyorum

Yumurta sayınız yeterliyse sıkıntı olmaz 35 yaş üstüne doktorlar acele edin diyor genelde

Adet zamanı değil de adetten 12 gün sonra yumurtalar oluşmaya başlıyor diye biliyorum ben

Canlarımm günaydınn Kan verdim sabah yine öğleden sonra 3 gibi çıkacak ne olur dua edin artmış olsun değer Allahın izniyle hayırlısı olsun inşallah hakkımızdaa Leklenmem de koyu kahve şeklinde devam ediyor niye bilmiyorum ama inşallah iyi birşeydir

Hayırlısı olsun inşallah artmıştır değerin canm benmm Allah yardımcın olsun inşallah. Lekelenme için dr birşey demedimi yerleşme kanamasıdır inşallah bitanem yaaa

Hayırlısı olsun inşallah artmıştır değerin canm benmm Allah yardımcın olsun inşallah. Lekelenme için dr birşey demedimi yerleşme kanamasıdır inşallah bitanem yaaa

Aminnnn, Allah razı olsun canım benimm iyiki varsın Maalesef birşey demedi canım bugünde sordum devam ediyor hala dedim sadece tamam dedi hemşire not aldı sonuca göre tekrardan konuşuruz dedi birde coraspin i bırakmamı söyledi inşallah yerleşmedir inşallahh

İnşallah tutunma filandır canım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz, Allah yüzünü güldürsün canım

Insallah yerleşme belirtisidir canim. Senin adına çok mutlu ve heyecanlıyım ınsallah guzel haberler aliriz

Insallah yerleşme belirtisidir canim. Senin adına çok mutlu ve heyecanlıyım ınsallah guzel haberler aliriz

Allah razı olsun canımmm heyecanıma ortak oluyorsunuz Rabbimm inşallah hepimize hayırlı sonuçlar nasip etsin. İnşallahh güzel heberler veririm Allahın izniyle

Canım inşallah değerin sağlıklı bir şekilde artmıştırr dualarım seninle Allah yardımcın olsun mutlaka haber ver

İnşallah canım dualarımız seninle,iyi haberlerini bekliyoruz Döner dönmez haber ver sonuçları meraka bekliyoruz

Canım inşallah değerin sağlıklı bir şekilde artmıştırr dualarım seninle Allah yardımcın olsun mutlaka haber ver

Allah razı olsun canım benimm aminn inşallah. Güzel heberler yazarım buraya inşallahh. Rabbim hayırlısını versin hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…