2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

beybısı artıkkıyafet almak yok :)) bak bızımkılerın daha bıseyı yok sen butun grubun bebeklerını gıydırcen dıyım ben :))) cok guzeller guzel gunlerde gıysın fındıgım ınsallah

Ben otri bebe alacağım canım ama biliyorum.indirimli mi
Hangisi iyi ki ya birde tırnak makası seti nin icin de de minik var burun icin o ise yarar mi basit geldi bana ama bilemedim .. otribebe mi bebedor mu sen neden otribebe istiyorsun yolda iken açıklayın bana

Teşekkürler denetimlerini paylaştığın için :)

Ateş ölçeri kulaktan alacağız sanırım banyo ve oda için termometre almıştık zaten ama yine de tam karar vermedik.

Diğerlerini de markalarıyla 3-6 ay listeme not ettim. En gerekli yenidoğan eksiklerini aldıktan sonra yavaş yavaş bu eğlenceli şeylere geçerim ❤

guzelmıs canım gule gule kullan yanında kı de ıvır zıvır aparatı dımı. bırde korumalı dedıklerı sey sıcak soguk tan koruyor degıl mı ısı kaybını onluyor yanı bır nevı
Evet canim oyle. Burun aspiratoru ben trendyoldan aldim. Otri bebe. Indirimdeydi. O tirnak makasi setinden cikan arkasi yuvarlak olanlar hicbi ise yaramio

Evet canım bebedor aldım ama asıl kiti yoktu sadece yedek uclari kalmisti ondan aldım sonra indirimde görünce asıl olan parcalarida alicam

beybısı artıkkıyafet almak yok :)) bak bızımkılerın daha bıseyı yok sen butun grubun bebeklerını gıydırcen dıyım ben :))) cok guzeller guzel gunlerde gıysın fındıgım ınsallah
Teyzesi küçük bodysi yoktu ondan aldım baska almicam zaten onun dışında giyim yok eksik listemde sağlıkla hepsini kullanabilelim insaAllah

ben oraları hıc dusunmemıstım valla
Cadillac in bi ust modeli. Kasasi farkli biraz. Ben hepsini yerinde denedim quantum hosuma gitti. Uzerindeki oturakla falan katlanabilio bunlar onu sevdim ben
Hangısı canım o koltuguyla kapanan lınk varmı

Musteladan cok memnunum canim oğlumda hic konak vs olmadi hem de 2 şişesi 1seneden fazla gitti.
oo oda ıyıymıs ben hemen bıter dıyordum. bu arada kızlar bız ne zaman yıkayacaz bebıslerı gobek bagları dusuncemı
biri bana bunu hediye eder inşallah dur faceye de koyayım
yaa superr bunu ne zaman gıyebılır ayy nerde bu bende ıstıyorum bendee

Rica ederim canım banyo suyunu eski usul dirsekle kontrol ediyorum ben hala en güvenilir anne yöntemi

Aynen canım göbek bağı düşünceye kadar yıkmaak yok

Dustukten sonra 2 güne bir yikariz

Hatta yaz bebesi olsaydı her gün bile olurdu :)

Çok uygun canım al al al kaçırma sakin hadi koş koş koş

Hemen 2 numaraya geçeriz ilk etapta 108 iyi canım başka 1 numara alma ama indirim bulursan 2 numara alabilirsin 37 kurus iyi bayaa premium care icib
Haha aldım dün canım henüz elime ulaşmadı tabi bekliyorum. 1 paket daha mı alsaydım ki hazır uygunken ama fazla gelebilir :) Internette okuduğum yorumlara göre premium care 1 ve 2 den genel olarak memnun anneler bende 3 bedenden sonra sleepy'e geçiş yapmayı düşünüyorum :)

Biz çıktık eve geldik direk yıkadık doktor çıkar çıkmaz yıkatın dedi
Çünkü hastanede yıkamıyorlar hatta özellikle söyleyin yıkamasınlar anneden gelen o yüzünde gözünde olan beyazlıkları vücüt kendi kendine emmesi gerekiyor:
Bazı hastaneler onları kendisi temizliyor.
Göbek bağı 1 hafta 10 günde de düşebiliyor

bende onu dıcıktım kızlar hastaneden gelınce bız bıle huylanıyoruz mınnakda huylanır göbusunde bag varken nasıl yıkıcez ozaman suya cumburlop sokmayacaz fılesınde elımıze su ala ala bagına gelmeden babası doker ben sıvazlarım artıkın bu arada kızlar peki biz ne zaman yıkanacaz ve sezeryandada kanamamız olcekmı mesela

Bu da doktordan doktora değişiyor ozaman

Arkadaşımın doktoru 50 kere söyledi göbek bağı düşmeden asla ama asla ama asla ama asla yıkamak yok diye

O yüzden yine ne yapıyoruz

Herkes kendi doktorunu dinliyor :)

Zaten çocuğu keselemeyeceğiz maksat su döküp rahatlatmak biz avucumuzla kapattık öyle su döktük ama su gelmesi sorun değil ıslak kalmaması lazım güzelce kurulayabilşrsn ben tiksiniyorum dokunamıtleım o zaman alt açmak bile eziyet bana bezin üstünde kalması lazım.

Kanama 1 Aydan fazla sürüyor mecbur banyo yapacağız sezeruanda dikiş üstüne bant yapıştırıyorlar ilk zaman için ıslanmıyor sonra da sorun olmaz seseryan yapanlar daha iyi bilir

Valla bence eve Normal dogumda da sezerynda da eve gelince banyo yaparız

Dikiş üzerine kapatılan ve su geçirmeyen bezler var yapışkanlı onu sezeryan için

Normalde zaten sıkıntı olmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…