2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Cnntksm canım bebek şampuanında tek mesele göz yakmaması değil ne yazık ki. Bebeğin vücudunda küçük kabartılara ya da döküntülere sebep olabiliyor. Bunu bebeklerimiz doğduktan sonra deneyerek öğreneceğiz hangisi onun cildine iyi gelecek diye. Ben sebamed düşünüyorum aslında ama bübchen diye bir marka da aklımı karıştırdı kullananlar memnun kalmış genelde onu araştırıyorum bir içeriği de güzel diyorlar. Dalin i çocuk doktoralarının birçoğu önermiyor. Unibaby yd köpük de iyi diyor kullananlar.

Evet fiyat olarak uçuk neyseki çok kullanılmıyor

Peki kızlar pişik kremini olarsamı almalı arada surmek ıcınde pişik önleyici alsak sız ne aldınız.

Tabi sudocrem extta bide sebamed yine günlük bakım için

Kızlar baby&me alt değişim örtüsünü açtım baktım bir tanesine kalınlığı genişliği falan hoşuma gitti tavsiye ederim 40 tanesini 26.97ye almış oldum 4al3ode diyordu 10lusu 8.99 gibi birseydi uzunca bir muddet götürür beni diye düşünüyorum

Ben bebek arabasını alana kadar kimseye rahat yok hepsiburada da %20 indirimi haber verdiğin için teşekkürler yesa :) casual cadillac almaya karar verdim bir çok siteye baktım hiç bir yerde indirim yok ama %20yle hepsiburadadan mı alsak acaba 250 lira indirim yapıyo

Ben yıkanabilir model aldım onların iç pamukları kullandıkça toparlanıyor sinir oluyorum
DIşrı çıkınca avm falan iyi olur o aldıkların

Rica ederim canım

Ben de aldım ıslak mendilimi:) Güle güle kirletsinler:) eşimin puan birikmiş 55 tlsini oradan cektik:)

Casual Cadillac 1099a düştü

Hepsiburada da ne kadar buldun en uygun cani

Cadillac in bi ust modeli. Kasasi farkli biraz. Ben hepsini yerinde denedim quantum hosuma gitti. Uzerindeki oturakla falan katlanabilio bunlar onu sevdim ben
Casual o yüzden travel sistemi sevdirdi bana komple kapanıyo diye. aradığım özelliklerde var alıcam sanırım :) yesa bir de quantuma bakayım o zaman :)

Aynen canım

Aslında benim ilk tercihim.mustela ydi

Ama fiyat coşuktu

Arkadaslar da bunu kullanmislar memnun kalmislar aldım valla hayırlısı :)
Canim ben oğlumda mustela kullandim fiyat bi tık daha tuzlu ama oglum 2 yasina gelecek daha yeni bitti şişesi ve hic konak vs olmadi. Fiyatini karşılayan bi ürün bence. Ama ondan da memnun kalanlar varsa kullan gitsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…