2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

S selifor
Canım. E bebek baby Mall Toker bebe mini city avm civil ve baska bir cok bebek dükkanı yakın bana sansliyim o konuda :) bakmak lazım
Ooo süper canım illa birinde denk gelirsin o zaman
Araba için naptin 2-3 model belirlemistn sanırım net birsey olustu mu kafanda

Ooo süper canım illa birinde denk gelirsin o zaman
Araba için naptin 2-3 model belirlemistn sanırım net birsey olustu mu kafanda

Araba için de yatak için de eşimle gitmem lazım. Canım o da çok yoğun bu aralar bi de biraz daha geç almak istiyoruz malum evde yer kaplayan şeyler

Tabii ki son ana bırakmayacağız özelikle yatağı kokusu falan çıkması lazim

kız bosver alsın benımkıler hıc bısey almıyor oralı olmuyor bosver alsın ınan almasaydı daha cok batardı en fzla kullanamadım der kaldırırsın

Benm asil sorunum dunyadaki en iyi kv gibi davranmasi. Inan akrabalara sorsan derler ki cok sanslisin. Ama ben ayin 7 sinde ameliyat oldum. Zahmet buyurup ayin onunda el gibi bimden meyvesuyu almis gelmis. Ustelik kp gelmedi bile. Onun ustune ne geldiler bida ne de kp arayip gecmis olsun dedi. Millete de diomus ki dilaranin evini falan temizledim eve donecek die. Gelip kapimi actiysa allah brlami bersin. Boyle karaktersiz iste. Beni sinirlendiren bu

Oktivus canım kuvete ayak ne kız gereklı mı neymıs
Canm benm bel azcik sorunlu cabucak takilip kalio. Egilip yikamak zor olur die ayak aldim

ıyı yapmıssın kuuzum o zaman gule gule kullanın

Gule gule kullan canim

Sanırım göğüs kremi de almıştın son kullanma tarihi ne zaman acaba

Sağolasın canım bilgi için

İyi o zaman indirime girince hemen aliyim eczanede 30 lira ya

Bunlar son aldiklarim oglumdan da cok var diger gruba da yazdim kizlar da oglumun sakladigim kiyafetlerininin bazilarinda sandik lekesi olusmus lutfen bir çare

Eklentiler

• FB_IMG_1505741937246.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 64
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…