2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bende cok beğendim dediğin gibi moru harika
Eğer peg perago markası ise kalitelidir ki görüntüsünden de kaliteli olduğu belli canım
Dimi banada kaliteli geldi canım seceneklerim arasına aldim bakalım nasip yer sıkıntım var ayarlama yapicam artık habire fikir degistiriyorm zaten manyaga bagladim su bebek seyleri konusunda

Kvdede bugün saten yorgan siparisi vermis su ortasi gobekli nevresimle kullanilicakmis Allahim cildiricam ben öyle birsey istemiyorum ki ya verdi ama siparisi işte neyse alsin hevesini alsin esim bir gelsin Allahin izniyle gerisi benim icin cok iyi olucak ayrica ben kumas alıp nevresim yastik kilifi dikmek istiyorum öyle bir düşüncem var sabote ediyor resmen ben kirgin oldugum icinmi batıyor sinir oluyorum yoksa normal mi anlamiyorm cozemedim

Canım bırak hevesi varsa alsın, yapsın ne olacak ki kullanmak zorunda değilsin sonuçta parasını da sen vermiyorsan bırak istediğini alsın. Düşünüp kendini doldurma. Seni anlıyorum kv'ne hem çok kırgınsın hem de kızgınsın. Eşinin yokluğunda yaptığı her şey seni sinir ediyor sanırım, haklısındır da. Ama hayat böyle ufak şeyler için can sıkacak kadar uzun değil üstelik şu an en keyifli dönemin kızınla beraber. Aldıklarını yüzüne vurmuyorsa(şunu ben aldım bunu da ben aldım şeklinde) bırak alsın işte ne güzel bebeğinin kısmeti çok diye düşün inan bana değmez canını sıkmaya.

Bunları takma kafana canım kayınvaliden belli torunu çok istiyor bırak o da elinden geleni yapsın kullanmak sana kalmış , hiç bir şey yapmasa dana kötü bence

Hatta daha doğunca zor dönem başlayacak sana şimdiden böyle Kafana takarsan o zamanlar eşin gelene kadar hiç geçmez bırak istediğini yapsın alsın/

Kadinin en azinxan azcik.gorgusu var. Birileri gibi gidip iki uyduruk corapla zibin almio birak alsin

Yüzüme vurmuyor canım vurmaz hamile kaldim ya noye vursun ki ama ben cok kirginim işte atamiyorum icimden esimde yok ya iyice batıyor hersey bana canımı sıkmaya degmez bununda farkindayim şu son zamanlarim gelsede burda durma durumum ortadan kalksa o zaman annemlerde kalicam hep hastanem onlara yakin diye ve orda daha rahat olucam diye en azından naparsa yapsin alsin etsin gözüm gormez sinir olmam buraya gelince ayarlarim bozuluyor resmen arada esimin hatri olmasa agzimi açıcam cogu şeyde onu üzmek istemiyorum çünkü bana destek çıkıyor hep ben demeden kendisi söyledi dogum yapınca annenlerde kal rahat edersin diye beni dusunen adam icin birsey diyemiyorum buraya döküyorum icimi kusuruma bakmayın nolur

Bizimki ucuzcu. Gitmis naylonlu seyler almis. Sinirlendim. Ustelik taa 86 da dogurdugu kocama aldigi pamuklulari anlatirken bana naylon almasi sinirlendirio beni. Kasitli yapio

Ben modelini çok beğendim çok aşırı büyük değil küçükte değil, mor rengini de sen seviyorsun.
evet canım morunu cok begendim kız zaten süper gider oda sevsin benim gibi bakalım nasipte varsa bunu alırım daha zamanim var nasılsa

hicbirsey almasa daha mutlu olurum kimisi almıyor diye üzülür bende kafasına gore alinca sinir oluyorum hayat ya işte herkesin derdi ayrı ve dogumdan sonrasını düşünmek bile istemiyorum cok zor olucak malesef

Kadinin en azinxan azcik.gorgusu var. Birileri gibi gidip iki uyduruk corapla zibin almio birak alsin
Alsinda canım ne biliyim cok kirginim diye böyle hissediyorum sanırım hic almasinlar daha iyi yani seninki gider ufacık bebege naylondan alır benimki önceden batırdı yıktı simdi yigar yapar sanki cok faydaymis gibi hepsi bir alemler ne diyim Allah sabır versin bize

Bizimki ucuzcu. Gitmis naylonlu seyler almis. Sinirlendim. Ustelik taa 86 da dogurdugu kocama aldigi pamuklulari anlatirken bana naylon almasi sinirlendirio beni. Kasitli yapio
işte gelde sinirlenme canım ayıp yani hic alma daha iyi kufreder gibi naylon almk nedir seninki hakediyor agzinin payini almayi iyi sende cevap veriyorsun benim gibi susmuyorsun bende acicam sonunda patlıcam ama bakalım ne zaman

Bosversene. Benm iki kucuk kaynim var benden. Kaynanam smdi tatilde oglanlarin en kucugu bugun okula basladi lise 2. Lise 2 ye giden cocugu 20 yasindaki abisiyle evde tek koymus tatile gidio. Giderken de kucuge 5 tl vermis bilet parasi et die. Ogrenci bileti de 1 30. Git gel 2 60. Cocuga 2 gun yetcek para birakmamis yemek parasini saymiorum. Buyuk olan calisio lucuk evde ac oturuo. Ben ameliyatliyim zor duruorum ayakta. Bi aradim ac oturuo evde. El kiziyim guya ben birakamadm o cocuklari evde. Dedmki kendi kendime. Kendi dogurduguna analik yapmaya gonlu yok bana mi yapacak. Kucuk gelinini almis yanina antalyalarda keyiflerde. Birak kendi kendilerine takilsinlar. Aliomu alsin kullanmaz birine hediye verirsin. Yeter ki bik bik tepende otmesjn

Kurutmaya at sonrada ya galiba bu naylon kurutmada yandı de at çöpe

insanoğlu bence dert arıyor kendine almayan neden almadı der , alan almasa der aslında kafaya hiç takılmayacak şeyler.
Az önce de dedim bizimki de bak almak istiyordu 3-5 aldı sonra gittim hepsini aldım bitirdim alırsa da giydirir miyim bilemem bir sürü oldu zaten kıyafeti. İlkinde Doğduktan sonra sonra çok sıkıntı çektik ama baktı benle baş edemiyor ikinci de çok karışacağını sanmam.
Kv ayrıca çok yardımsever birisidir. İyidir hoştur ama bana da ilk Doğumda nefes alsa batıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…