2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

B Belkibiumut Ihtiyaclarini tamamlamadım ama aldıklarını yazayım belki faydası olur
1. yeni doğan alt üst 4 takım
2. yenidogan 2 tane uzun kollu atlet 1 tane kalın askılı atlet
3. 3-6 ay ve 6-9 ay arası 20 tane yarım kollu zıbın, 1 polar takım , 4 penye tulum ve 6-7 tane patiksiz alt, ve mont. ve birkaç parça eşya
4. 2 adet banyo havlusu kafaya gecirilenlerden
5. Anne yanı beşik
6. Bebek arabası ve ana kucağı
7. Dolap
8. Sallanir beşik ve mama sandalyesi
9. emzik
10. örgü yelekler
11. 2 tane battaniye

Tabi daha alınacaklar var mesela süt sağma makinası , biberon , hastane çıkışı, hastanede giymeye gecelik veya pijama tk. , bebek şampuan ve yağları ayrıca bebek bakım seti , uyku tulumları, kalın battaniyeler gibi şimdilik aklıma gelenler

Oy masallah guzel gunlerde saglikla kullansin insallah bebis annesi iyi calismis :)) Bende az once hmden anvelop citcitli badi aldim indirime girmis :))

Güle güle giysin güzel bebişin inşallah :) bizim bir çoğu anneanne ve babaanneden hediye geldi sağolsunlar , ben çok bir şey almadım aslında :)

Bizim anneannemiz aldiklarimi begenmiosun sen al parasini ben veriyim diyo bende aliyorum yavas yavas :)) yazliklarimiz bitti sayilir 6-9 eksigimiz yok gibi gerisi duruyo :))

Sahsen iki gozlu kenarda suluk yeri olmasi yeterli benim icin guzel cantalar var gordugum kadariyla ama ona henuz sira getiremedim :)

Bizim anneannemiz aldiklarimi begenmiosun sen al parasini ben veriyim diyo bende aliyorum yavas yavas :)) yazliklarimiz bitti sayilir 6-9 eksigimiz yok gibi gerisi duruyo :))
Haha aynı bizim muhabbetler. Bizde kendimiz seçiyoruz parasını veriyorlar yada gidip aynısını alıyorlar. Napalim ama dimi

Ben 0 3 ay olanını alacağım canım 25 tl ye görmüştüm vereceğim valla. Bi de ben çalışan anneyim emzik benim.elim ayağım olacak inşallah :) tabii severse ve tutarsa bizim bidik:)
kuzum aslındaılk uc yanın da olacagız ya gereklı olur mu kı bılemedım emzık. bırde dıyorlar ya emzıgı alıstırmayın yok damak yapısı bozulur yok bılmem ne hıc arastırma yapamadım ama meme ucu gıbı olan emzıkler varmıs dıyorlar

Valla canım ilk 3 ay alıştı alıştı sonra zaten emzik tutmaz

Ben çalışan anneyim emzik mecbur damak yapısı da hurafe hepimiz emzik kullandik hepimizin damak yapısı bozuldu p zaman:)

Valla canım ilk 3 ay alıştı alıştı sonra zaten emzik tutmaz

Ben çalışan anneyim emzik mecbur damak yapısı da hurafe hepimiz emzik kullandik hepimizin damak yapısı bozuldu p zaman:)
benım dıs ayrık bıraz valla genetık de olabılır :))) bende aynı sekılde maksımum rapor da alsam 6 ay lıkken bırakıcam anneme mecburen

kuzum bende lr a uyeyım ındırıme gırmıstı bu ay 7 urunu 85 lıra gelıs fıyatı ıle aldım ıcınde hersey vardı masaj yagı kopugu llosyon yuz kremı pısık kremı sampuan ıkı adet guzel oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…