2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet benim eylül sonunda 28 i gibi ama Ayşegül hanıma öyle istediğin tarihe alamıyorsun hatta şimdiden almam lazım.
Ben her kontrolde bir sonrakini alıyorum randevu yerinden öyle daha kolay oluyor canım birde Tülay hanım cok yogun olmuyor sanırım

Ben her kontrolde bir sonrakini alıyorum randevu yerinden öyle daha kolay oluyor canım birde Tülay hanım cok yogun olmuyor sanırım

İlk doktorumdu Tülay hanım daha sonra geçtim Ayşegül hanıma çok tatlı ve sevecen bir kadın.

Ayşegül hanıma gittiğimde genelde 30 dk kesin bekliyorum Doğumda falan değilse tabi.

İlk doktorumdu Tülay hanım daha sonra geçtim Ayşegül hanıma çok tatlı ve sevecen bir kadın.

Ayşegül hanıma gittiğimde genelde 30 dk kesin bekliyorum Doğumda falan değilse tabi.
Evet o yogunmus canım ben cok beklemiyorum şükür
Dogumu ordami yapicaksin canim fiyat normal icin 2500 demiştin dimi bende sordum öyle dediler sezeryana ne dediklerini hatırlamıyorum normale endeksledigm icin kendimi

Evet o yogunmus canım ben cok beklemiyorum şükür
Dogumu ordami yapicaksin canim fiyat normal icin 2500 demiştin dimi bende sordum öyle dediler sezeryana ne dediklerini hatırlamıyorum normale endeksledigm icin kendimi

Kısmetse orada devam edeceğim.
2700 sezeryan dediler. Ama bazı hastaneler zorunlu sezeryan için ayrı , isteğe bağlı olunca ayrı fiyat veriyor öyle sistem burada var mı bilmiyorum.

Son kullanma tarihimi varmis onlarin cahillik zor sey

Hahah var tabi canım o silikonlar o depolarda ne hale geliyordur düşünsene bir sıcak bir soğuk ama insan sadece gıda ürünlerinin son tüketim tarihi var gibi düşünüyor değil mı

Valla yazdigini okumamis olsam hayatta aklimin ucundan gecmezdi son kullanma tarihine bakmak tsk ederim sayende aydinlanma yasadim

Kızlar biz bebek odası takımına karar verdik , newjoy ocean düşünüyoruz. Çevrenizde kullanan var mı, olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Şikayet var a baktım, teslimatta sıkıntı yaşayan çok ama bu da şans biraz, bakalım biz neler yaşayacağız. Aklımda kalan diğer model de meltem mobilya karamel.Siz ne düşünüyorsunuz?

Yakın arkadaşım new joy'dan aldı genç odası ve beşiğini. Çok memnun olduğunu söylemişti. Ama sanırım o direkt mağazasından aldı.

Yakın arkadaşım new joy'dan aldı genç odası ve beşiğini. Çok memnun olduğunu söylemişti. Ama sanırım o direkt mağazasından aldı.
Çok sağol canım yorumun için , biz de mağazadan baktık. Ürünler güzel, sağlam geldi gözümüze. Mağazadan alınsa bile biliyorsun gecikmeler oluyor , ürünler de defo olabiliyor . Şikayet var ı okuyunca baya tereddüt ettim açıkçası o yüzden sizlere de sormak istedim.

Ikisi de cok guzel canim hangisini secersen sec guzel gunlerde kullanman dilegiyle.
Garanti surelerini fln da karsilastir eger fiyatlar birbirine yakinsa.
Bebek mobilyalarinda teslimatta her firmayla sorun yasayabilirsin canim biraz sans isi illa ayni firmanin tum teslimatlari problemli diye bisey yok

Uzerinde pampers yaziyor ama premium care yazmiyor. Ne farklari var ki acep . Bizimkine bu kismetmis artik isterse kullanmasin :))

Pramiym care daha pamuklu
Eğer başlangışta alerjik bir cocuk olursa premium careden başka kullanamıyorsunuz

Ayrıca daha ince rahatsız etmiyor bebeği ve sizi

İlk aylarda premium care kullanılmasını tavsiye ediyorum benim kızım çok hassas ciltliydi sadece o bezde sorun yaşamadık

Olmadi duruma gore hemen degistirirm canim belki de hic sikinti yasamam.
Herseyden once bebislerimizin sagligi geliyor tabi ki

Ben henüz kıyafet alışverişine başlamadım
Mothercare in ay ortası indirimini bekliyorum
Tulumları bu hafta oradan alarak alışverişe başlayacagım artık
Hamileligimin zannediyorum 3. ayinda sezon sonu mothercare internet sitesinde sahane indirimler ve kiyafetler vardi fakat tek bi sey kalmamisti. Indirim zamaninda aninda almak gerekiyor galiba. Her ayin ortasinda indirimi oluyor mu mothercare in. Herkes cekirge surusu gibi talan etmisti ben de o cekirge surusune dahil olnak istiyorum :)

Ay ben de dahil olayım o sürüye indirimi ne zaman ki acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…