2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben Müstela şampuan

Ama friendly oyuncak ve dolap içi temizleme ürünu alacağım canım

Ben Müstela şampuan

Ama friendly oyuncak ve dolap içi temizleme ürünu alacağım canım
Baktın mi canım paylastigima sence indirim nasıl parfumsuz olmasi hosuma gitti katki maddeside yok falan digeride yulafli oda hos gibi zaten birkaç sey daha vardı almak istediğim onlari alirkn alsammi civilden

Canım güzel görünüyor lar ama yorum hiç yok bi bak bakalim kullananlar ne diyor

Friendly ürünlerini oven çok fazla ama şampuan için özel olarak bakmadım kesin vardır yorumlar

Canım güzel görünüyor lar ama yorum hiç yok bi bak bakalim kullananlar ne diyor

Friendly ürünlerini oven çok fazla ama şampuan için özel olarak bakmadım kesin vardır yorumlar
ebebektede yorum yoktu google yazıp falanda bakmadım ama icime sindi ne biliyim aliym en iyisi aklimda kalacagina

S selifor

Şampuan yağ sebamed kullanacağım.
Oyuncak yıkarım dediğin eğer diş kaşıma falan ise e bebekte baby&me var bulaşık detaejanı gibi ondan önerebilirim. Hindistan cevizli
Ondan aldım canım 4lu kampanya vardi ebebekte ayni şeyden bahsediyorsak tabi üstünde biberon emzik yikama yaziyor baska seylerde yikanir sanırım

Sana yazacaktım hiç denk gelmedik tanışırdık diye
Kontrol gün ve saatlerimiz uymuyor demek ki canım sen hangi doktora gidiyorsun ben Tülay Caglara gidiyorum

Evet aynı şeyden bahsediyorıs ben çok memnunum Sütten kalan kötü kokuları yok ediyor

Ayşegül hanıma gidiyorum. Ay sonunda gideceğim kısmetse senin ne zaman bu sefer denk gelir belki

Evet aynı şeyden bahsediyorıs ben çok memnunum Sütten kalan kötü kokuları yok ediyor

Ayşegül hanıma gidiyorum. Ay sonunda gideceğim kısmetse senin ne zaman bu sefer denk gelir belki
Iyiki almışım o zaman canım indirimliyken
Pazartesi gidicem sonra ne zaman cagirir bilmiyorum canim büyük ihtimal ekim başı olur denk gelemicez gibi görünüyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…