2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Mamajoyuda cok oneren insan vardi gogus pedi icinde gogus kalkani al mutlaka yara olunca gogus pedi cok acitiyo dediler herkes bisi diyo anacim napcami sasirdim sudan cikmis balik gibi oluyorum bazen :))

Gormustum canim sen yazdiktan sonra onuda inceledim sistem olarak chiccoyla ayni ama canli gidip gormedim henuz bilemedim ne yapsam
Yakından incelemk en mantıklisi canım ben netten bakıp karar verdim ama birde yakından görmem gerek fikrim degisirmi bilmiyorum neyse zamanımız var nasılsa bulurz icimize sinen bir araba

Mamajoyuda cok oneren insan vardi gogus pedi icinde gogus kalkani al mutlaka yara olunca gogus pedi cok acitiyo dediler herkes bisi diyo anacim napcami sasirdim sudan cikmis balik gibi oluyorum bazen :))
Aventin ikili göğüs kalkanini indirimde bulunca alicam kismetse canım pedden haric ilk zamanlarda onu kullanmak icin ama bilmiyorum belkide almam bende bunda kararsızim aslında yaram falan olursa alıyim diyorum belirsizim yani yorumlari iyi ama fiyatida iyi

Süt sağma mskinesi cok işe yarıyor kızlar memeyi kavrayamayan bebekler için
İlkinde cok kullandım ben markası medela idi
Eğer ki bu da memeyi tutamassa sıkıntı olursa alırım diye düsünüyorum
Göğüs ucu Kreme de doğum yapmadan önce baslayınca daha etkili oluyor bilginiz olsun

Pompalar alınmış İnşallah sağacak kadar sütleriniz olur.
Bu süt sağma , sütün olma işi en az Doğum sancısı kadar sorunlu herkes Doğum yaptıktan sonra konuşulacak ilk konu acaba sütüm var mı ? Süt neyle arttırılır ? Süt nasıl çoğalır

Hem bebegi tutup emzirip hemde sut sagimi biraz zor gibi.Yorumlarda zamandan tasarruf edildigini okudugum icin ikilisini tercih ettim bide ablamda yasadik bu durumu bi gogsu oburunden buyuk kaldi ikisindende ceksinde dengeli olsun dedim korktum

Bi göğüs diğerinden küçük deyince üstüne alındım Benimde öyle Üstelik sağmama rağmen Bebek ememsi ile sağmak kesinlikle ayni şey değil. Emzirildiğindw neredeyse 2 katı süt çıkıyo.

Oyle malesef ama uzun sureli kullanilcak bisi en azindan kullan at olmicak oyle teselli edelim kendimizi :)

Bi cok insanda olmus bu benim ablam gogus ucu sorunu yasadigi icin cok emziremedi bebek hep bi goguse yuklenince ne yazikki boyut farki olustu

Kızlar 2 soru

1. Telsiz gerekli mi

2. Buhar makinası gerekli mi

Ben direk gereksiz derdim ama bir arkadaş satıyor buhar makinası sıfır 150 tl telsiz az kullanılmis 100 tl

Bence olmazsa olmaz degil ama olursa isini kolaylastirir mi faydasini gorurmusun dersek evet gorursun heleki kis bebegi havayi nemlendirmesi icin buhar makinesi gayet guzel olur

Bence olmazsa olmaz degil ama olursa isini kolaylastirir mi faydasini gorurmusun dersek evet gorursun heleki kis bebegi havayi nemlendirmesi icin buhar makinesi gayet guzel olur

Eşim de Telsizi eledi buhar makinasına olumlu baktı kis bebeği diye

Ben 2 sini de almayi düşünmüyorDum ama arkadaş yazınca dur bi sorayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…