2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben birkaç uyku eğitmeninin videosunda denk geldim, dönencenin uyku düzenini bozduğunu söylüyorlar. Daha doğrusu bebeğin yatağında uyku arkadaşı dışında oyuncak olmamalıymış, uyku yeri ayrı, oyun yeri ayrı olarak algılamalıymış bebek.

Ayşe Öner'in kitabından bir sayfa paylaşıyorum, ben bunları izleyip okuduğum için dönence almayı düşünmüyorum. Eki Görüntüle 2068204
Teşekkür ederim Canım. yarim saati geçmeden kullanılmasını öneriyor günlük yani 15 er dakika şeklinde uyku sürecine geçişte kullanılabilir ama devamlı çocuğa bunu izletmeyin demek istiyor. Ama bu sayfada daha guzel bir şeyden bahsetmis. taklit yetenekleri varmış devamlı gülümdeyim diyor bunu uygulayacağım. güzel bir kitap sanırım bende edineyim =)

kızlar bebegi olan arkadaşlarım dönenceyi çok öneriyorlar bende kararsız kaldım. Biraz araştırma yaptım ama dönencelerin sağlıksız olduğunu anlatan güvenilir bir araştırmaya rastlamadım. Yani alma taraftariyim. Sizin yaptığınız araştırmalar ve kaynaklarınız var mı bununla ilgili
Canım birkaç kaynak okumuştum uzman pedagog tarafından yazılan. Dönmeyence alacağım ben ikeadan kırmızı renkli oyuncakları var. Sabit duruyor. Bir de projektör aldım fisher price kelebekli düşlerdi sanırım adı. Tavana yıldız yansıtıyor. Ayrıca beyaz gürültü denilen anne karnı sesleri de çıkarıyor :)

Canım birkaç kaynak okumuştum uzman pedagog tarafından yazılan. Dönmeyence alacağım ben ikeadan kırmızı renkli oyuncakları var. Sabit duruyor. Bir de projektör aldım fisher price kelebekli düşlerdi sanırım adı. Tavana yıldız yansıtıyor. Ayrıca beyaz gürültü denilen anne karnı sesleri de çıkarıyor :)
güle güle kullan tatlım.
Benimde aslında fisher price düşler masalı mı neydi onun melodileri hoşuma gitti sırf melodiden almak istiyorum. :) beyaz gürültü de ne menem kötü birşey ya ben telefonuma bir kaç uygulama indirdim çamaşır mak. sesi süpürge sesi fln uçak modunda dinleticem severse alırım artık bende:olamaz:

Ha birde canım fisher price istersen döndürme modunu durdurabiliyorsun sadece melodisini de kullanabiliriz

Teşekkür ederim Canım. yarim saati geçmeden kullanılmasını öneriyor günlük yani 15 er dakika şeklinde uyku sürecine geçişte kullanılabilir ama devamlı çocuğa bunu izletmeyin demek istiyor. Ama bu sayfada daha guzel bir şeyden bahsetmis. taklit yetenekleri varmış devamlı gülümdeyim diyor bunu uygulayacağım. güzel bir kitap sanırım bende edineyim =)

Evet gerçekten güzel bir kitap, hamilelik, doğum ve bebek bakımı hepsini içeriyor. Ben ayrıca Ceyda Düvenci ile anne tv videolarını da hamileliğimin başından beri izliyorum, faydalı oldu benim için. Uyku düzeni ile ilgili özellikle Kim West'in kitabını almayı düşünüyorum bir de.

Evet gerçekten güzel bir kitap, hamilelik, doğum ve bebek bakımı hepsini içeriyor. Ben ayrıca Ceyda Düvenci ile anne tv videolarını da hamileliğimin başından beri izliyorum, faydalı oldu benim için. Uyku düzeni ile ilgili özellikle Kim West'in kitabını almayı düşünüyorum bir de.

videoları bende izledim canım çok hoş gerçekten kısa kısa hap bilgiler şeklinde :)

Aaa hemen çıkıp alayım bari :) bir fotoğraf atar misin canım nasıl bisey

Al canım :)

1510849822801-2128898532.jpg
1510849864797-1516614749.jpg

Tracy Hogg kitaplarini merak ediyorum nasil begendin mi peki?
O kitaplari aldim cok okudum hic uygulayamadim.bence yabanci yazarlar bizim kulturumuze uymuyor ya da ben cok beceriksizdim bebegimin ilk yili die bir kitap almistim o fena degildi.ama bebek bakimina mucize cozumler falan hic bir ise yaramadi

O kitaplari aldim cok okudum hic uygulayamadim.bence yabanci yazarlar bizim kulturumuze uymuyor ya da ben cok beceriksizdim bebegimin ilk yili die bir kitap almistim o fena degildi.ama bebek bakimina mucize cozumler falan hic bir ise yaramadi
Biz millet olarak biraz daha duygusal yaklasiyoruz. Yabancilar ise o avrupai disiplini bebeklikten itibaren kati bir sekilde uyguluyorlar v bu da bizim kulturumuze pek uymuyor. Bebeginizin ilk yili kitabi bende de var hercekten guzel bir kitap benim de hosuma gitti

X