2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

ben unutmuşum anneliği ya
çoğu şeyde acaba lazım olur mu diyorum. sanki olur mu olmaz mı bilmiyorum
annemde annelik bisiklete binmek gibi kucağına alınca başlarsın yeniden diyor ne alakaysa
Annen dediyse vardır bir bildiği canım sende yaşayıp görmüş olucaksin ki anne olunca anneni anlarsın dedikleride tamamen doğruymus şimdiden anlamaya başladım

Merhaba arkadaşlar nasılsınız hamilelik Nasıl gidiyor inşallah her şey yolundadır. Uzun süredir giremiyordum Büyük arayışlar sonucunda nihayet sayfayı buldum :) alışveriş yapmaya başlamaya karar verdim baby max park yatak Hakkı'nda bilgisi olan var mı acaba

Hoşgeldin canım seni park yataktan sorumlu bakanımız yesa aktaralım

Yanında hevesli kiskanicak bile olsa yardımcı olucak bir prenses var annesi sanslisin bence

kızım zaten vallahi benden hevesli doğsun ben bakacağım diyor
tabi doğunca ne yapar bilmiyorum

Canım geç döllenme erken döllenme olaylarından dolayi arti 1 hafta eksi 1 hafta oynayabiliyorr

Sıkıntı degil yani:)

Doktor ultrasona göre söyledi

Ama uygulamalar her zaman son adet tarihini baz alır

E ben bugun nekadarligim yani:)6bucuk haftalik dedigine gore?6+5 degilmiyim bugun?

Canım malesef pek bilmiyorum bu yatagi ama senin için baktım. Bi park yatakta aranilan özelliklerin hepsi var

Ben kraft Elite aldım ona da benziyor dış görünüş olarak. Güle güle yatsın simdiden:)

kızlar bebitof marka 10lu hastane çıkışı alan oldu mu? organikmiş. bi kaç kişiden iyi diye duymuştum gerçekten kumaşı harika. pazarda 90 dedi küçük bir dükkanda 75e buldum nasıl sizce?
5lileri de 25 liraymış uygun sanki

E ben bugun nekadarligim yani:)6bucuk haftalik dedigine gore?6+5 degilmiyim bugun?
son adet tarihine göre 6 haftalıksın tam. 42 gün önce adet olmuşsun 42/7den 6 haftalık. 6,5 haftalık dediğinde buçuk yarım hafta demek o da tam olarak 3,5 gün yapar. Yani 6+3 ya da 6+4 demek istemiştir doktorun. Ama sat takip edildiği için 6 haftalıksın bence

Hoşgeldin canım seni park yataktan sorumlu bakanımız yesa aktaralım

kızım zaten vallahi benden hevesli doğsun ben bakacağım diyor
tabi doğunca ne yapar bilmiyorum
Illaki kiskanir ama sen dengelersin eminimki beraber büyümüş olur oglusun bu kadar hevesliyse çokta güzel ablalik yapar

Illaki kiskanir ama sen dengelersin eminimki beraber büyümüş olur oglusun bu kadar hevesliyse çokta güzel ablalik yapar

inşallah canım yalan yok ikisinin arasında kalmaktan en çokta kızımı üzmekten çok korkuyorum.
çok fala anaç ruhlu bir çocuk "kardeş" şuanda onun dünyasının büyük kısmını kaplıyor hayatımızdaki her şey
* kardeşi kadar , * kardeşi gelmeden önce/sonra , * kardeşi doğunca falan.
böyle ikisini aynı kare içinde görmek için çok sabırsızlanıyorum

Uzucegini sanmıyorum canım bilinclisin sonuçta durumun farkindasin esinle beraber ustesinden gelirsiniz zaten bu kadar hevesliyse daha kolay olucaktir bence sonuçta istekli

Tamam canım ben en iyisi burayı takip ediyimde sık sık zaten ne indirim olursa söylüyorsunuz hamile dayanışması

1 hafta önce aldım hala kampanyası var ama dediğim gibi elit üye olmuşum o yüzden 2. Ür0nde %25 indirim vardı öyle bu fiyata denk geldi.
Elit üye ne kız hangi site bakiyim ben alanaa kadar bütün indirimler bitecek sanırım eşim boşver ya marketten alırız bir bez değil mi sonuçta diyor ama pahalı ya markete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…