2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

ben unibaby alacağım hipp de iyiymiş ama unibaby kadar ulaşılabilir değil. fiyatına göre de unibaby daha karlı sanırım

Selifor unibabynin gozunu yaktigini soyledi

Unibaby nin krndi sitesinde de yeni dogan kopuk sampuanda goz yakmaz die bi ibare yok

Meltem kaya canım senin Paylaştığın tabloya Göre göz yakmayan yok o zaman

İki tane için eksi demiş yani göz yakmiyor demiş ama sonrasında da göz yakmama süresi başlığının altına 10 dk dan çok demiş. 15. Dk da göz yakmaya başlıyor mu yani :)

Ben bunu forumda ayrintili okumustum burda bi arkadas paylasmisti saolsun bir baba adayi denemisti bunlari yanlis anlamadiysam belli bi zaman gectikten sonra goz yakmaya basliyo kisa surede hemen yikayinca etki etmio sanirim

Merhaba hanımlar
Ben bugün çok çok yorulmama rağmen alış verisi mi bitirdim sayılır ufak tefek şeyler dışında
Ya ben hastane için pijama takımı aldım ama o kadar yorgundum ki denemedim eve gelince bir giyeyim dedim tam gibi oldu yani 3, 4 Kilo daha alsam sıkıntı olmaz gibi
Ama çok arada kaldım bir beden büyüğü de çok büyük olur
Sizce doğum yapınca olur mu
Yoksa dar mi olur

Kafalar yandi. Sen almamismiydin kiz unibaby. Bi denesene sende. Bak bakalim kacinci dakka yakio

Dugmeli ayarli lastikli falan diilse olmayabilit. Cunku asil kilolari bundan sonra alicaz. 5 kilo alsan giremezsin icine. Bence degistir

Lohusa pijama takımları genelde ya mavi ya pembe. Ikisi arasında tercih yapacaksam maviyi tercih ediyorum sanırım pijamalarım mavili ya da yeşilli olacak. Hatta kızıma hazırladığım taştan hediyelikleri de mint yesili yaptim bugun gidip diger sus malzemelerini aldim kutunun ustune yapistiracagim tülden güllerin rengide yine mint yeşili ve mor. Arkadaşımn verdiği tepkide seni gören kız değil oğlan doğuruyorsun sanacak biraz pembe kat işin içine diyor renkler ne kadar cinsiyetçi olmuş ya koca koca insanları bile etkiliyor

Canım bence su an üstüne oluyorsa sıkıntı yok. Bende bugün pijama denemeye gittim her ne kadar beğenip alamasam da. Ordaki bayanın bana dediği biz sizin aylarınızda üstünüze olanı almanızı tavsiye ediyoruz çünkü doğumdan sonra şimdiki haliniz de oluyorsunuz genelde dedi. Yani bu ayında üzerin e olan pijama takımını alman mantıklı olmuş dediğine göre güle güle giy inşallah

Ay canimsin hadi beklioruz

Ayyyy valla yaptım yaaaa

Şimdi aynanın.önüne geçtim

Elime köpüğü sıktım

Kronometre baslattim

Tüm yüzüme gözüme sürdum sürerken doğal olarak gözüm kapalıydi sonra gözümü açtım öyle bekledim

Tam 2 dk bekledim yanma yok sıkıldım yikadim

Zaten bebeğin yuzünde de niye 2 dk bekleyelim :)

Dimi niye bekletelim
S selifor canim senin sampuanin tuketim tarihinde bi sorunmu var acaba.

Düğmeli canım yaa altta lastikli ama bir beden büyüğü de çok büyük olur valla arada kaldim

Canım doğum yaptıktan sonra giyeceksin değil mi o zaman değiştirme karnın biraz inecek

Ama mesela hastaneye gittiniz sanci cekiyorsun diyelim o ara giymek istersen 1 beden buyugu

Canım doğum yaptıktan sonra giyeceksin değil mi o zaman değiştirme karnın biraz inecek

Ama mesela hastaneye gittiniz sanci cekiyorsun diyelim o ara giymek istersen 1 beden buyugu
Ya orada çalışanlarda birsey demedi
Hani küçük olur felan diye bu kilomun üstüne bir kaç Kilo daha alsam olur gibi evet doğumdan sonrası için aldım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…