2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar ,
ateş ölçer alan var mı ?
hangi marka modeli tercih ettiniz ? kulaktan ölçer mi temassız alından ölçer mi karar veremedim
Ben uzun arastrmalar sonucu ortam isisindan etkilenior die uyduruk ucuz koltukalti ates olcer almaya karar verdim. Cok heves edersem annemde kulaktan ve alindan olcen bi alet var onu alirim

Şampuana bir türlü karar veremedim kızlar. Unibaby ve chicco arasında kaldım. Sebamedi çok söyleyen var ama onda da bazı kimyasallar var diye duydum vazgeçtim. Hiç biri organik değil tabiki ama yine de insan en sadesini arıyor. Siz hiç baktınız mı?

Ben uni baby köpük şampuan aldım

Müstela ilk sıradaydi aslında ama böyle oldu :)

Ben uni baby köpük şampuan aldım

Müstela ilk sıradaydi aslında ama böyle oldu :)

oz__ ateşölçer temassız aldım.. hatta aliexpress ten aldım :) gayet de güzel gibi, denedim birkaç kez..

BlueSpace mustela yenidoğan köpük şampuan alacağım canım..
mustelayı kullanan arkadaşlar sonradan değiştirmek istediğinde diğer şampuanlar ya alerji ya da konak yapmış. Eğer sonuna kadar kullanabileceksen en iyisi dediler ama fiyattan bir süre sonra değiştirmek isteyen değiştirememiş. 3 kişiden duyunca vazgeçtim yoksa bende de ilk sıradaydı :)

Hadi ya öyle bir şey mi varmış, ilk defa duyuyorum..

Kizimda ilk basta sebamed kullandim hic konak problemimiz vs olmadi. Ama daha sonra naturalive diye tamamen dogal bi sampuan kesfettim bi kac yildir onu kullaniyorum memnunum. Icerigini incelersen hindistan cevizi yagi vs var. Simdi bebiste de bunu deniycem ilk basta bi sorun olmazsa devam edecegim. Hatta pisik kremi camasir deterjani vs de bu markaninkileri kullanmayi düşünüyorum

hiç duymamıştım canım bi inceleyeyim bakalım onu da

Kizlar ankaradakiler icin yeni bir fotorafci buldum cok cok uygun fiyatlari dogum sonrasi ev cekimi 300 albumle 350 hastanede dogum cekimi ve ertesi gun cekimi 200 sedademiragfhotography instagram adresi

ValentinusNF benim gibi şık çanta arayan sen miydin?

Mayoral diye bir marka var ya, onun çantaları diğerlerine göre daha şık geldi bana.. kullanışı nasıldır bilmiyorum tabi, gerçekte görmedim.. Ama modelleri hem şık hem sevimli geldi benim gözüme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…