2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben yıldız ve çizgili uyumunu çok beğeniyorum. Mint yeşili, gri birbirini çok iyi tamamlıyor bence :)

Bu sene bu kumas ve renkler cok moda canim

Şu aşamada gerekli değil canım. Islak havlu diyor herkes :) nem de ölçen termometreler var weewell marka falan. Onlardan alacağım bir tane ben. Islak havlu bir odada yeterince nem sağlar bence :)
Dimi nasıl anlasilicak yeterli gelmesi tabiki nem ölçen aletle o aklıma gelmemişti o sart ama anlasilan

Dimi nasıl anlasilicak yeterli gelmesi tabiki nem ölçen aletle o aklıma gelmemişti o sart ama anlasilan
Aklında bulunsun bim ve A101'e de geliyor termometre ve nem ölçerler canım. Ama weewelli tavsiye ediyorlar hem de hafif bir mavi ışığı var çok tatlı minik bir alet :) ebebekte de var :)

Aklında bulunsun bim ve A101'e de geliyor termometre ve nem ölçerler canım. Ama weewelli tavsiye ediyorlar hem de hafif bir mavi ışığı var çok tatlı minik bir alet :) ebebekte de var :)
Takip ederim canım weewellde bakiyim indirimde falan görünce kaparim

Hm ise yariyorsa önce onu denemek mantıklı canım yeterli gelmezse alınır o zaman da yeterli gelmesini nasil anlicaz

Burnu sürekli tıkanır ve kolay açılmaz
Bide nem ölçer en iyisi Hatta bide sıcaklık ölçer wewwll aldık ise evdeki nem oranını ayarlıyor aynı zamanda

Ooo muhteşemler bayıldım güzel günlerde giydir cnm

Teşekkürler canın

Sizce nasıl kızlar fiyat falan aklımda hep olan bisey büyüyen beşik bana fikir verir yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
B Badekuti A asya ali
Merak ettigimden soruorum. Bebegi ilk basta sallamazsak sallanmayi nasi bilicek bu veletler. Sallayip biz ogretmiomuyuz. Benm etrafimda buyuyen cocuklar hep sallanmadan buyuduler. Kardesim kuzenlerimin toplamda 5 cocugu falan. Ne besikleri sallandi ne ayakta sallandilar. Bu mantikla sallamazsak ogrenmezler gibime gelio insallah hayal kirikligi yasamam

Ikisi ayrı ayrı aletmi canım yoksa hem sicaklik hem nem olcermi

dediğim makinede nem ölçer var
Sıcaklık ölçmüyor diyebiliyorum ama belki öyle bir özelliğinde vardır bilemedim şimdi

sallamak mı ?
Kızımı hiç sallamadım ama bi ara nolur sallasam da uyuşa dediğimi çok iyi hatırlıyorum. Hamilelikte çok büyük konuştum asla sallamam diye ama uyumayınca ona bile razı oldum bi ara

Şimdi de asla memede uyutmayacağım diyorum ama bunda kararlıyım dur bakalım hayırlısı

Yani aslinda bebek icin diil kendimkz icin mi sallamak istioruz

Yani aslinda bebek icin diil kendimkz icin mi sallamak istioruz

ben sallamak taraftarı değilim Hatta sallarken çocukların artık yorulup uyuduklarını düşünürüm
Genelde meme emerken kucağımda hafif poposyne vurarak uyurdu yada yanına yatardım yine meme emerek dudaklarımla oynar öyle uyurdu.

ama şuna inanıyorum çocuk uyumayınca anne ne yapacağını şaşırıyor asla yapmam ben dediğini yapıyor.
yoksa bebeğin sallanmaya ihtiyacı yok ilk doğduğunda kucağına al yürü öyle hafif sallanma bebeği sakinleştirir uyur genelde bunun sebebi de anne karnında zanneder nasıl biz şimdi yürürken karnımızda sallanıyor öyle bir sallantı.

Yataga attimi uyuyan bebeklerden olur insallaaaahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…