2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ayyy kızlar hiçbir zaman kılık kıyafet ayakkabı düşkünü olmadım hatta bir tane alırım bişey canına okuyanna o kadar onu giyerim. Hem misafirliğe giderken hem pazara giderken hiçte utanmam bundan ki utanmalıyım biliyorum Yani demem o ki mağaza gezmek, hele kıyafet denemek işkence gibi gelir bana. Evimde ki kıyafetlerin çoğu 20-13 yaş arası aldığım kıyafetlerden oluşuyor (şu an 30um). Amaaa gel gör ki minik ve yağuşuklu oğluşum için 7/24 alışveriş yapmak istiyorum alışveriş çılgınlığını çok iyi anladım.. Ayy her şeyi alayım istiyorum yaa her an alışveriş durumunda olayım. Allah'tan kız değil bebek, kız olsa delirirdim herhalde.

Bende ayni senin gibiyim. Eskaza biriyle alisverise gidersem de soylenmelerimden suratimdan yarida keser insanlar alisverisi. Smdi benmde deli gibi alisveris yapasim var

Canım bize gebelik eğitiminde pişik kremlerini ve bebek yağlamayı her zaman yapmanıza gerek yok demişlerdi. Bence de her zaman sürme. mesela yazları daha sık sürebilirsin veya pişik olacağını hissediyorsan o zamanlar sür. Aslında her alt açmada olmasa da günde bir kere en azından bebeğin poposunu yıkasak zaten pişik olmaz gibi geliyor bana. Ne kadar temiz içerikli olsa da ben her gün krem sürülmesinden yana değilim (bu yetişkinler içinde geçerli). Yağlamak konusunda da bi kadın her duştan sonra yağlayalım mı diye sormuştu, doktor da çocuk huysuzsa yağlayın her gün her gün yağlamanıza ve masaj yapmanıza gerek yok demişti. Ama ben haftanın 5 günü yağlamayı planlıyorum

Ben bu yıl için kundaktan yanayım kuzum çocuk büyüdükten sonra mesela seneye kışın uyku tulumu mantıklı gibi geliyor

kızlar ev tipi ana kucağı var mı ?
tercihiniz neler oldu , ben çok kararsız kaldım
Benim yan komşumun bebeği kullanıyor ama ona sormadım çocuk rahat ediyor mu memnun musun diye. Bi ara sorarım inşallah ama bana pek kullanışlı gelmedi. Elektrikli olanları sanırım işe yarıyor bu biraz fazla dandik geldi bana. Gerçi markası pierre cardin veya chiccoydu ama nedense dandik geldi bana. Mesela çocuğu ben onda uyutmaya çalıştım uyumadı çok ağladı, kucağımda uyudu.

Bende ayni senin gibiyim. Eskaza biriyle alisverise gidersem de soylenmelerimden suratimdan yarida keser insanlar alisverisi. Smdi benmde deli gibi alisveris yapasim var
Hiç kızsal kızlar bir ergenlik geçirmedim bu yüzden, benimle dolaşan kızlar sonraları kendileri buluşup beni çağırmaz olmuşlardı Yaa ne yapayım almayacağım kıyafetlere bakarak gezmek fikri çok saçma geliyor Bugün eşime ne yumurtlasam diye düşünüyorum. Acaba burada konuşulan banyo setini mi aldırsam yoksa eksik kıyafetleri mi alalım diye tuttursam. Yarın da evde hafta içi ebebeğe mi götürtsem de bişeyler alsam

E bebege gidip banyo setini ve kiyafetleri kombo yap

Ben ev tipi ana kucaginin mantigini cozemiorum. Iki buklum sirti agrirmis gibi hissettirio bana

oyalanır diye aslında daha çok alınıyor , bende model olarak karar veremiyorum
bazıları küçük ve dediğin gibi sanki çocuk iki büklüm rahat etmeyecek gibi.

oyalanır diye aslında daha çok alınıyor , bende model olarak karar veremiyorum
bazıları küçük ve dediğin gibi sanki çocuk iki büklüm rahat etmeyecek gibi.
Ben alistirmama taraftariyim. Kucuk kardesimi kanepenin uzerine atardik agu agu avizeyle konusurdu ayy kendi cocucgumu dusunemiorum ole yerim

Ben sarıcam canım ama yarım kundak yapıcam tam kundak değil. Bunları yabancı vloggerlarda görüp hevesleniyordum ama etrafta göremedim. Nerede satılıyor biliyor musun? Bunları da alabilirim mantıklılar.

Hepsiburada, n11 filan oralarda var.. 100 tl fiyatı .. Owli kundak diye geçiyor.. başka 1-2 marka daha vardı buna benzer şimdi isimlerini hatırlayamadım.. Bu arada bu Owlide 0-3, 3-6 ve 6-9 ay olarak ayırmışlar bedenleri.. 0-3 ay 54 cm yazıyor pek küçük geldi bana..

Baya pahalılarmış ama kullanışlılar bence. Benim bebekliğimden kalma bi kundağım var 2 adette aliekspressten aldım ama normal kundaklar bundan değil. Bence yeterli gibi. Ama sen bilirsin canım bunlarda güzel oluyorlar

aldıkların varsa bir daha masrafa gerek yok tabi.. Ama baya pahalı dediğin gibi, bakalım düşünüyorum ben de, kararsızım..

kızlar ev tipi ana kucağı var mı ?
tercihiniz neler oldu , ben çok kararsız kaldım

Nuna marka aldık 25 kg taşıyabilir oluşundan dolay özellikle tercih ettim ileride koltuk gibi kullanılıyor daha da önemlisi kurduğumda kızıma sen büyüğsnsğn binme kırılır demek zorunda kalmayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…