2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Iyi yapmissin zaten bu besikleri maksimum 4 5 ay kulaniyor bebekler cok kisa sureli bir besik kisa aure kullan eşin ne zaman donuyor canim bu arada....
0-12 ay diyor bilgilerinde ama beni 6-7 ay goturse yeterli canım
Esim temmuz bulmadan gelir gibi izin kullanmasina bağlı canım gelirse bir dogumda gelicek o izinde askerligini etkilemiyormus yeni öğrendik babalik iznimi neymis iyi oldu bu öyle bakalım nasip

Sebamedde cok madde var diye icime sinmedi canım inceledim aklıma yatmadi
Onu görmüştüm ama sürekli kullanabilirmym bilmiyorum

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-09-10-56-15.png
    127,5 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2017-10-09-10-56-15.png
    127,5 KB · Görüntüleme: 59

Benim çok yakın 2 arkadaşım nıvea kullandı ve çok memnunlarmış bana da şiddetle tavsiye ettiler.hele bi tanesi neredeyse bütün markları denemiş biri.bende nivea almayı dusunuyorum şahsen.inşallah bizde memnun kalırız

Ben de hep yorumlarda gördüm canım ve videolarda. O yüzden aldım ama sudocremim de var inşallah severler bebetolar:)

Ben de hep yorumlarda gördüm canım ve videolarda. O yüzden aldım ama sudocremim de var inşallah severler bebetolar:)

anam yerım senı kucuk kartal bende denk gelırse alacagım esımın cok hevesı var:) guzel gunlerde saglıkla gıysın ınsallah

bizimde öyle işte görünce çok şaşırdı bide benden beklemiyordu

Sagol canım insaAllah hassas olmazlar yoksa tamamen sasiririm ne kullanacagimi

inşallah canım atopik cilt deniyor ona yüzü falan emzirirken kızartıyor egzama gibi oluyor
Olmaz inşallah ama olursa aklımda olsun mustela atopik cilt kremi al tek çözüm bizim ileri seviyeydi geçti çok şükür

Allah korusun canım insaAllah olmaz ya sen zorlugunu yasamissin bunda olmsin bende baskalarindada olmasin insaAllah

Bilmiyorum sizlerin de işine yarar mı ama bana bu video faydalı geldi.. Bebek kozmetik ürünleri ile ilgili..

Diğer araştırmalarımı da katarak ,buradakilerden benim almaya karar verdiklerim :
-Mustela yenidoğan köpük şampuan
-Mustela pişik kremi
-Sudocrem(Bu zaten benim yıllardır vazgeçilmezim, evde hiç eksik olmaz, sivilce, yanık vs her şeye kullanıyorum)
-Bioderma Atoderm creme
-Frosch ön yıkama spreyi (bunun aciliyeti yok, ek gıda döneminde daha çok lazım olacak)

Bunun dışında çamaşır deterjanı olarak da ,hacı şakirin granül sabununu aldım şimdilik, inşallah memnun kalırım.. Zaten deterjan kalmasın diye de çift durulama yaparım muhtemelen.. Kendi çamaşırlarımızda bile, beyazlarda, özellikle iç çamaşırlarında, program bittikten sonra tekrar bir durulama yapıyorum deterjan kalıntısı olmasın diye..
S selifor seni de etiketleyeyim, işine yarar belki..

Kundak/uyku tulumu kararsızlığı yaşayanlardan biri de benim.. Yanlış hatırlamıyorsam, F ferayegul ve KUMKUM06 yazmış galiba.. ben de şu owli kundakları takipteyim.. Kullanışlı olur mu, almak lazım mı acaba bilemedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…