2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar birde şu pisik kremi işi var her alt acmada sürücekmiyiz acaba yeni dogum yapan kuzenim bepantolbaby almis her değişimde sürüyor sormak aklima gelmedi neden hep sürüyorsun diye ben desitin almıştım o ileri pisikler için bildiğim kadariyla buda kafami karistiriyor doğrusu sizler ne düşünüyorsunuz

Canım hastane çıkışı çok gerekli değil gibi geliyor bana. Ama içinde kalmasın fotoğraf çekimlerinde de hoş durur diyorsan bir takım alabilirsin süslü :)

Almamakla en iyisin yapmışsın
Bende de bunun beywzı var 7 ay gibi işe yarıyor gerçi bebekten bebeğe değişir daha uzun süre yatanda var. Güle güle kullan.

Pişik kremi sudokrem kullanacağım kızarıklık olmadığı müddetçe sürmem ama cildi hassas olursa ben kaka yaptığında da sürüyordum.
Sebamed bakım kremi aldım onu da arada açıkça süreceğim pişik önleyici bakım kremi diye geçiyor

Sağol canım bana 7-8 ay yatsa yeter sonrası babasi gelmis olcak bile zaten beyazida güzel duruyor gule gule kullanalım insaAllah
O zaman bende hafif kizarikliklar icin sudocrem alayim öneren cok zaten gerek gördükçe sürerim ki ilk zamanlar sık degisicek galiba günde en fazla 10 tane gittigi oluyormuş pisik olmaz oyle durumda diye düşünüyorum

Evet sana rahatlıkla yeter bu beşik sonradan evine istediğini alırsınız zaten.
İlk zaman 10 kes kesin açıyorsun altını bazen daha fazla her bez kakalı olduğu bile oluyor ama kızarıklık genelde olmuyor.
Büyüdükçe pişikler başlıyor inşallah cildi extta hassas bir benekte olmaz.

S selifor beşigi kuzeninden almanız süper olmus yattığı kadar yatar sonra babası gelir istediğinizi alırsınız güle güle yatsın inşallah

Pisik kremi sudacrem ve Nivea var bende

Normal bi şey yokken her alt açma da Nivea surebilirim pişik olacak gibi ya da oldu hemen sudacrem geçerim diye düşünüyorum bakalim

Mahalle arasında bir mağazadan aldım bildik bir yer değil , eşim bjk lı sırf onun için aldım kızımda da istemişti almadım gönlü olsun dedim Hatta annem aldı

Eki Görüntüle 2052725
anam yerım senı kucuk kartal bende denk gelırse alacagım esımın cok hevesı var:) guzel gunlerde saglıkla gıysın ınsallah

Banyo kuveti katlanilabilen kuvet varmis netten bakmani tavsiye ederim ben yeni ogrendim boyle bi kuvet oldugunu
aldım canım ebebekden bıraz pahalıya mal oldu ama ıcıme sındı dıgerlerı de cok basıt geldı gozume ve cok yer kaplıyor evım kucuk banyoda yer bıle yok bu guzel oldu ama:)

Sagol canım insaAllah hassas olmazlar yoksa tamamen sasiririm ne kullanacagimi

Sagol canım nihayet bir sonucada vardik rahatladik sağlıkla yatsinlar uyusunlar büyüsünler insaAllah
Hm sanırım bu krem isini deneyimleyip gorucez sartlara göre o zaman ben elimin altında sudocremi hazir etsem bana yeter

Günaydın anneler bugün ebebege ugrucaz annemle hastaneden donerken emzirme indirimini kacirmadan gogus ucu kreminden alicam lansinohun kuzenimde tavsiye etti şükür yaram olmadi dedi benimde iyice aklima yatti 40mllik alsam isimi görür zaten küçücük yer kahverengi kısma surucem sadece bska seylerde bakarız hoşuma giden uygun gördüğümuz seylerden

kuzum kundak ıcın daha saglıklı dıyorlar cunku bebek anne karnında sıkısık yasadıgı ıcın dogdugunda da o oratamı bulmak ıstermıs ama sele serpe yasadıgı ıcın guvensızlık hıssı falan olurmus rahar edemezmıs o yuzden kundaga sarılınca daha guvende hıssedıp uyurmus o anne karnındakı sıkısık ortamı hıssedermıs :)

kızlar ben katlanır kuvet aldım 80 e 90 a almak varken 180 mal oldu :) ama ıcıme sındı evde yer yok banyom cok kucuk kırlı sepetı bıle yer kaplıyor . en azından katlar arkaya asarım dedım. set olmadıgı ıcın her parcayı ayrı almak zorunda kaldık :) hayırlısı bakalım avent ın ıkı bıberonunu aldım bı kucuk bı buyuk :=

Evet tatlım dün anneme ve bebeği olan arkadaşlarıma da danıştım. En iyisi kundak yapıp sıkış sıkış uyumasiymış bende öyle yaparım artık sürekli usuyecegini düşündüğüm için çözüm arıyorum malum anası çok üşüyen biri olunca

Canım hastane çıkışı çok gerekli değil gibi geliyor bana. Ama içinde kalmasın fotoğraf çekimlerinde de hoş durur diyorsan bir takım alabilirsin süslü :)
Yani bana da hic gerekli değil gibi geliyor ama çevre baskısı hastane çıkışı almadan olur mu lafları kararsızlığa düşürmüştü

sen mı ben mı uyku tulumu da alsak mı bılemedım bak mesela

Babyjem markami aldın canım bende katlanandan alicam kismetse annemlerde kullanmak icin tabi öyle olunca bizimde kovasi masrapasi ayri almak gerekicek

Iyi yapmissin zaten bu besikleri maksimum 4 5 ay kulaniyor bebekler cok kisa sureli bir besik kisa aure kullan eşin ne zaman donuyor canim bu arada....

uni baby Yenidoğan kopukte göz yakiyormus sanırım canım denemedim ama öyle yazıyordu yorumlarda oda kafami karıştırdi
Kizlar ben seba med aldim bir de bu baby jem in banyo siperligi ve yuzune gelmeyecek sekil de bi su dokmek icin aleti var onu aldim tavsiye ederim arkadasimda gormustum cok hosuma gitmisti yuzune su gelmesini engelliyor hem bebek korkmuyor hem gozu yanmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…