2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ev kendinizinse en guzeli koseli odayi bosaltmak olur gibi geldi bana ikisininde kendi alani olmus olur farkli cins cocuklar oyuncak hususunda bile pek anlasamiyo cunku evler cok baska kuruluyo cocuktan sonra cok farkli bi hal aliyo valla :))

kendimizin canım şuan sanırım emin olamıyorum. Ikea gittiğimizde öyle gğzel odalar var ki kızıma yeni yatak alalım oğlan kızın yatağında yatsın diyorum Hatta satabilirsem kızın yatağını satıp ona yeni yatak alma planım bile var.

kendimizin canım şuan sanırım emin olamıyorum. Ikea gittiğimizde öyle gğzel odalar var ki kızıma yeni yatak alalım oğlan kızın yatağında yatsın diyorum Hatta satabilirsem kızın yatağını satıp ona yeni yatak alma planım bile var.

Ben evlenirken bi odama ikeadan divan almistim bi sure sonra ona korkuluk yapip bebegi orda yatirmayi dusunuyorum insallah oyle bisey alip kiza yeni bi oda duzenleyebilirsiniz cok guzel seyler var gercektende oglanda buyuyunce onunki yapilir iki cocukta zor anacim :)

Ben evlenirken bi odama ikeadan divan almistim bi sure sonra ona korkuluk yapip bebegi orda yatirmayi dusunuyorum insallah oyle bisey alip kiza yeni bi oda duzenleyebilirsiniz cok guzel seyler var gercektende oglanda buyuyunce onunki yapilir iki cocukta zor anacim :)

Öyleymiş gerçekten düzenlemek zor inşallah bakması böyle zor değildir

Canim bi sansini dene ama pek sanmiyorum eger sirf orda satmak icinde oyle dediyse satan kisi ayip etmis gercekten ayri satiliyomu sen ona bak bence ki pek gerekte yok aslinda o kadar takilma ayak tulumuna

uyarinca noluyomuski ben anlamadim havadan surulemicegine gore bu nasi olcak

Bende anlamadım canım yesa yesa cim uyarinca ne olduğunu biliyormusun yani neden yapilmamasi gerekiyormus

K
Doğumu tetikliyor diye okumustum canım ama bu konuda ilişki konusu gibi garip olabilir

İlişki konusunda da doğumu tetikliyor diye son zamanlarda yasaklayan doktorlar var

Hatta 41. Haftada hala doğum yapamayan birine ilişki önerilir :)

Bazı doktor 30 dan sonra yasakloyor bazısı 37 bazısı sonuna kadar devam diyor. Bu yüzden bu konuda benzer bi konu olabilir

K
Doğumu tetikliyor diye okumustum canım ama bu konuda ilişki konusu gibi garip olabilir

İlişki konusunda da doğumu tetikliyor diye son zamanlarda yasaklayan doktorlar var

Bazı doktor 30 dan sonra yasakloyor bazısı 37 bazısı sonuna kadar devam diyor. Bu yüzden bu konuda benzer bi konu olabilir
normalde emzirmek rahim kasılmalarını arttıran bir durum, o yüzden doğumdan önce göğüs uçlarını uyarmayın diyorlar yani rahim kasılmaları olmasın başlamasın diye:) mesela doğuma yakın süt geldiğinde sakın sıkmayın da derler yine aynı sebepten:) ama zaten kremi sürerken ne kadar uyarabilirsin ki emzirir gibi olmaz yani bence:)

K

Butun arkadaslarima sordum hicbirine doktor iliski yasagi koymamis kafam karisti bu dogumu tetikleme olayina simcik:110:

Cocuklara bu denli sevkat ve sabirla baktiran zaten Rabbimin onlara karsi verdigi sevgi yoksa mumkun diil o yuzden bakmasi zorda olsa gecici bi zorluktur eminim :)[/QUOTE
valla haklısın canım
insan evladına kıyamıyor yaptığı hatayı affedebiliyor . Bazen duvara yapıştırmak istiyorum ama saniyelik tabi

X