2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

B
ben kizimda kanepenin ustunde yikiyordum oturma odamda

Çok sagol canım :)

Yarın yine de şansımı denesem mi satıcı ayak tulumu çıkacak dedi sanki bi arayip sorsam mi:)

Canim bi sansini dene ama pek sanmiyorum eger sirf orda satmak icinde oyle dediyse satan kisi ayip etmis gercekten ayri satiliyomu sen ona bak bence ki pek gerekte yok aslinda o kadar takilma ayak tulumuna

Engliah home eskisi gibi diil pazara dondu iyice kalitesinden suphe ediyorum ben artik ya kullandinizmi bebek urunlerini

kuzenim bana bir battaniye almış evde kullanılacak güzel geldi daha öncesinde hiç kullanmadım ama nevresim takımları falan güzel gözüküyor internette tabi
Ben hiçbir şey alamayacağım için size söyleyim dedim. Gidip görmekte fayda var

Ceyizime bissuru havlusunu nevresimini falan almistim pek memnun kalmadim ama gidip yerinde incelemek lazim tabu bebek urunleri farkli olabilir tesekkurler

Ceyizime bissuru havlusunu nevresimini falan almistim pek memnun kalmadim ama gidip yerinde incelemek lazim tabu bebek urunleri farkli olabilir tesekkurler

aynen yolu düşen bir baksın bakalım diğerlerine de fikir verir.
Bizim bebek odası olayı ne olacak bilmiyorum ilk 6-7 ay yanımda beşikte yatacak sonrası muamma ayrı oda mı , ablasının yanına mı ? Nasıl beşik alacağız hiç fikrim yok onun için tekstil işine hiç girmedim

Abladan kalan besik yokmuki ben besik konusunda park yatakciyim aldigim herseyde sonradan kaldirdigimda cok yer kaplamicak seyleri tercih etmeye calisiyorum cunku cok zor oluyo onca ivie zivira yer bulmak olabildigince pratik seyler pesindeyim bu konuda fikirlerede acigim valla

Abladan küçük sepet beşiklerimizden var şu beyaz sallanan model ilk onda yatacak sonrasında yok kızıma büyüyen yatak aldık kendisi yatıyor onun ayrı odası var ama oğlum için oraya bir yatak alsak hem sığmaz hadi sığdı çocuklara oynayacak alan kalmaz. Gardolap, şifonyer oyuncaklar falan filan:
Extta bir odam daha var bir köşe takımı kitaplık var orayı da bozmak istemiyorum biriken ütü, gelen misafir için ideal oluyor.

Bi ara bir odayı uyku yatak odası diğer odayı oyun odası yapalım dedik böyle minderler falan ama bakalım

Ev kendinizinse en guzeli koseli odayi bosaltmak olur gibi geldi bana ikisininde kendi alani olmus olur farkli cins cocuklar oyuncak hususunda bile pek anlasamiyo cunku evler cok baska kuruluyo cocuktan sonra cok farkli bi hal aliyo valla :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…