2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

bende almıycam onu krem kullanıcam yanı oyle dusunuyorum baktım cok sorun yasıyorum denerım ama
bende evde salarım zati bol bol giyinirim şeyde takmam dısarı cıkmadıkca o şeyi hayatımdan cıkardım zaten sımdıden dısarı cıkarken takıyom o bıle sıkıyo

Kızlar bende bebek küveti almak istemiyorum ya bilmiyorum yanlis yapıyorum ama alicam bebegimi kucagima pacalarimi da sivayip bende onla beraber kuvete giricem elimde yıkayıp eşime veriyim diyorum nasıl çokmu ütopik :)

Kızlar bende bebek küveti almak istemiyorum ya bilmiyorum yanlis yapıyorum ama alicam bebegimi kucagima pacalarimi da sivayip bende onla beraber kuvete giricem elimde yıkayıp eşime veriyim diyorum nasıl çokmu ütopik :)

yok canım neden ütopik olsun dene olmazsa bi dk gider alınır gelinir :)

canım son haftalarda lansınoh gogus ucu kremını kullanmaya basla ama gogus ucunu cok uyarmadan :)

Canım genelde banyolar diğer odalara göre daha soğuk oluyor ya bizimkiler de kış bebeği malum, eviniz nasıl ısınıyor bilemiyorum ama ilk zamanlar odada yıkasak bebişleri daha iyi olur sanki. Ama banyonuz sıcaksa her zaman sorun olmaz elbette.

Canım dediğin gibi yıkayanların da olduğunu duymuştum daha önce. Baktın olmuyor alıverirsin :)

Merhaba arkadaslar bu sayfayi baya bi gec farkettim ilk sayfadan itibaren okuyayim dedim olmadi bas edemedim sondan geriye geriye okuyayim dedim yine olmadi pc yok telefonla da zor oluyor biraz :)
Park yatak alanlar ne aldiniz acaba ?

Merhaba arkadaslar bu sayfayi baya bi gec farkettim ilk sayfadan itibaren okuyayim dedim olmadi bas edemedim sondan geriye geriye okuyayim dedim yine olmadi pc yok telefonla da zor oluyor biraz :)
Park yatak alanlar ne aldiniz acaba ?

meltem_kaya aldı canım prego yummy 70e 110 açılınca 84 e 124 olan bir yatak hepsiburada indirimden yararlandı 384 tl ödedi

Ben aldım canım kraft calipso Elite 70 e 120 açılınca 80e 130 olan bir yatak e bebek indirimden yararlandım 250 ye aldim normali 550

Utopik degilde kayar mayar allah korusun bence al ucuz bisey zaten file 10 tl kuvet 20 tl falan nette

Utopik degilde kayar mayar allah korusun bence al ucuz bisey zaten file 10 tl kuvet 20 tl falan nette bu fiyat bi de ben kizimi oda da yikadim hep o da kis bebesi evim sicak ancak isiticiyla isitiyordum yine de

Gayet iyi fiyata almissiniz gule gule yatsin bebisleriniz ins
Bende bi buna bakmistimhttp://www.civilim.com/elele-sleep-play-dream-oyun-parki-60x120-cm-siyah?gclid=EAIaIQobChMIkofTtPHU1gIVxEQYCh1hxw_yEAQYAyABEgK2sPD_BwE sizce nasil ?

Babyplanet diye bi sitede park yatak indirimdeydi üye oldum sepete attım sonra güvenemedim siteye kapadım. 15 dk sonra biri aradı sepetinizde ürün var satın almamışsınız yardımcı olalım diye :) güvenemediğim için almadım dedim ama aramadan sonra hiç güvenemedim

Bencede iyi yapmissiniz bu zamana kadar hic oyle sepette urun var diye arayan firma gormedim cok fazla site var gercekten bende bilmedigim sitelere guvenemiyorum hic

Gayet iyi fiyata almissiniz gule gule yatsin bebisleriniz ins
Bende bi buna bakmistimhttp://www.civilim.com/elele-sleep-play-dream-oyun-parki-60x120-cm-siyah?gclid=EAIaIQobChMIkofTtPHU1gIVxEQYCh1hxw_yEAQYAyABEgK2sPD_BwE sizce nasil ?

Canım ben bu çok beğendim benimkine benziyor aradığım tüm özellikler var

Sadece küçük tavsiye dönence veriyormus onu dondurmeden çalıştır olur mu donence için otizm tetikliyor diyenler var ama sesli ışıklı şeyler çok güzel olur

Bak bu da benimki resmen alt değiştirme üzerindeki boy ölçme cetveli bile aynı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…