2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

E

Evdeyseniz zorunlu bir hal yoksa sagik dondurup vermemek gerekiyor zaten benim doktorum kizkmda soyle demisti anne sutu bir mucize ve bebegin o gun ihtiyaclarina gore uretiyor mesela bebek 2 aylikken sagdin koydun 3 ay gecti benek oldu 5 aylik o sutun benegine cok buyuk bir faydasi yok cok bekletmeden hemen 2 3 gun icinde tuket
Evet onu duymustum. Ben de o yuzden cok bekletmeyi dusunmuyorum. Insallah sutum olirsa hem gosguste birikme yapip rahatsiz etmesin, hem ilk baslarda sutu artirmak icin hem de bikac saatlik anneme birakmak zorunda kalirsam o versin diye kullanicam pompayi. Hayaller gercekler bir olur mu bilmem ama 3 ayliktan sonra evime yakin spor salonuna gidersem o zaman da kullanirim.
Zaten kendimi acaip cirkin hissediyorum insallah dogum sonrasinda sporla fln cabuk toplamak istiyorum

O zaman alt tarafta cam kavanoz içinde 2 3 gün saklayabiliriz degil mi kizlar. İşe başlayınca da yine kavanoz ile devam ederim inşallah is yerinde sagarsam. Hayırlısiyla inşallah sutumuz olur da bol bol :)

Poşet şimdilik almıyorum o zaman:)
Evet canim alt tarafta 2-3 gun saklayabiliyorsun yanlis hatirlamiyorsam

cam kavanoz buzlukta patlayabiliyo aman dikkat edin
Ben camlari doldururken her zaman en az 2-3 parmak pay birakiyorum. Simdiye kadar bir sorun yasamadim. Eger bi de cok ince cam degil de pasabahcenin mini kavanozlarindan bulursam sorun yasamam bu sekilde diye tahmin ediyorum. Tabi insallah diyoruz :)

benim şimdiden sıkıntı. Resmen uçları dışarı çıkmak için bahane arıyolar:KK48: evdeyken rahat ama iş yerinde çok sıkıntı benim için kıyafet ve sütyen :)
Ayni dertten ben de muzdaribim disk pamuk koyuyorum..... emzirme sutyeni takamiyorum sadece evde disarda mecbur destekli ......

En uygun 250 zaten canim daha uygunu yok diye biliyorum ben. Ben de 260a aldım 40 da dr browns biberona verdim.

Sen kesin avent kararlı misin

Lansinoh yoktu görevli sayısı da çok azdı bulamadik bir türlü yoksa soracaktım hangisi iyi bi anlat hele diye :)

İndirimden en cok sen faydalandın e bebek i onurlandırdın duymayanlara duyurdun diye sana bi altın olmasa da bronz odul filan lazımdı kız yesa :) biz de gidicez hediye çekini hayırlamaya da ayrıca indirim de vardı ya o da mı bugun sondu acepp

İndirimden en cok sen faydalandın e bebek i onurlandırdın duymayanlara duyurdun diye sana bi altın olmasa da bronz odul filan lazımdı kız yesa :) biz de gidicez hediye çekini hayırlamaya da ayrıca indirim de vardı ya o da mı bugun sondu acepp

Ay canım duyurabildigim kadar çok kişiye duyurmaya çalıştım herkes alsın kullansın faydalansin

Bence indirim devam eder sadece 150 ye 50 olayı bitti bugün bence

Ay canım duyurabildigim kadar çok kişiye duyurmaya çalıştım herkes alsın kullansın faydalansin

Bence indirim devam eder sadece 150 ye 50 olayı bitti bugün bence

İnsallah öyledir bakiim gidince artık :) ben de instagram'da birinde duyurdum 900K duydu belki de onlar bitirmislerdir :KK70:

Kızlar penye mi daha iyidir kadife kumaş mı daha iyidir sizce?
Klasik el orgusu modellerinden aldim canim ben 2 tane.
Penye yelek ha var ha yok gibi geliyo bana kis amacli kullanimda. Zaten penye battaniyelerimiz var. Zaten bu yelekler direk cocugun tenine temas etmedigi icin hangisi sicak tutacaksa o bence.
Direkt tene temas edeceklerin ise %100 pamuklu penye olmasina dikkat ediyorum ama

Klasik el orgusu modellerinden aldim canim ben 2 tane.
Penye yelek ha var ha yok gibi geliyo bana kis amacli kullanimda. Zaten penye battaniyelerimiz var. Zaten bu yelekler direk cocugun tenine temas etmedigi icin hangisi sicak tutacaksa o bence.
Direkt tene temas edeceklerin ise %100 pamuklu penye olmasina dikkat ediyorum ama
Bana da çok ince geliyor penyeler ama bazı kadifelerde bile yüzde 20 polyester var boynuna fln değsin istemiyorum pamuk harici daha tazecik teni var çünkü :)

Bana da çok ince geliyor penyeler ama bazı kadifelerde bile yüzde 20 polyester var boynuna fln değsin istemiyorum pamuk harici daha tazecik teni var çünkü :)
Ben o kadarina dikkat etmedim ne yalan soyleyeyim. Zaten uyumadigi zamanalr yelek giydiririm yani kucaktayken diye dusundum. E zaten gunun cogunda uyuyo olucaklar besiklerinde.
Ama yelekle temas etmesin hic boynu degmesin dersen agiz mendili koyarsin yakasina mesela.
Yelekler zaten bebe yununden yapiliyo heralde ona gore yapilmistir diye duaundum ben kendi adima ama kasindirmasin diye bak agiz mendili olayini simdi uydurmus olsam da mantikli geldi :))

X