2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Cevremde herkes avent kullanıyor hepside çok memnun o yüzden bende karar verdim ama bence medela mini de güzel fakat çevremde kullanan yok forum yorumlarında memnuniyet yüksek :)

Cevremde herkes avent kullanıyor hepside çok memnun o yüzden bende karar verdim ama bence medela mini de güzel fakat çevremde kullanan yok forum yorumlarında memnuniyet yüksek :)

Aynenn medela çok duydum ama yoktu. Yoksa satıcıya danisirdim

Mamajoo vardı baby and me vardı

Avent son 2 vardı birini bi kadın diğerini ben aldım

Lansinoh da bitmişti

Millet yağmalamis bu kadar olmaz mki. resmen 4 gün oldu avm açılali 3 gun giden varmış aramızda hahaahahah :)

Evet kimisi 3 gun gitmis bende cok sasirdim duyunca

Herkese merhaba,

Fiyat karşılaştırması yapabilmek adına ürünlerin piyasadaki fiyatlarını karşılaştırmaya çalışıyorum. Rekabetin en çok olduğu 2 mağaza e-bebek ve babymall olduğu için en çok onlarda odaklandım. Bazen mağazada kampanya olsa dahi aslında zaten o mağazada fiyat yüksek olduğu için daha çok para veriyor olabilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurmanız için oluşturduğum dosyayı sizlerle de paylaşmak istedim. Ben güncel fiyatları yazdım ama bunlar sürekli değişiyor sürekli takipte olmak lazım.

Umarım faydalı olur.

Canım süpersin

Ben bu listeden bi dr Browns aldım hediye cekiyle bayaa bayaa iyiye gelmiş olmuş tekrar anladım 270 ml cam benimi bide .

Diğer ürünler için de bakarım yine :)

Kızlar eksiklerimden biri de süt saklama poşeti ya da kabı

Hangisi daha iyi. Markalar çok fark eder mi hiç sızdırmaz dediginiz var mı.

S selifor park yatagi kurduk canım

Gerçekten yatak alırken 120 ye 70 alacağız

Ama açıldıktan sonra bi ayaktan diğer ayağa ya da bir tekerden diğer tekere olctugumuzde 80 e 130 canım
Güle güle kullanirsn inşaAllah canım iste bu yüzden en iyisi birebir görmek olcmek yer sıkıntısı olanlar icin özellikle benim gibi bizde eşimle baktk begenmedi çoğu gosterdigimi kendi besik yapicakmis 5 günü kaldi nasil olucak bilmiyorum ben yine araysa devam tabi

Kızlar eksiklerimden biri de süt saklama poşeti ya da kabı

Hangisi daha iyi. Markalar çok fark eder mi hiç sızdırmaz dediginiz var mı.
Esimin isi plastik ambalaj uzerine.
Tutturdu bunun icin ozel yapilmis posetlerde bile saklatmam cam ufak kaplarda saklanacak diye.
O yuzden sut saklama poseti alip almamakta cok kararsizim. Kararsizliktan ziyade izin yok, normalde alisverislerime hic karismayan adam buna sonuna kadar muhalefet

Benim de annem park yatagi begenmedi

Resim attım olsun dedi Hahahaha "olsun" nedir ya:)

o klasik ahşap besiklerden oda takımı parçası gibi olanlardan alacağız sandı heralde garibim :)

Canım vardır bi bildiği bence.

Derin doncuruya cam kavanozda falan konur mu acaba ?

Canım vardır bi bildiği bence.

Derin doncuruya cam kavanozda falan konur mu acaba ?
Hepsi ama hepsi zararli diyor canim.
Ben cam kaplarda derin dondurucuya biseyler koyabiliyorum, sut neden konmasin ki.
Aslinda baktiginda camdan daha saglikli bisey yok dogru diyor esim ama diger posetler de cok pratik geliyo iste

E
Evdeyseniz zorunlu bir hal yoksa sagik dondurup vermemek gerekiyor zaten benim doktorum kizkmda soyle demisti anne sutu bir mucize ve bebegin o gun ihtiyaclarina gore uretiyor mesela bebek 2 aylikken sagdin koydun 3 ay gecti benek oldu 5 aylik o sutun benegine cok buyuk bir faydasi yok cok bekletmeden hemen 2 3 gun icinde tuket

Hepsi ama hepsi zararli diyor canim.
Ben cam kaplarda derin dondurucuya biseyler koyabiliyorum, sut neden konmasin ki.
Aslinda baktiginda camdan daha saglikli bisey yok dogru diyor esim ama diger posetler de cok pratik geliyo iste

O zaman alt tarafta cam kavanoz içinde 2 3 gün saklayabiliriz degil mi kizlar. İşe başlayınca da yine kavanoz ile devam ederim inşallah is yerinde sagarsam. Hayırlısiyla inşallah sutumuz olur da bol bol :)

Poşet şimdilik almıyorum o zaman:)

benim şimdiden sıkıntı. Resmen uçları dışarı çıkmak için bahane arıyolar evdeyken rahat ama iş yerinde çok sıkıntı benim için kıyafet ve sütyen :)

Benim de annem park yatagi begenmedi

Resim attım olsun dedi Hahahaha "olsun" nedir ya:)

o klasik ahşap besiklerden oda takımı parçası gibi olanlardan alacağız sandı heralde garibim :)
Benimkide begenmiyor park yatakları annem yani eskiler ahsap besikleri seviyor sanırım

Hahaha ama resmen fırsat valla çok sevindim sizin adınıza çok iyi oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…