2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

En korktugum seylerden valla kolik cok zor canım insallah bunda yaşamazsınız ya bi de 3 ay sonra gecer diyolar 2 yasına kadar sürmüş bi cozum bulamadılar su kolige
Yok canım iyi gelen tek şey arabayla gezdirmek inan oturmaktan yayvan olduk artık basenlerimiz genişledi neyse atlattık çok şükür :))

Arkadaşım quinny marka kullanıyor yanılmıyorsam zap2 modeli , çok memnun, satan adam da baya özelliklerini anlatmış indirimli de denk gelmiş tabi Bursa da tedarikçisinden almışlar. Biz büyük tekerlek istediğimiz için düşünmüyoruz ama fikir olsun diye dedim.

Kızlar alışverişi biten kimler var ne aldıklarını yazsalarda bizde yavaştan başlasak artık
Ben bitirdim galiba bir tek ates olceri kaldi benim ikinci oldugu icin ilkinden de cok kullanacagim var. Mama sandalyesi puset besikler abladan var.biz kuvet banyo seti ,iki hastane cikisi , citcitlibadi ,tulumlar ,yelekler ,emzik,biberon alt acma bez ,bebe yagi pisik kremi (tavsiyem sudo krem ve asil muhtesem olan panaten ) burun aspiratoru,tirnak makasi ,tarak ,kiraz cekirdekli gaz minderi ,sampuan...vs.... kendime lahusa takimlari ,tac terlik camasir corap aldim.bugunde kapi susunu siparis ettim.muhtesem birini buldum kubra tasarim fiyatlari cok uygun ve isi harika tavsiye ederim

Biz onlari sismanlatiriz insallah sutlerimizle saglikla gelsinler de bir

Cok haklisin ben acele ettigim icin iki tane almak zorunda kaldim bebek arabasi hic acele degil ana kucagi alin yeter

Ayni seyleri yasamisiz bizim 5e doğru gecti 4 yil sıkı cektirdi bize kizim benim de umudum bunda ayni seyleri yasamamakta

Oo maşallah canım güle güle kullan bunları sen inşallah benimde ikinci ama hiç bebek arabası dışında hiç bir şeyim yok cinsiyeti de farklı her şeyi yeniden almam lazım :) artık gelsin pembisler tokalar elbiseler mama sandalyesi olarak Chicco düşünüyorum ama acelesi yok şimdi duruma göre bakicaz beşik olarakta park yyatagimiz vardı ama kırıldı attım o bunda alirmiyiz düşünüyoruz halen oğlan besikte hiç yatmadı battaniye de büyüttük bu da ona benzese yandik

Ayni seyleri yasamisiz bizim 5e doğru gecti 4 yil sıkı cektirdi bize kizim benim de umudum bunda ayni seyleri yasamamakta
Yaramaz bir bebek büyütmek çok zor inan kolik olunca insan her şeyden bikiyor artık eşimle aram açılmıştı çocuk yüzünden susturamiyorduk birbirimize catiyorduk Allah koliksiz akıllı uslu bebekler versin hepimize inşallah

Kanguru alsak kış oldugundan kullanamaz mıyız ya ama cok tatlılarr kafam karısık ne dersiniz tecrübeli baağyanlarrr :)
Bence kullanırız canım 2.-3.aydan sonra, İstanbul da bi arkadaşım sürekli onu kullandı. Bebişe de minik mont şapka bere giydiriyordu, üzerini battaniye ile sardığı da oluyordu, hem kangurular da uzun süre kullanılabiliyor. Ben acaba bebek arabasını biraz ertelesem de kanguru ile mi başlasam diye de düşünüyorum açıkçası, ama erkek bebek için hem ilk zamanlar önerilmiyor diye duydum, hem de erkek bebekler pek sıkıntıya gelemiyorlarmış. Kararsız kaldım.

Oyle miymiiş ilk kez duydum kireçlenme vs mi yapıyo ki acaba

Gercekten var midir ki sahtesi ya
Ben paylastim yesaciim. Kargosu da ucretsizdi

Yemin ediorum sahane cennet gibi heo anlatirlar ya ucan kusu yemeyi canin isterse aninda yiceksin die. Seninkide o hesap 3 dakkada hazor

Canım şimdi sen deyince baktım, güzel bi araba.saglam.tek şikayet biraz ağır olduğu yönünde. Sen görmüşsündür ne dersin?
Ben bunun bi alt modeli quantum u ve bunu inceledim ankara toker bebede. Cok guzel ikisi de.

Cahillikten soruom kiraz cekirdekli gaz minderi ne ola ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…