2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

kizlar benim dun aksamdan beri basim agriyor gozume vuruyor gecede sabaha kadar terledim bogazim agriyor saglik ocagina gittim parol ic dedi bisey olurmu

Tuana,, parol en düşük dozlu ağzı kesici zaten doktorum bana ilk ilaçlarımı verirken transfer sonrası ağrın olursa parol iç en fazla 3 taneyi geçmesin dedi..Sen yine doktoruna sor ama

Tuana,, parol en düşük dozlu ağzı kesici zaten doktorum bana ilk ilaçlarımı verirken transfer sonrası ağrın olursa parol iç en fazla 3 taneyi geçmesin dedi..Sen yine doktoruna sor ama
msj attim da cvp atmadi cnm

Ama ben zaten hamileyim ? Hamileykende yumurtlama oluyormuş mu ?
Eğer hamile olmasaydim adet biteli 1 hafta oldu
Biraz karışık yaZmışım. Şimdi o uzayan akıntılar gebe olmayan kadınlarda yumurtlama belirtisi. Bende rakı beyazı gibi bir akıntı olmuştu gebelikte olabilir demişti. İlk 3 ay benim adet dönemlerimde kasık ağrım olmuştu. Sen yinede doktoruna sor. Benim okadar pişmanlıklarım vardıki. Belim ağrıyordu ikiz ondan diyorlardı. Su gibi akıntım oluyordu normal diyorlar. Belkide çocukların suyu kaçıyordu anlamadılar. İki doktora gittiğim halde. Herşeyi doktorlara inatla söylemek lazım. Bizimki tüp bebek herkesin bebeği değerli ama bizimki tedaviyle olan bebek.

Anladim canım saol cevap için çarşamba gidicem sorarım insallah şimdi senin bebisler var dimi?

Anladim canım saol cevap için çarşamba gidicem sorarım insallah şimdi senin bebisler var dimi?
Benim tüp bebekle ikizlerim olmuştu 26 haftalık erken doğurdum bir gece ansızın suları geldi 14 günlük yoğun bakımdan sonra vefat ettiler

Kizlar acil yazar misiniz. 10 tane yumurta toplanmisti 5 tane dollenmis bugun henuz bakmamislar. Daha da düşermi korktum acikcasi. Cumartesi toplandi bugun pazartesi. 10 taneden 5 tane dollenmis. Daha dusermi ya

Benim tüp bebekle ikizlerim olmuştu 26 haftalık erken doğurdum bir gece ansızın suları geldi 14 günlük yoğun bakımdan sonra vefat ettiler
Üzüldüm canım onlarla inşallah ahirette karşılaşacaksınız sebebi belirlendi mi peki

Kizlar acil yazar misiniz. 10 tane yumurta toplanmisti 5 tane dollenmis bugun henuz bakmamislar. Daha da düşermi korktum acikcasi. Cumartesi toplandi bugun pazartesi. 10 taneden 5 tane dollenmis. Daha dusermi ya
Nasip canim ama sağlıklı olsun da.. onlar zaten duruma göre erken dondurabilirler 3. Gün embriyosu olur belki benimde 12 taneden 3 kaldı 5 gün sonra

Selam canım,
Benim de 16 tane yumurtam dan 8 tane kaldı , 4. günde kalanları dondurdular 2 tane transfer yaptılar ertesi gün . döllenen yumurtanın kalitesi iyiyse ararlar bugün öğleden sonra filan yarın transfere çağırırlar İnşallah seni .Korkma 5 de kalır belli olmuyor bölünmeleri de lazım bölünmeyenleri de eliyorlar çünkü en kötü 3 tane kalır sana yine korkma dua et ama Rabbim yüzüne baksın 1 tane de kalsa onla hamile kalırsın İNŞALLAH.

Nasip canim ama sağlıklı olsun da.. onlar zaten duruma göre erken dondurabilirler 3. Gün embriyosu olur belki benimde 12 taneden 3 kaldı 5 gün sonra
kuzum sen transfer olali kac gun oldu aramizda takvime gore 3.gun var ama benim bugun 16.gun transferden sonra

Üzüldüm canım onlarla inşallah ahirette karşılaşacaksınız sebebi belirlendi mi peki
ANNemi Ziyarete gitmiştim onların yaşadığı sehirde doğum yaptım. Doğum yaptığım hastanedekiler rahim ağzı yetmezliği olabilir dediler. Çünkü gaz sancısı gibi ağrım vardı. İstdaki doktorumda o doğum sancındı dedi. Sebebi tamamen ikiz gebeliğin riskli oluşu dediler

Merhaba kızlar herkes iyidir umarım , 6 yasında minnacık bir Yorksehire terrierim var salonun camı açIktı Fransız balkon yağmur çiseleyince patisi kaydı kafa üstü düştü birinci kattan dünden beri veteriner kliniğindeyim gözlerimden ateş çıkıyor artık üzüntüden beyin tramvası geciriyor miniğim üzüntüden ağlamaktan içim çıktı stressten olacakki dün geceden beri ağrılarım var sol kasıgım çekiliyor resmen kendimi üzmemem lazım biliyorum ama elden birsey gelmiyor
( tesadüf mü tevafuk mu bilmiyorum ben dağılmış bir haldeyken kliniğe tüp bebek doktorum geldi oda köpeğine mama almaya gelmiş allahtan onu görünce sakinlesebildim biraz 24 saati atlattık 48 saat i de atalatırsak bende rahat bir nefes alabileceğim insallah

Geçmiş olsun canım

Kızlar rahatsızlıgimi Dr a söyledim saglik ocağında idrar testiyle keton a baktir bize geri bildir dedi şimdi sıra bekliyorum bilen varmı niye istedi benden???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…